Ana Menü

İ.ÜzüLmez iLe Soru&CevaP

Başlatan Miraculous Omen, Kasım 23, 2006, 13:11:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Brestgerfich

Kaptanımız İbrahim Üzülmez, "Cola Turka ile Soru Cevap" bölümümüzde taraftarlarımızın 31 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında gönderdiği soruları yanıtladı. 

Anadolu takımları bizim karşımızda neden kaplan kesiliyorlar?
Dilaver ARVAS

*Anadolu takımları kendilerini göstermek için büyük takımlara karşı çok hırslı mücadele ediyorlar. Futbolcular da kendilerini büyük takımlara ispatlamak için piyasalarını, değerlerini yükseltmek için performanslarının çok üzerlerine çıkıyorlar. Bu durumda sizin de söylediğiniz gibi bize karşı kaplan kesiliyorlar

Ricardinho takıma faydalı oluyor mu?
Orhan Er, Bülent Eres

*Ricardinho gerçekten çok kaliteli ve yetenekli bir futbolcu. Biz kendisinden çok şey bekliyoruz. Takıma daha faydalı olması lazım. Kendisinden daha çok şey bekliyoruz.

Takımın şampiyon kadrosundan kalan tek futbolcu olmanız, deneyiminiz ve son maçlarda oynadığınız futbolla takımda taraftarın en çok güvendiği kişi haline geldiniz. Siz taraftarla bu kadar iç içe biri olarak Beşiktaş'ın taraftarına yakışır bir oyun sergilediğini düşünüyor musunuz?
Anıl Aygün

*Bizim taraftarlarımızı memnun edecek şekilde daha iyi bir oyun ortaya koymamız gerekiyor. Bütün çalışmalarımızı da bu yönde sürdürüyoruz. 

*Şanssızlık da çok önemli bir etken. İki oyuncumuzun omzu çıktı, bir kısmı cezalıydı. Genç arkadaşlarımızın takıma daha çok katkı yapması gerekiyor. Böyle olunca istenilen seviyeye geleceğiz. Sergen benim takımdaki en iyi arkadaşlarımdan bir tanesiydi. Çok yetenekli ve kaliteli bir futbolcu. Ama bu yönetimin aldığı bir karar ve buna saygı duymalıyız.

Takım neden maçlara tam anlamı ile konsantre olamıyor. Gençlerin performansını nasıl değerlendiriyorsun?
Bora Özgür

*Yenik duruma düştüğümüzde oyun disiplininden kopuyoruz. Bu bizim için büyük bir handikap. Erken yediğimiz gollerde disiplinden uzaklaşınca doğal olarak bir konsantrasyon sorunu yaşıyoruz.

Bu sezon şampiyon olabilecek miyiz? Şansımız nedir? Sana "Deli" diye hitap edilmesi hoşuna gidiyor mu?
Ömer Ozan Aydoğan, Emre Yılmazer, Melih Bakan, Ali Özgül

*Hedefimiz her zaman şampiyonluk. Bu hedefimizden çok da uzaklaşmadık. İlerleyen zamanlarda daha iyi olacağız. "Deli" lakabı benim için bir problem değil. Alıştım artık. Her zaman söylüyorum 10 sene sonra "Beşiktaş'ta bir Deli İbrahim vardı" diye konuşulduğunda herkes beni hatırlar. Ayrıca deli değil "akıllı" bir futbolcuyum.

Kullandığın arabanın markası ve favori araban nedir?
Gökay Sayar

*X5 kullanıyorum. Hayalimde ise SL 350 var.

Beşiktaş'tan başka bir kulüpte oynar mısın?
Abdullah Sevindik,             

*Daha önce bunun cevabını çok verdim. Hayır oynamam. Beşiktaş beni istediği sürece buradayım ve Beşiktaş forması ile futbolu bırakmak istiyorum.

Futbolcu olmasaydın ne iş yapardın?
Efe Karadağ

*Muhtemelen garson olurdum. Hatta iyi bir şef garson olurdum.

Maça çıkarken herhangi bir uğurun var mı?
Hulya A.

*Hayır yok. Bazen dua ederim, zaman zaman da annemi ararım.

Bir çok teknik direktörle çalıştın. Bunların arasında kendini en rahat hissettiğin, yani kafanızın uyuştuğu hangisi. Lütfen isim ver, politik bir cevap verme?
Barış Akgün, Dewin Derin

*Lucescu

Takıma bir forvet transferi gerekiyor mu?
Mutlu Ülker

*Gol sıkıntısı çektiğimiz bir gerçek ancak bununla ilgili kararı Hocamız ve Yönetim Kurulu verir.

Tigana'nın sana kattığı artı ve eksiler neler?
Gökmen Şengün

*Oyun mantaliteme çok pozitif etkileri oldu.

Sakarya beraberliğinden sonra taraftarın verdiği tepkiyi haklı buluyor musun?
Ahşen Beyza

*Tabii taraftar da haklı. Onlar da galibiyet istiyor. Zaman zaman, aşırıya kaçmadığı müddetçe taraftarın verdiği tepkilere hak veriyorum. Ama ölçünün kaçırılmaması lazım. Takımdaki genç arkadaşlarımız bunlardan çok çabuk etkileniyorlar. Onları düşünmeliyiz. Başarıda alkış varsa, başarısızlıkta da tepki çok doğal.

Sergen ve Ricardinho'yu kıyaslarsan hangisini seçersin? Delgado bu takımın Ronaldinhosu olabilir mi?
Gökhan Savram

*Sergen ve Ricardinho çok büyük iki isim. Ben ikisinin arasında bir kıyas yapamam. İkisinin de yetenekleri su götürmez bir gerçek. Ricardinho'nun biraz daha takıma katkı yapması gerekli diye düşünüyorum. Delgado'ya gelince; biz de onun, takımın Ronaldinhosu olmasını istiyoruz. Kendisinden beklentiler çok büyük. Süper Kupa finalinde oynadığı futbolunu tekrar etmeli.

Beşiktaş'ın UEFA Kupası'nda çeyrek final oynaması, Milli Takımın kazandığı 3.'lük, Galatasaray'ın UEFA şampiyonluğu güzel günlerdi. Türk futbolundaki bu düşüşün sebebi sence ne? Süper Lig kalitesiz mi, yetersiz mi?
Murat Coşkun

Beşiktaş'ta teknik direktör olarak görev yapmayı düşünüyor musun?
Burhan Emanetoğlu

*Kim düşünmez ki. Hedeflerimin arasında bu da var.

100. yılda kazanılan Şampiyonluktan sonra eğlence yerinde pek fazla kalmamış ve orayı hemen terk etmiştin. Bunun nedeni ne? Böyle ortamları sevmiyor musun?
Murat Özenç

*Eğlence yerinde kalmıştım. Çok da erken çıkmamıştım. Gece hayatını seven bir insan değilim.

Ali Sami Yen'de sağ ayağınla attığın gol seni şaşırttı mı?

*Hayır, neden şaşırtsın ki? Çok önemli bir maçtı ve benim gol atmam çok hoş olmuştu.

Takımda bir "Ağabey" eksikliği var mı?
Duman Ateş

*Başarısızlıkta herkes "Kaptan eksik, abi eksik vs." şeyler söylerler. Süper Kupa'yı aldığımızda kimse birşey söylememişti. Takımımız'da abi eksikliği yok.

Sadece Bir Bölümü Burada....

Tamamı İçin... Lütfen Tıklayın
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

@LAYINA GİDER

BerkAy1903

19o3