Ana Menü

[STSL] Beşiktaş-BursaspOr [5 Aralık Pazar] [14:00]

Başlatan Cem Goren, Aralık 01, 2010, 13:42:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Kendi taraflarına ayrılan 1700 bilet anında tükendi..
Belediye maçına 32 bin kişi gelen bi Bursa taraftarı eski açıkta çok kalabalık olabilirlerse ki büyük ihtimal olacaklar çok büyük olaylar çıkabilir hele ki Bursa bizi yenerse..O sevinçle çok büyük olaylar çıkar.

Benim asıl merak ettiğim eski açıkta Bursalılar ortaya çıkarsa ne olucak acaba ? Kapalı ve yeni açık sahaya atlarsa olacakları düşünemiyorum  :o
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

gökhan bu saatten sonra isterse en piskopat yüz adam gelsin artık orada birsey olmaz. Çünkü ortalığa yazdığın hangi sey oldu ki. Bizim kadıköy baskınından sonra emniyette artık önlem alıyor her konuda. Ayrıca herseye rağmen eski aciga girip orada bunlar birsey yaparsa o zaman da bizimkilere pes.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

MuRaT_1903

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Aralık 04, 2010, 12:45:26
Alıntı yapılan: MuRaT_1903 - Aralık 04, 2010, 10:57:31
Uzun zaman oldu foruma gırmeyelı hemde bır haylı uzun bır zaman çeşitli nedenlerden öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.İlk mesajımı Bursa maç forumuna yazarak vira bismillah diyorum:)Sakin,akıllı ve basit oynarsak cok rahat geceriz diyorum ben umarım yanılmam.Geliyoruz herzamankı gıbı BEŞİKTAŞIMIZI desteklemeye!!!!

Hoşgeldin :)
hosbulduk:)
Beşiktaş CANDIR,HAYATTIR...

MuRaT_1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 04, 2010, 14:41:12
Kendi taraflarına ayrılan 1700 bilet anında tükendi..
Belediye maçına 32 bin kişi gelen bi Bursa taraftarı eski açıkta çok kalabalık olabilirlerse ki büyük ihtimal olacaklar çok büyük olaylar çıkabilir hele ki Bursa bizi yenerse..O sevinçle çok büyük olaylar çıkar.

Benim asıl merak ettiğim eski açıkta Bursalılar ortaya çıkarsa ne olucak acaba ? Kapalı ve yeni açık sahaya atlarsa olacakları düşünemiyorum  :o

yıllardır eskı acıga gelecekler ha geldı ha gelecek dendı durdu 3 sene once acıkta ızlıyordum macları Bursalı bakınıyorduk mac ızleyemezdık ama hıc gelmedıler,gelirlersede eskı acık gereken cevabı verır bızde kapalıdan verırız hatta yenı acıktan dahı cevap verılebılır.

carsi52

Ama o zamanlar kendilerine ayrılan bölüm yoktu.
Şimdi onun verdiği bi güç hareketlilik var.1700 kişilik kendilerine ayrılan kısım..
O bölgede baya kalabalık olucaklar büyük ihtimal.İnşaallah ortaya çıkmazlar çünkü ortaya çıkarlarsa benim tahminim hiç birşey olmaz polis bunları dışarı çıkartır o kadar..

Eğer Kapalı sahaya atlarsa o zaman çok büyük olaylar çıkar.

MuRaT_1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 04, 2010, 14:53:36
Ama o zamanlar kendilerine ayrılan bölüm yoktu.
Şimdi onun verdiği bi güç hareketlilik var.1700 kişilik kendilerine ayrılan kısım..
O bölgede baya kalabalık olucaklar büyük ihtimal.İnşaallah ortaya çıkmazlar çünkü ortaya çıkarlarsa benim tahminim hiç birşey olmaz polis bunları dışarı çıkartır o kadar..

Eğer Kapalı sahaya atlarsa o zaman çok büyük olaylar çıkar.
Haklısın o zaman kendılerıne ayrılacak kısım yoktu forumlarında eskı acıga gırecegız falan yazıyorlardı ama aynı bu sekılde.Ama ben cesaret edeceklerını sanmıyorum cunku o stadı ozellıkle kapalıyı bosaltamazlar mactan sonrada.Dediğin gibi cok büyük olaylar olur katılıyorum sana.Umarım olmaz konustuklarımız olursada gereken cevabı alır pasa pasa donerler bursaya.

eebjk

Alıntı yapılan: Cem Goren - Aralık 04, 2010, 14:11:03
http://www.teksas.org/haber_oku.asp?haber=7628&SF=2#yorum

bu maç ortalık karışır. emniyet olası bir can kaybında bunun hesabını nasıl vericek merak ediyorum.

Hiç bişey olcagı yok. Ben bursada oturuyorum ordaki yorum yazanların çogu maça gelmicek zaten..Zaten çogu grup otobüsü 25 yaşından küçükleri almıcak otobüse bi kaç arkadaşla görüştüm maça gitcek hepsi korkuyo gebzeden stada kadar napcaz die daha sonra zaten polis kordonuna gircekleri maçtada bi sorun çıkcagını sanmıyorum çıkarsa gereken cevap verilir zaten..
sadece BEŞİKTAŞ

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Aralık 04, 2010, 14:41:26
gökhan bu saatten sonra isterse en piskopat yüz adam gelsin artık orada birsey olmaz. Çünkü ortalığa yazdığın hangi sey oldu ki. Bizim kadıköy baskınından sonra emniyette artık önlem alıyor her konuda. Ayrıca herseye rağmen eski aciga girip orada bunlar birsey yaparsa o zaman da bizimkilere pes.

İşte ya bizimkiler ilk olay anında ya da olayların başlangıcından önce birşey yapamazsa ve eski açıkta Bursalılar coşarsa ne olacak diyorum abi... O zaman çok karışır iş.
Maçta kapalıda olsam, tamam sahaya atlayan ilk kişi olmam ama elime ilk geçen ne olursa olsun fırlatırım onlara doğru.
Çıkabilecek olası kavga da böyle olur zaten saha içinde.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ilhan mansız_melis

Cem Abi'nin verdiği linkten önce facebook'ta bizimkiler hastanelik yapıcaz alan yazınca karşı çıkıyordum ama olaylar olursa umarım olay çıkaran Bursalılar'a hadlerini bildiririz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

http://www.teksas.org/default.asp

şuna bi baksanıza ya adamlar Beşiktaş-bursa derbisi diyo. fasulyede kendini nimetten sayıyor ya ben bişey demiyorum ;;D

NoPasaran

Ya arkadaş ne olacağını bekliyorsunuz ciddi ciddi ya :D

Hangi akıllı adam cesaret eder..

Yok 15 bilet aldım yok 50 bilet aldık..

Vay anasını ya :D

Adamlar yağmasada gürlüyorlar valla bravo..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Volkan abi fener taraftarı zamanında yapmadı mı böyle bişey..

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 04, 2010, 15:50:45
Volkan abi fener taraftarı zamanında yapmadı mı böyle bişey..
yaptı ama fenerbahçe ile bursayı kıyaslamak yanlış değilmi sencede Kaan.

NoPasaran

Fenerini ile durum şöyle farklı

Bu kadar ayan beyan yapmamışlardı..

Gizli gizli olsa olurdu ama artık olmaz  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net