Ana Menü

SON DAKİKA! Schuster Fatih Tekke'yi sildi

Başlatan eRe, Kasım 20, 2010, 12:52:16

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 23, 2010, 10:31:26
Schusteri Kurtarırsa Holosko ve Tabata kurtarır  :ok

napak Mustafa hoca Tabatayi basimiza bela etti
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Kasım 25, 2010, 18:35:57
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 23, 2010, 10:31:26
Schusteri Kurtarırsa Holosko ve Tabata kurtarır  :ok

napak Mustafa hoca Tabatayi basimiza bela etti

Mustafa Denizli ile ne alıp veremediğin var valla bazen çözemiyorum. Artık gitmiş, gidenin arkasından çok konuşmamak lazım..

Halen Mustafa Denizli'yi konuşuyorsan demekki savunduğun Schuster'in "sende" savunacak bişeyi kalmamış.

Schuster, Sene başında geldi. Tabata ile yollar ayrılabilirdi, Delgado kalabilirdi yada bu tabata yerine başka türlü çözüm bulunabilirdi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 25, 2010, 00:42:35
Schuster, Bugün Fatih Tekkeyi beğenmiş..Alkışlamış idmanda..

Kaynak ? :P Cidden mi yazdın, dalga mı geçtin bilemedim abi :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

cıddı bende duydum
holosko ve fatıh goz doldurmus ıkısını alkıslamıs hocam :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

A2 ile maç yapmışlar,Fatih gol atmış NtvSpor da alt yazı olarak okumuştum

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Gese ye gidecek diye yazılıyordu,oynasa 2 gol atsa gese ye :)

Ersin Develi

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basına kapalı olarak 35'er dakikadan 2 devre halinde yapılan maçı, A Takımı 4-2 kazandı. A Takımın gollerini Zapotocny, Mehmet Aurelio, Fink ile uzun süredir kadroda yer bulamayan Fatih Tekke attı. A2 takımının golleri ise Mertcan ve Rıza'dan geldi.

Karşılaşmanın ikinci devresinde sol dizine darbe alan Onur Bayramoğlu, sakatlanarak oyundan çıktı. Kulüp doktoru Devrim Urgun, Onur'un MR'ının çekileceğini ve sonuca göre durumu hakkında karar verileceğini söyledi.

Tedavilerine devam edilen Rüştü Reçber, Quaresma, Bobo, Ekrem Dağ, Sivok, Nihat Kahveci ve Ferrari maçta yer almadı. Fabian Ernst ile Guti takımdan ayrı çalıştı. Ersan Gülüm ise yürüyüş yaptı.

Ersin Develi

Fatih in Gs maçında oynayacak olması süpriz değil bence

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

bi bk olmadi ulan fatih neye yararsin neye güvenerek kafa atmaya calisirsin...al iste ihtiyacimiz oldugunda kadroda olmazsin devrede baska takima gidersin kesin...ordada catir catir gol atarsin en cok benim kafayi yedigim konu bu!
ama insallah tsye gidersinki orayida karistirip takim dü$ü$ ya$arda havalanmisti trabzon biraz havasi iner!
ah fatih ah!!!

ilhan mansız_melis

Nereden biliyorsun onun doğru olduğunu ?

Yalanlanmıştı o konu.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

djinonu

evet yalanlanmis olabilir ama yani biraz mantikli düsünebiliyorsa insan en son care olarak ona bagliyordur
yani baska ne sebebten oynamiyordurki?
hazir olmasa doktorlar aciklama yapar ama schuster diyor hazir olsa alacagim kadroya fatih yirtinmaz hazirim diye...nihat sakat oynadigi zamanlar olmustu sakat sakat nihat abi oynuyorsa fatih haydi haydi oynar diye düsünüyorum

KeePSaKe

Tekke yine kesik yedi

28 Kasım 2010 Pazar * 12:56

Schuster, Galatasaray derbisinin 18 kişilik maç kadrosuna Fatih Tekke'yi yine almadı.

Teknik Direktörümüz Bernd Schuster, Spor Toto Süper Lig'de bu akşam yapılacak Galatasaray derbisinin 18 kişilik maç kadrosuna Fatih Tekke'yi yine almadı.

Derbi öncesi de kamp yapmayan ve bu sabah tesislerde toplanarak hafif bir çalışma gerçekleştiren siyah-beyazlı takımın Galatasaray maçı kadrosu belli oldu.

Alman teknik adam, Sivasspor ile yapılan lig maçının ardından tartıştığı deneyimli futbolcu Fatih Tekke'yi, son haftalarda olduğu gibi yine 18 kişilik maç kadrosuna dahil etmedi.

Beşiktaş'ın 18 kişilik derbi maç kadrosunda ayrıca, sakatlıkları bulunan Quaresma, Bobo, Ferrari, Rüştü Reçber, Nihat Kahveci, Onur Bayramoğlu ve Ekrem Dağ ile Yusuf Şimşek ve Rıdvan Şimşek bulunmuyor. Sakatlığı geçen Guti ile genç oyuncu Ali Kuçik ise derbinin kadrosuna alındı.

Kaynak: DHA
Since 1903

beckyZWICKY

ya zaten sorunlar var kadro olasak sakatlıklar olarak birde böyle bile bile kendimizede işkence yapıyoruz.. Almayarak istemeyerek.. EN azından ilk 11 olmasada 18 de olmalıydı.. Skora göre duruma göre düşünülebilirdi.. Kötü bir sonuç yada kötü bir gidişatta sonuca etki edecek oyuncu yok kenarda..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..