Ana Menü

Aspirin bile içmiyor

Başlatan Simurg, Kasım 23, 2010, 11:00:18

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Kaptan İbrahim Üzülmez'in sırrını Kulüp Doktoru Devrim Urgun açıkladı.
ay sonra 37 yaşına girecek oyuncunun takımın en istikrarlı isimlerinin başında olduğunu ifade eden Urgun, "Kendisine bu kadar iyi bakan bir futbolcu daha önce hiç görmedim. Bugüne kadar hiç ilaç kullanmadı. Aspirin bile içmiyor" ifadesini kullandı. Oyuncunun tamamen doğal yollarla kendine baktığına vurgu yapan Dr. Devrim Urgun, "Bitkisel beslenmeye çalışıyor. Balını, pekmezini evinden hiç eksik etmez. En önemlisi ise uykusunu hiç ihmal etmiyor. Öğle uykularına elinden geldiği kadar dikkat etmeye çalışıyor" diye konuştu.

Gençlere örnek oluyor
Türkiye'de profesyonelliği en iyi yaşayan isimlerin başında gelen siyah-beyazlı oyuncu, zaman zaman tesislerde de kalıyor. Burada bulunan gençlerle vakit geçiren ve onlara örnek olmaya çalışan İbrahim Üzülmez, kamp olmadığı dönemlerde bile kendine Ümraniye'yi mesken tutuyor. Tatil zamanlarında ailesini yanından ayırmayan ve bu dönemlerde de antrenmanlarını aksatmayan usta oyuncu, ayaklarının kendini taşıdığı sürece oynamaya devam edeceğini ifade etti.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

caliskanlik konusunda tirnagin olabilecek bi sporcu yok
helal olsun sana
besiktastan kazandigin paralarin hepside helal olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

İlaç içmemek iyidir.
Yani gerektiğinde içmek lazım bazı kişilere bakıyorum her başı ağırdığında orası burası ağırdığında ilaç içiyor.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 23, 2010, 16:42:49
İlaç içmemek iyidir.
Yani gerektiğinde içmek lazım bazı kişilere bakıyorum her başı ağırdığında orası burası ağırdığında ilaç içiyor.

Biz karadenizlilerde böyle bir alışganlık yok sanırım :D

İlaç bizde en son varılacak iş :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

bende en son care ilaca basvururum..aliskanlik heralde.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

hele erkek adam ilaç içermi ya :ahaha

Delikanlı adam madde #49
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Aslinda ben DOPING yapmam diyor ;D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi