Ana Menü

Voleybol-Hentbol ve Diğer Branşlarımız...

Başlatan Cem Goren, Kasım 12, 2010, 22:48:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

CR7

Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi Takımımız, ligin 20. hafta maçında Galatasaray Daikin'i 3-2 mağlup etti.
Burhan Felek Spor Salonu'nda oynanan maçın ilk setinde etkili bir performans ortaya koyan siyah-beyazlılarımız, 1. seti 25-22 önde tamamladı(0-1). İkinci sette tutuk bir görüntü çizen Takımımız, bu seti 25-16 kaybetti(1-1).

Büyük bir rekabete sahne olan 3. seti siyah-beyazlılarımız 29-27 önde tamamladı ve maç skorunu 2-1'e getirdi. 4. sette rakibinin sayılarına engel olamayan Ekibimiz, seti 25-23 kaybetti(2-2).

Karşılaşmanın son setinde başarılı bir performans ortaya koyan siyah-beyazlılarımız, seti 15-7 maçı da 3-2 kazanmasını bildi.

Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi Takımımız, Galatasaray Daikin galibiyetinin ardından puanını 28'e yükseltti.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Beni şaşırtan bir galibiyet oldu.

Tebrikler kızlar.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Beşiktaş Bahçeşehir Üniversitesi Takımımız, Sarıyer Belediye'yi 3-0 mağlup etti.
BJK Akatlar Arena'da oynanan karşılaşmaya takımımız, Seda, Rossi, Gabi, Sinem, Aslı, Natalia, Funda(L) altısıyla başladı.

İlk sete hızlı başlayan ekibimiz, rakibine üstünlük kurmayı başardı ve ilk teknik molaya 8-6 önde girdi. Moladan sonra etkili oyununu devam ettiren siyah-beyazlılarımız, ikinci teknik molaya da 16-13 üstünlükle girdi. Setin son bölümünde Aslı ve Natalia ile hücumda etkili olan ekibimiz, orta oyuncularımızın da savunmadaki başarısıyla seti 25-19 üstünlükle tamamladı.

Karşılıklı kazanılan sayılarla başlayan ikinci sette ilk teknik molaya takımımız, 8-7 önde girdi. Moladan sonra hücumlarda bloklara takılan siyah-beyazlılarımız, rakibinin skoru eşitlemesini engelleyemedi(10-10). Rossi ve Natalia ile bu bölümde tekrar sayı bulmaya başlayan ekibimiz, kısa sürede farkı açtı ve ikinci teknik molaya 16-11 üstünlükle girdi. Setin son bölümünde bir an bile oyun kontrolünü kaybetmeyen siyah-beyazlılarımız, bu seti de 25-19 kazandı.

Üçüncü sete hızlı başlayan takımımız, üst üste bulduğu sayılarla ilk teknik molaya 8-3 önde girmeyi başardı. Rossi, Natalia ve Aslı'nın etkili smaçlarıyla sayılar bulan siyah-beyazlılarımız, ikinci teknik molaya da 16-9 üstünlükle girdi. Son bölümde farkı giderek açan ve rakibine savunmada zor anlar yaşatan takımımız, seti 25-19 karşılaşmayı da 3-0 kazandı.

Karşılaşmayı Başkanımız Fikret Orman, Yatırımlar Komitesi Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Yalçın Kaya Yılmaz ve Amatör Şubeler Komitesi Sorumlu Üyemiz Erdal Karacan da takip etti. 

ilhan mansız_melis

CR7

aynen.

sol-sağ üst köşelerde beni görebilirsiniz :D

ilhan mansız_melis

Son fotoda pek bir sıkılgan çıkmışsın :D

CR7

CR7

takımdakilerin yaşlarına baktım da Ana Lazarevic 1992'li Gabi Koeva 1989'lu çıktı. lan nasıl ya.

daha Milica Jovanovic'in 1989'lu oluşunun şokundan çıkamamıştım

kadın voleybol da kadın basketbol da oldukça genç. 1994lüler var.

CR7

bir daha böyle ortam bulur mu bu voleybol takımı ve bayan basketbol takımı bilmiyorum.

yabancılar da dahil neredeyse hepsi Beşiktaşlı.

umarım ayrılmazlar

Beşiktaş'ım sevmişiz seni'de tempo tuttu hepsi :)

CR7

ERHUN

CR7

El Colgado

CR7