Ana Menü

Guti'den skandal öpücük!

Başlatan eebjk, Kasım 01, 2010, 17:04:03

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 02, 2010, 17:42:06
Araştırıyorum valla iki gündür..

Erkek erkeğe öpüşmenin en çok yadırgandığı yerlerden birisi İspanya yazıyor bi çok sitede

Hatta Nihat bile arkadaşına fazla sarıldı diye İ.ne yazmış gazetelerde:D Öylesine garipler yani..

Neyse bakalım..Koruma içgüdüsü ile sorun olmaz diyelim

Hollandalilarin cogu Ispanyaya gider, ispanyol kulturune meraklilardir
senin baktigin siteler turk siteleridir kesin
ingilizce arastir, ama turk sitelerinden arastirma :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı YapTrenden iner inmez çıktığımız caddede aynen bizdeki gibi bir giysi pazarı kuruluydu. Fiyatlar da bize çok yakın. Yolda çeşitli hayvan şekillerinde rengarenk balonlar satanlar var. Yolun sonunda ulaştığımız büyük meydan yani plaza mayor?da kurulan bol miktarda tezgahta meyze sebze, çiçek, kuş, peynir zeytin gibi bizim pazarlarımıza çok benzeyen bir görüntüyle karşılaştık. Yaklaşık 4000 m2 lik evler arasındaki bu meydan şehrin en büyük meydanı. Ama İspanya?da her sokak bir meydana çıkıyor. Bu Endülüslerden kalma bie gelenekmiş. Meydanlarda oturulur, güneşlenilir ve sohbet edilirmiş. Kadın ve kızların hakim olduğu bir samimiyet ortamı olurmuş. Kadın kadına öpüşür kolkola girerken, erkekler mağrur ve ağırbaşlı, el sıkışır ve birbirleriyle öpüşmezlermiş. Kızım da anlattı, burada bir kız ve erkek tanıştırıldığında mutlaka yanaktan öpüşür, erkekler ise el sıkışırmış. Bütün gelenekleriyle İspanya bir başka ülke işte.

Alıntı YapKatalunyanın bu güzel şehrini gezmemize ve festivalini görmemize önayak olduğu için sağolsun ev sahibimiz Jozeph dedim. Eve gidince onu öpücem deyince kızım hemen itiraz etti, ispanya?da erkek erkeğe öpüşmezler, sadece homolar öpüşür, sen sadece elini sık dedi, gülüştük.

http://www.geziyorumlari.com/index.php?option=com_content&task=view&id=987&Itemid=170

Benim kaynağım bu..

Ayrıca sözlüklerde var ihsan..

Madem bu kadar doğaldı nedne Guti o kadar eleştirildi ve mahkemey vermek zorunda kaldı? Normal der geçerlerdi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 02, 2010, 17:43:50
Alıntı yapılan: KeePSaKe - Kasım 02, 2010, 00:48:24
Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 01, 2010, 19:52:56
bi sey yok videoda

Dudağından öpüyor işte abi. Bunu Avrupa'da normal karşılayabilirsiniz ama burası Türkiye...
öpsün yahu bize ne
hani bana görede normal degil ama bana göre erkegin küpe takmasida dogru degil
ama türkiyedeki genclerin yarisi küpe takiyor
ben her acidan hosgörüyorum
herkesin kendi tercihi
zaten basit bi dost öpücügü bu

Abi küpe ile erkek erkeğin dudaktan öpüsmesi arasında dağlar kadar fark var . Yıldırım Demirören Guti yi neden başta almak istemedi bunu hepimiz biliyoruz ahlaki açıdan doğru bulmuyorum ben...

ki Volkan abinin dediği gibi madem önceki haberlerde neden Guti mahkemeye verdi ?
Since 1903

[KralKartal]

keskinli

bundan 10 yil önce küpe takan erkekler dövülürdü
hem öpse ne olur öpmese ne olur
gelipte zorla bi türkü öpmedi ya
tercih meselesi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Şimdi bile laf atanlar var ne o öyle karı gibi olmuşsun diye :D

Tercih meselesi olsa bile bu görüntülerle gazetelerde çıkması doğru değil...
Since 1903

[KralKartal]

Mahkemeye vermesi, basinin bunu malzeme yapip Guti GAYDir demesidir.

Ispanya hakkinda bir futbolcularini bilir turkiye
o nedenle, arastiracaksan ingilizce yazan sitelerde arastir

Ersin Develi

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ''Oyuncumuz Guti Hernandez ile ilgili çıkan haber, bizleri hayrete düşürdüğü gibi, bu gazetelerin saygınlıklarına da zarar vermiştir.

'Bir erkek ile dudak dudağa öpüştüğü' iddiasıyla gazetelerde yayımlanan haber, Türk spor basını adına utanç vericidir.

'Guti'den skandal öpücük' başlıklarıyla yayınlanan bu haberlerdeki asıl skandal bu görüntü değil, aslını bilmeden bir görüntüden yola çıkarak senaryo yazanların, gazetecilik mesleğini getirdiği noktadır'' denildi.   Açıklamada, ''Görüntülerde babası ile vedalaşan İspanyol futbolcumuz Guti'yi 'bir erkek ile dudak dudağa öpüşme' fantezisiyle skandala imza atmış gibi göstermek, bu gazetelerinin utancıdır. Her iki gazetedeki bu haberleri şiddetle kınıyor ve özür bekliyoruz'' ifadelerine yer verildi

Kulüpten açıklama gelmiş,Adam Babasını öpüyor,Eeee İspanyadayken de kız kardeşini öptü..Avrupa kültüründe bu tür şeyler yadırganmıyor,evlenmeden çocuk yapmak bile gayet normal onlara..Guti ara pası verdi iyi oynadı ya,bi yerden yakalamaları lazımdı.Bu habertürk renting uğruna her türlü yavşaklığı yapar.Hele de o Serhat Ulueren pe.....gi

keskinli

bosa dil dökmüsüz burada :D
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

adamın yaşlı olduğunu görmediniz mi?
babası olabileceğini hiç mi tahmin edemediniz?
adamın doğum günü maç günü.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

İyi oynamaya devam etsin, mükemmel ara pasları atmaya devam etsin yeter. Dışarıda ne yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor.

NoPasaran

:D

Şu açıklama daha ilk günden yapılabilirdi :D

Arkadaş İspanyadan bi kez daha nefret ettim ya :D İğrençler :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Başka bir futbolcu olsaydı ya da Guti Real Madrid te olsaydı eminim dalga geçerdik :) Neyse...
Since 1903

NoPasaran

Akşam ve Takvim gazetelerinde bugün oyuncumuz Guti Hernandez ile ilgili çıkan haber, bizleri hayrete düşürdüğü gibi, bu gazetelerin saygınlıklarına da zarar vermiştir.
"Bir erkek ile dudak dudağa öpüştüğü" iddiasıyla Akşam ve Takvim gazetelerinde yayınlanan haber, Türk Spor Basını adına utanç vericidir.

"Guti'den skandal öpücük" başlıklarıyla yayınlanan bu haberlerdeki asıl skandal bu görüntü değil, aslını bilmeden bir görüntüden yola çıkarak senaryo yazanların, gazetecilik mesleğini getirdiği noktadır.

Görüntülerde babası ile vedalaşan İspanyol futbolcumuz Guti'yi 'bir erkek ile dudak dudağa öpüşme' fantazisiyle skandala imza atmış gibi göstermek, Takvim ve Akşam gazetelerinin utancıdır.

Her iki gazetedeki bu haberleri şiddetle kınıyor ve özür bekliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

Beşiktaş JK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

basın baya kaşınıyor bu ara
altın kapılarımız kan oldu tayfun