Ana Menü

Galatasaray Fatih Tekke'yi istiyor

Başlatan NoPasaran, Kasım 19, 2010, 14:02:31

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sezon başında Beşiktaş'a transferi büyük yankı uyandıran ancak önce sakatlığı, sonra da Schuster ile yaşadığı sorun nedeniyle bekleneni veremeyen Fatih Tekke'ye Galatasaray kancası... Baros'un sık sık sakatlanması üzerine golcü arayışına başlayan sarı-kırmızılı yöneticilerin teknik direktör Hagi ile yaptıkları görüşmede Fatih Tekke ismini gündeme getirdikleri ortaya çıktı. Rumen çalıştırıcının Fatih Tekke'ye onay vermesi üzerine bu transfer planının hayata geçirilmesi için hemen kollar sıvandı.

Yönetimdeki 'Darbe' girişimi nedeniyle sıkıntılı günler geçiren başkan Adnan Polat, bu transferi bitirmesi için Adnan Sezgin'i görevlendirdi. Sezgin'in Beşiktaşlı yöneticilerle yaptığı görüşme olumlu geçerken, son sözü Schuster'in söyleyeceği kaydedildi. Alman hocanın, Fatih Tekke'nin devre arasında satılmasına onay vereceğine kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş'ın, bonservisine 750 bin euro ödediği Fatih için daha düşük bir rakam isteyeceği, gerekirse takas formülüne de sıcak bakacağı konuşuluyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Tekke + Holosko + 2 milyon Euro =  Misimoviç  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

abi sen misimoviç istemıodun 2 topıc once ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Espri yapıyorum zaten ..

Ancak yukardaki Teklife evet derim yinede..

Wolsburgta oynadığı futbolu oynarsa büyük bir sorun aşılır..

He ayrıca Misimoviçi Türkiydeki futbolunu beğenmiyorum ama Holoskoyuda hiç beğenmiyorum..

O yüzden düşünülebilir :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

That's me.

ilhan mansız_melis

Misimovic'i versinler Fatih'i verelim ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.