Ana Menü

[STSL] Eskişehirspor - Beşiktaş [10.12.2010] [20.00]

Başlatan BerkAy1903, Aralık 06, 2010, 00:39:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Gutinin yaptığı çok ayıp şu maçta..

10 kişi bırakılacak maçmı allah aşkına..

Verilecek umarım en yüksek ceza verilir kendisine..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 10, 2010, 21:26:14
Gutinin yaptığı çok ayıp şu maçta..

10 kişi bırakılacak maçmı allah aşkına..

Verilecek umarım en yüksek ceza verilir kendisine..

baskanin dilinden ve basinin dilinden verilse verilse KAPTANLIK verilir...
gutiyle üzülmezi karsilastirsak
üzülmezin simdiye kadar böyle kart gördügünü hatirlamiyorum vallaha!
tecrübe farki belli oluyor baksana...
yetenek desek guti daha agir basiyor...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 08, 2010, 17:38:46
şu maçı alalım sonra rahat rahat işimize bakalım. haftasonunu zindan etmeyin bize ya.
derken ettiler zaten
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

allahtan yarın dışarı çıkıcam ya bı cıkarım dahada girmem eve ne internet ne haber uzak dururuz falan. nedense fazla üzülmedim ya ne bileyim sanki içime doğmuştu yenileceğimiz.

djinonu

Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 16.Hafta açılış karşılaşmasında Eskişehir Atatürk Stadında Beşiktaş ve Eskişehirspor karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın 38.dakikasında ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Guti Hernandez'i yayıncı kuruluş spikeri Melih Gümüşbıçak, büyük zan altında bıraktı.

Guti'yi ligin son haftasında oynamamak için devre arası tatiline erken çıkma sebebi ile bilinçli olarak kart gördüğünü söyledi.

HABER1903 ekibi olarak bizlerde Lig Tv spikeri Melih Gümüşbıçak'ı ispata davet ediyoruz! Atılan bu iftira bir futbolcunun iş ahlakına ve şerefine atılmış bir iftiradır.

Yapılan bu iddia Guti'nin haysiyeti ve şerefine leke sürmüştür. Eğer Gümüşbıçak bunu ispatlayamazsa kendisinin haysiyeti ve şerefinden şüphe duyacağız!

- HABER1903 -

Cem Goren

oda ayrı bir boyut tabi. Melih efendi bunun hesabını vermeli.

eRe

zaten spıker bı mutlu oldu bı mutlu oldu
mac basından berı kotuledıgı besıktas kaybedınce 4 kose oldu s.refsız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Alıntı yapılan: djinonu - Aralık 10, 2010, 21:53:24
Spor Toto Super Lig 2010 - 2011 Sezonu 16.Hafta açılış karşılaşmasında Eskişehir Atatürk Stadında Beşiktaş ve Eskişehirspor karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın 38.dakikasında ikinci sarı karttan kırmızı kart gören Guti Hernandez'i yayıncı kuruluş spikeri Melih Gümüşbıçak, büyük zan altında bıraktı.

Guti'yi ligin son haftasında oynamamak için devre arası tatiline erken çıkma sebebi ile bilinçli olarak kart gördüğünü söyledi.

HABER1903 ekibi olarak bizlerde Lig Tv spikeri Melih Gümüşbıçak'ı ispata davet ediyoruz! Atılan bu iftira bir futbolcunun iş ahlakına ve şerefine atılmış bir iftiradır.

Yapılan bu iddia Guti'nin haysiyeti ve şerefine leke sürmüştür. Eğer Gümüşbıçak bunu ispatlayamazsa kendisinin haysiyeti ve şerefinden şüphe duyacağız!

- HABER1903 -

Ersin Develi

Lig Gaziantep maçınyla bitmiyor,Antep maçından 3 gün sonra Türkiye kupası maçı var,eğer melih bu söylediğini ispatlayamazsa şerefsizdir.
Maçın başında belliydi Gutinin agresif olduğu,Guti gibi profosyonel bir oyuncu o tekmeyi sallamaz.hafta içinde olan olaylardan baya etkilenmiş gibi görünüyor.
Guti atılında maçtan ve alabileceğimiz puandan ümidimi kestim.
Bakıyorum oyuna ağırlığını koyabilecek bir tane oyuncu yok,bir ernst vardı o da bugün çok kötü oynadı.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: eRe - Aralık 10, 2010, 21:59:28
zaten spıker bı mutlu oldu bı mutlu oldu
mac basından berı kotuledıgı besıktas kaybedınce 4 kose oldu s.refsız

Sinirlensek de derdimiz spikerin mutlulugu değil de guti'nin takımı satışı, holosko'nun 2 maçlık kötünün iyisi futbolundan geriye dönüşü oldu erdem. farklı şeylere bakma hiç bence.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

beckyZWICKY

şimdi işten gelebildim ve maçı izleyemedim, maç ile ilgili değilde gutinin kırmızı ile ilgili yazayım..

Melihin iddiasını okudum şimdi..

İyide nasıl ispat etsin? bi makine varda o makinaya ad soyad yazınca o kişinin düşüncelerinimi söylüyor?

Kırmızı çok basit yada çok gereksiz şekilde gördüyse guti ve buda tamda böyle bir döneme(yılbaşı) denk geliyse asıl o zaman; melihe ıspat et değilde Gutiye; ne iş? nasıl böyle birşey yaparsın takımı yalnız bırakırsın nasıl böyle basit kırmızı görürsün ne iş vs gibi söylense daha uygun kanımca.

Gutinin kırmızını biri açıklayabilir mi?
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

valla melih ten önce guti ye kızsın herkes. Yaptığı ış ahlakina  uymuyor,

su yaptığını nihat yapsaydı ne derdiniz acaba.

Ama melih saçmaladı oda başka boyut. Kırmızı ıstese 90 da görürdü
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Şampiyonlar liginde, Avrupa Liginde hatta Dünya Kupası'nda artık kart işaretine kart verilmezken bizim SÜPER ligimizde bu harekete kart verilmesine nasıl yanaşıyosunuz peki Guti'ye böyle sallayarak ?

Şampiyonlar Ligindeki, Dünya Kupasında farklı futbol kuralları mı kullanılıyor ?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş