Ana Menü

Küstah Ersen'in Açıklamaları ve Nouma'nın Cevabı

Başlatan Ersin Develi, Kasım 10, 2010, 14:39:55

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

ERSEN MARTİN'İN AÇIKLAMALARI

Kasımpaşa'nın golcüsünden ağır sözler:''Ofsaytı bıraksınlar futbolu tartışsınlar''
Habertürk Gazetesi'nin haberine göre; Eski takımı Beşiktaş'a gol atan Ersen Martin, Siyah-Beyazlılar'a gönderme yaptı ve "Oyun düzenlerini 2 oyuncu üzerine kurmuşlar" dedi.

Ersen Martin'den Beşiktaşlılar'ı kızdıracak açıklamalar. Eki takımı Beşiktaş'a gol atan Kasımpaşa'nın forveti maç sonunda "Galibiyeti hak ettiğimize inanıyorum. 3 puan alsaydık daha çok sevinecektim. Ancak 1 puan da önemli bizim için. Beşiktaşlılar golün ofsayt olup olmadığını tartışacağına kendi futbollarını tartışsınlar. Oyun düzenlerini iki futbolcunun üzerine kurmuşlar.

Guti ve Quaresma'yı hocamız da iyi analiz etmişti. Bir hafta boyunca bu maça konsantre olmuştuk. Oyundan çıkmayı ise ben istedim. Hocama yorulduğumu söyledim ve sonrasında da kenara alındım" ifadesini kullandı.
- HABERTÜRK -

PASCAL'DAN ERSEN'E CEVAP

Beşiktaş-Kasımpaşa maçından sonra Beşiktaş'ı eleştiren Beşiktaş'ın eski futbolcusu Ersen Martin'e, Beşiktaş'ın efsane futbolcusu Pascal Nouma'dan cevap geldi.

Pascal Nouma yaptığı açıklamada;
'' Bugün gazeteleri okurken Kasımpaşaspor futbolcusu Ersen Martin'in açıklamaları dikkatimi çekti. Ben kendisine soruyorum ; Ersen Martin kimdir? Futbol kariyeri boyunca ne yapmıştır? Beşiktaş'ı ve taraftarını eleştirebilmesi için belirli meziyetleri olması gerekir. Zaten belirli meziyetleri olsa oynadığı takımlarda bir sezondan fazla kalırdı. Arkadaşlarıma sordum Beşiktaş'ta oynadığı sene santrafor olarak toplam 2 gol atmış. Ersen Martin için odasının duvarında posterlerini görebileceği  dünya yıldızlarına karşı İnönü'de futbol oynaması bile onun için büyük şereftir. Beşiktaş bu sene son yılların en iyi kadrosunu kurmuş ve en kariyerli hocalardan birini takımın başına getirmiştir. Bu takımın birbirine adapte olması zaman alacaktır. Beşiktaş'ın nasıl bir top oynadığı Beşiktaş camiasını ve taraftarını ilgilendirir. Benim bu sene şampiyonlukta ki en büyük favorim Beşiktaş'tır. Ve kimse unutmasın Beşiktaş Uefa'da gruplardan çıkmayı büyük oran ile garantilemiştir.
- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

[KralKartal]

Helal olsun sana Pascal Nouma, Pascal Nouma OooOo !

Ersen denyosu, gol atip birde seviniyor, hic kanim isinmadi ona, en sinir oldugum futbolculardan biri,

boyle adamlari inonuye bile almasinlar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Ersen Martin için odasının duvarında posterlerini görebileceği  dünya yıldızlarına karşı İnönü'de futbol oynaması bile onun için büyük şereftir.

Böyle de laf konulmaz ki be Nouma :D

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Ersan bu yazıyı okuduğunda suratının halini çok merak ediyorum  :ahaha
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 10, 2010, 14:57:39
Ersen Martin için odasının duvarında posterlerini görebileceği  dünya yıldızlarına karşı İnönü'de futbol oynaması bile onun için büyük şereftir.

Böyle de laf konulmaz ki be Nouma :D

laf koyulmaz kı demek ıstedın kardesım dimi :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.