Ana Menü

Tekke, Schuster'e kafa atıyordu

Başlatan keskinli, Kasım 01, 2010, 12:10:09

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Schuster yanlış yapmış..

Tekke yanlış tepki vermiş..

olay bu kadar net
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Hoca sinirlenir kizarda, Terim gibi hoca olsa Tekke ne yapar, Tekke kim yahu?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Alırsan bitmiş adamı umut edip böyle alırsın cevabı işte.. Ayıp eğer gerçekse bize hiç yakışmayan bi olay..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Zamanında FM oynarken

Parmayı çalıştırıyordum..

Kaleci Buffon ile Genç Takım kalecisi idmanda kavga etmişlerdi..

Ulan dedim başlarım senin gibi genç kaleciye kadro dışı yaptım bunu..

Anaaa bi baktım 3 hafta sonra takım karıştı..

Benim iyi bir menejer olmadığımı düşündü Ortega..O zamanlar oradaydı

derken takım birbirine girdi buffon olayındaki durumdan :D

Buradada olay iyi analiz edilmeli..

Eğer schuster bişey demeyip tekke abarttıysa tekke
eğer schuster artislik yaptıysa schuster

konusunda yönetim gerekeni yapmalı
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

HABER1903 olarak edindiğimiz istihbarata göre Schuster ile Fatih Tekke arasındaki buzlar tamamen eridi.

Beşiktaş'ın sabah gerçekleştirdiği antrenman öncesi yaşanan olayda. Schuster, tüm takımı toplayarak medyaya yansıyan olay hakkında konuşma yaptı. Fatih Tekke ile yaptığı konuşmada ses tonunun fazla yükseldiğini kabul eden Schuster, bu nedenden dolayı Fatih Tekke'den özür dileyerek olayı tatlıya bağladı. Fatih Tekke, Schuster'in bu tavrından dolayı mutlu oldu ve Hocasına teşekkür ederek karşılık verdi.

saldır beşiktaş

Fatih'in yaptığı yanlış anlatılanlar doğruysa eğer.
Hoca sinirliydi ve alttan alması lazımdı Fatih'in
Sen 33 yaşındaysan karşındaki adam 50 küsür yaşında baban kızınca tepki gösterince nasıl sesiz kalıyorsan burdada sesiz kalması lazımdı.

Fatih kaybedilmemesi gereken bir değer olur böyle vakalar.
Ama sakin olmakta fayda var dediğim gibi.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ozan Doğan

yani schuster küfür etmişse fatihinde hoca nerden istersin demesi yeterli olurdu bence  :-X

NoPasaran

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 03, 2010, 15:42:55
yani schuster küfür etmişse fatihinde hoca nerden istersin demesi yeterli olurdu bence  :-X

:ok

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Altan alması gerekirde üzerine yürümesi yanlış.
Schuster basın toplantısındada gördük sinirliydi bütün takıma bu sinirle Fatih'e patlamış
Fatih derdini herkesin önünde üzerine yürüyerek değil birebir hocayla konuşarak yapabilirdi.

Schuster hatasını kabul etti zaten  ;)
Sorun yok olayı büyütüp abartmanında anlamı yok.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ozan Doğan

valla kardeşim adam küfür yemişse durayım sonra sakince söylerim diyemez. sakin olunmaz bu konuda.