Ana Menü

Holosko " Biz babamızdan böyle gördük!"

Başlatan CR7, Aralık 07, 2010, 06:01:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Küllerinden doğan Filip Holosko, 'Duygularımı anlatacak kelime bulamıyorum. Oynadım, gol attım, kazandık, başka ne isteyebilirim ki' derken, Bursa maçında eliyle attığı golün de sırrını açıkladı.

BEŞİKTAŞ'A galibiyeti getiren golde Schuster'in büyük payı olduğunu anlatan Slovak yıldız, 'Ceza sahasının sağ çaprazında topla buluştum. Kalecinin ayaklarının dibinden ağları buldum. Devre arasında Schuster bana sağ kanada geçmemi söyledi. Schuster'in verdiği tüyo attığım golde işime yaradı' diye konuştu.

SLOVAK yıldız, 'Top üst direkten önüme düştü. Pozisyon alamamıştım ve topu nasıl kaleye göndereceğimi bilemedim. Elimi uzattım ve smaç yaptım' dedi. Babası Antona'nın hentbolcu olduğunu ifade eden Holosko, 'Babam hentbol oynamıştı. Bir anlık refleksle babam gibi topu elle kaleye gönderdim' diye konuştu.

En zor günlerinde hep yanındaydı

Filip Holosko'nun hayatında babası Antona'nın ayrı bir yeri var. Ayağı kırıldığında acı çekerken de çocuğu dünyaya geldiğinde sevinçten uçarken de Filip, babasının desteğini hep hissetti. Baba Holosko da koyu bir Beşiktaş taraftarı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.