Ana Menü

Voleybol-Hentbol ve Diğer Branşlarımız...

Başlatan Cem Goren, Kasım 12, 2010, 22:48:12

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Nisan 13, 2014, 22:16:09
Benim dediğim kişi Nizetich sanırım.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

Ben de öyle tahmin ediyorum.
Smaçör Arjantinli yeni geldi :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

👍

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Burcu Hakyemez, Maja 2 yıl daha Eczacıbaşı'nda dedi ama Nesli'ye değinmedi. Yoksaaaaa ? ;D

ilhan mansız_melis

Erkek voleybol takımımız 1. Lige yükseldi.

CR7

BEŞİKTAŞ ANASTASİA GURBANOVA'NIN PEŞİNDE!!!

Azerbaycan Bayan Milli Takımının ve AzerRail Bakü takımının smaçörlerinden Anastasia Gurbanova-Artemeva kara kartal olmaya yakın.
Beşiktaş Bayan Voleybol Takımının kadrosuna katmak istediği Özbek asıllı Azerbayca milli takımının oyuncusu Gurbanova bu sezon AzerRail Bakü takımıyla Cev Cup'ta mücadele etti ve Rus takımı NTMK-Uralochka Ekaterinburg takımına yenilip elendiler.Genç ve yetenekli oyuncunun Beşiktaş takımına ne cevap vereceği merakla bekleniyor.Gurbanova 25 yaşında ve 1,88 boyunda olup smaçör ve pasör çaprazı mevkilerinde görev yapmakta.

CR7

ERHUN

ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Hentbol Takımımız, finalde Bursa Nilüfer Belediye'yi 32-27 yendi ve Türkiye Kupası'nın sahibi oldu.

Başkanımız Fikret Orman, Voleybol, Hentbol, Bedensel Engelliler, Jimnastik, Atletizm, Satranç, Briç Şubeleri ile BJK Eğitim Kurumlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Karacan ve Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu karşılaşmayı tribünden takip etti.

Celal Atik Spor Salonu'nda oynana mücadeleye siyah-beyazlılarımız; İbrahim Demir, Uğur Çoban, Ercan Aşıkoğlu, Şenol Boyar, David Rasic, Ramazan Döne ve Tolga Özbahar yedisiyle başladı.

Takımımız müaceleye tempolu başladı. Skor üstünlüğünü eline geçiren siyah-beyazlılarımız, ilerleyen bölümde savunmada dirençli olamayınca skora eşitlik geldi. Devrenin son bölümünde istediklerini sahaya yansıtmakta zorlanan ekibimiz soyunma odasına 16-17 geride gitti.

İkinci yarıya etkili başlayan siyah-beyazlılarımız, savunmada disiplinli oynadı ve rakibi karşısında öne geçti. Hızlı hücumlarla farkı açmaya başlayan takımımız, oyunun kontrolünü eline geçirdi. Son bölümde rahat bir oyun ortaya koyan Hentbol Takımımız mücadeleden 32-27 galip ayrıldı ve kupanın sahibi oldu.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Şampiyonluk geliyor yine.

K.D

Kaç yıldır bütün kupaları alıyoruz biz ya vallahi helal olsum büyük haksızlık yapıyoruz bu adamlara açıkcası gerekli desteği en azından kendi adıma veremiyorum utansın bi boku beceremeyip geceleri gezen rezil topçularımız. Parkede ekol BEŞİKTAŞ HENTBOL!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

FB GS gelirse burada da başarı hayal olur.
iyi ki yoklar

ERHUN

Hentbol takımımız Ankara İl Özel İdare'yi 26-25 yenerek yine şampiyon oldu. Tebrikler.

ilhan mansız_melis

Parkelerde ekol Beşiktaş Hentbol. Armanın gururu.

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

CR7

Beşiktaş, Burcu Genç ile Görüşüyor
Siyah beyazlılar, Karşıyaka'nın genç smaçörü Burcu Genç'i transfer etmek için görüşmelere başladı.

Voleybola Yeşilyurt Spor Kulübü'nde başlayan 1990 doğumlu ve 1.81 metre boyundaki Burcu, daha önce Yıldız ve Genç Milli takım kadrolarında yer aldı. Milli takımlarda bir Balkan Şampiyonluğu, bir Balkan 2.liği ve Avrupa 5.liği yaşadı.

Transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

Kaynak: voleybolextra.com

Pelin Çelik Beşiktaş'ta
Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Beşiktaş, transferde düğmeye bastı.

Siyah-beyazlılar, geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Çanakkale Belediyespor'da forma giyen 32 yaşındaki tecrübeli pasör Pelin Çelik ile anlaşmaya vardı.

Pelin daha önce Rabita Bakü, Türk Telekom, Karşıyaka, Ankaragücü, Beşiktaş, Fenerbahçe, VakıfBank, Sarıyer Belediyesi gibi önemli takımların kadrolarında yer almıştı.

Sanja Starovic Beşiktaş'ta
Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Beşiktaş'ta transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Siyah-beyazlılar uzun yıllardır Azerbaycan'ın Rabita Bakü takımında forma giyen 31 yaşındaki ve 1.95 metre boyundaki Sırp pasör çaprazı Sanja Starovic ile her konuda anlaşmaya vardı.

Beşiktaş'a Bir Sırp Daha
Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi ekiplerinden Beşiktaş bir yabancı oyuncu transferi daha yaptı.

Beşiktaş, daha önce Eczacıbaşı Vitra ile Galatasaray formalarını da giyen Sırp oyuncu Vesna Citakovic Djurisic'i kadrosuna kattı.

35 yaşındaki tecrübeli geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Çanakkale Belediyespor'da forma giymiş, takımın ligde kalmasında önemli bir pay sahibi olmuştu

Kaynak: voleybolextra.com.

Beşiktaş'ta 5 İsimle Yollar Ayrıldı
Geçtiğimiz sezon Avrupa'da Challenge Kupası'nda final oynama başarısı gösteren Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı, transferde düğmeye bastı.

Gelecek sezonun transfer çalışmalarını sürdüren siyah-beyazlı ekip, iç transferde 5 isimle yollarını ayırdı.

Kartal, genç milli pasör çaprazı Ceyda Aktaş, genç milli orta oyuncu Diclenur Babat, Bulgar milli orta oyuncu Gabriela Koeva, Belaruslu milli pasör çaprazı Marina Tumasve genç libero Dilek Kınık ile yollarını ayırma kararı aldı.