Ana Menü

Şok ! Çarşı Karıştı ! Alen'e 2 kurşun !

Başlatan Ersin Develi, Kasım 27, 2010, 20:11:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Yorum yapmaya gerek yok yani burda konuşmanın bi anlamı yok.

Geçmiş olsun Alen Markaryan.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Alıntı Yap? Alen'i Beşiktaş tribününde rant kavgasına karşı çıktığım için vurdum.

Rant icin Ferdi abide gitti, Alenin yanindan ayirmadigi sahis, Alene silah cekti, Alenin velihatiydi.
Alen onu tribunden disladi... Ilginc isler ama rant iste.

Herkes Alen abiye gecmis olsun diyor ama rant elde eden kim varsa
ve harbi harbi Harun abi onun icin vurduysa,Harun abiye gecmis olsun,

yeter icine ettiniz tribunun... Kimler uzaklastirilmadi, kusturulmedi, kovulmadi ki?

Hepiniz gidin.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

yorum yapmamak daha iyi bence ama ne Besiktas askiymis yani, ranta karsi cikdigi icin birine uc el ates etmek , garip , simdi heralde 4-5 sene yatar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

srdr

su testisi su yolunda kırılır.. başka ne söylenir ki. yesinler birbirlerini paralı köpekler
beşiktAŞK - since 1903

eyup1903

bundan yıllar once yıne burada bu ısın ıcınde cok buyuk rant var para var dedıgımde bazı arkadasların zoruna gıtmıstı ıste bu cekısmenın yuzunden kapalıda mac ızlemıyorum kendını trıbun elemanı olarak goren ve hıc bı seyden haberı olmayan arkadaslara bu da kapak olsun

saldır beşiktaş

Büyük geçmiş olsun Alen abi.

Harun kimseye maval okumasın rant'ı engelemek için yaptım diye.
İddaa ekinde yorum yapıp BEŞİKTAŞ üzerinden rant elde eden kendisi değilmiydi.

En kötüsü birbirimizi vuracak kadar kin besler olmuşuz yazık çok yazık.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

BerkAy1903

19o3

Cem Goren

Alıntı yapılan: BerkAy1903 - Aralık 02, 2010, 15:03:16
Son durumu ne ?
Alen abi şu an hastanede en azından koltuk değnekleri ile yürüyene çıkar hastaneden çıkacağını sanmıyorum ama durum'u iyi diyorlar. harun'a gelirsek şu an nezaretteymiş duruşma falan daha belli değil ne forzada bişey yazıyor yada diğer sitelerde. tribündergi'de yazanlar çizenler var ama ordanda sağlıklı bi açıklama gelmedi henüz. Alen abi'nin şikayetçi olmaması cezayı hafifletebilir ama belli bi ceza alır.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BerkAy1903

19o3

carsi52

Alen abi neden şikayetçi olmamış acaba  :-\
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 03, 2010, 20:26:54
Alen abi neden şikayetçi olmamış acaba  :-\
vardır bi bit yeniği. yada belkide son bi abilikmi yaptı acaba.

MuRaT_1903

Alıntı yapılan: srdr - Kasım 29, 2010, 23:37:07
su testisi su yolunda kırılır.. başka ne söylenir ki. yesinler birbirlerini paralı köpekler
Kımse kımseyı sevmek zorunda değil ama yıllarca bu tribunde amigoluk yapan bir insana böyle bir hitap tarzı hos değil bence.Ki amigoluguda layıkı ıle yapmıstır bence.H.dulkara rahmetli ferdi abinin desteği ve delikanlılığıyla buralara gelmıstır,tabiri caizse ferdi abiyi satmıstır.Ferdi abi öldürüldukten sonra trıbune HATTA SETE cıkarak onu sattıgını gozler onune sermıs,bunu yaparkende ınsanların gözünden düşmüştür.BEŞİKTAŞ tribününün en büyük sorunu HIRS ve EGO dur arkadaslar bunu anlamak ıcın deplasmanlara(toplu gidişlerde önde kim olacak?kim NÜFÜZ sahibi anlamında),kapalıda kutuda farklı kenarlarda farklı gırılen bestelere(adeta bırbırlerıne nıspet yapar gıbı)bakmak yeterlı.Gs maçı oncesı mılettır,ranttır dıyenler cıkıyot haliyle,ama ranta yorum yapmasamda bu iş bilet işi falan değildir bence.Rant olma olasılığına bakmak içinde Ferdi abinin ölümündeki üçgene bakılsın asıl MALUM ESKI MENEJAR,tribünden bir kısım VE YÖNETİM!!!Sözün özü rant tabıkı vardır ama bu tribünün asıl sorunu HIRSDIR arkadaşlar ister inanın ister inanmayın.Cok uzattım galıba ama ıcımdekılerı paylaşmak istedim saygılar.
Beşiktaş CANDIR,HAYATTIR...

Cem Goren

zaten sorun şu harun bende sonumun ferdi gibi olmasından korktum diyor.