Ana Menü

Tekke, Schuster'e kafa atıyordu

Başlatan keskinli, Kasım 01, 2010, 12:10:09

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Schuster, soyunma odasının önünde   Sivassporlular'la görüşen Fatih'e "F... off" diye bağırıp "Çok lakayt   davranıyorsun" tepkisini gösterdi. Çıldıran Fatih Tekke ise Alman   hocanın üzerine yürüyüp "33 yaşındayım. Bana kimse küfür edemez" dedi ve   kafa atmak istedi.

Habertürk Gazetesi'nden Kartal Yiğit'in haberine göre; Beşiktaş, Sivas'ı   ikinci yarısında ecel terleri döktüğü maçta mağlup etti soyunma   odasında ise yer yerinden oynadı. İddialara göre işte futbol dünyasında   pek sık rastlanmayan olayın gelişimi... Futbolcular soyunma odasına   girdi. Arkasından teknik direktör Bernd Schuster geldi. Moralinin bozuk   olduğu gözlenen Alman teknik adamın hedefinde ise Fatih Tekke vardı.

Schuster, oyuna girerken fazla ısınmamasına kızdığı ve maç sonu da   soyunma odasının önünde Sivassporlu oyuncularla görüşmesine tepki   gösterdiği golcüye dönerek "F... off" diye söze başladı ve "Çok lakayt   davranıyorsun" dedi.

Bu sözlerle adeta çıldıran Fatih, Schuster'in üzerine yürüyüp "Ben 33   yaşındayım. Bana kimse küfredemez. Sen kimsin" yanıtını verip Schuster'e   kafa atmak istedi. Son anda araya diğer futbolcular girdi. Sinir krizi   geçiren golcü oyuncu daha sonra diğer futbolculara dönüp "Benim adım   Fatih Tekke. Ben dünkü çocuk   değilim. Bu takım 1 kişi üzerine kurulmaz. Benim de varlığım kabul   edilmeli" diyerek hem sitem etti, hem de destek istedi. Bu olay sonrası   futbolcuların çoğu adeta buz kesti. Kimsenin ağzını bıçak açmadı.

TRANSFERİNE SOĞUK BAKMIŞTI!
  Schuster, Fatih Tekke'ye Sivas maçı sonrası patlarken akıllara   öncesindeki soğuk rüzgârlar geldi. Alman teknik adamın transferin son   gününde alınan Tekke'yi istemediği öne sürüldü. Geçtiğimiz günlerde   idmanda Fatih Tekke konusunda kulüp doktoru ile kondisyoner arasında   sert tartışmanın olması da dikkat çekiciydi.

KADRO DIŞI KALABİLİR
  Peki şimdi ne olacak? Bu olay sonrası teknik direktör Bernd Schuster'in   Fatih Tekke'nin kadro dışı bırakılması konusunda yönetime rapor vermesi   bekleniyor. Bu konuda yönetimin nasıl bir tavır sergileyeceği ise merak   ediliyor.

Kartal Yiğit-Habertürk
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Grocbenn

Bir takımda bu kadar papaz oyuncu fazla..(Nihat-Üzülmez-Toraman-Fatih-Guti-Rüştü-Q7) bu adamların hepsi kaptan olacak karakterde lider oyuncular..Bunlar ne kıl aldırır ne de laf söyletir..

Birde bunların içinde sorun çıkarsa vay ki vay ozaman halimize..

NoPasaran

Böyle bir olay gerçekleştimi bilmiyoruz tabi açıklama muhakkak gelmeli..

Ancak Eğer Var ise,

yönetimin işi çok zor..

Fatih Tekke direk kadro dışı bırakılıp gerekirse kluple ilişkisi kesilebilir..

Schustere ne olur bilmiyorum. Çünkü bir hoca Beşiktaş futbolcusuna bu şekilde KONUŞAMAZ.

Ancak tabi gerçek ise..

Açıkcası futbolcusuna bu şekilde yanaşan Hocanın takımındanda başarı gelmez
Hocasına bu şekilde yaklaşbilen futbolcudanda başarı gelmez..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

1-Rakip futbolcularla görüşen tek oyuncu Fatih tekke değil
2-Schuster öyle karekterde birisi değil
3-Olay çok komik,tartışma nedeni Sivassporlu oyuncularla görüşmesi
4-Öyle birşey olduğunu farzedelim,eğer öyleyse o olaydan sonra kesinlikle oyuna almazdı
5-Haberin kaynağı belli,söylenecek fazla birşey yok
6-Kulüpten acilen bir açıklama gelmeli

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 01, 2010, 12:45:28
4-Öyle birşey olduğunu farzedelim,eğer öyleyse o olaydan sonra kesinlikle oyuna almazdı

MAÇ SONU olmuş diyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Ben yanlış algılamışım o kısmı.
Ayrıca F....off burayı merak ediyorum,ne demiş olabilir burda.

NoPasaran

Alıntı yapılan: SingahLi - Kasım 01, 2010, 12:51:29
Ben yanlış algılamışım o kısmı.
Ayrıca F....off burayı merak ediyorum,ne demiş olabilir burda.

fuck off
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Sivasspor maçı sonrası Fatih Tekke ile Bernd Schuster arasında yaşandığı iddia edilen olay sonrası Schuster konuştu.

Takımımız, Sivasspor karşısında aldığı 2-1'lik galibiyetle haftayı 3 puanla kapatırken maç sonu, teknik direktörBernd Schuster ile golcü oyuncumuz Fatih Tekke arasında yaşandığı iddia edilen olaylar gündeme bomba gibi düşmüştü. Söz konusu iddianın en çarpıcı kısmı ise 33 yaşındaki golcünün Schuster'e kafa attığı söylentisiydi.

NTVSpor muhabiri
Hakan Gündoğar, NTVSpor'da "Spor Servisi" programına bağlanarak konuya açıklık getirdi. Gündoğar, Schuster'in "Fatih ile aramızda yaşananları biz çözebiliriz. Aramızda herhangi bir kafa atma ya da küfürleşme olmadı. Oyuncu ile teknik direktör arasında bu tür olaylar olabilir ama biz bunu aramızda çözeriz" dediğini ifade etti.

Hakan Gündoğar ayrıca, Fatih Tekke'nin sabah idmanında takımla birlikte çalıştığını da sözlerine ekledi.

NoPasaran

YÖNETİCİLERE SELAM VERMEDİ!
Olayı duyan Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu, soyunma odasına girdi. Schuster yüzlerine bakmadan dışarı çıktı. İki yönetici Fatih?i başka bir odaya alıp sakinleştirdi.

Soyunma odasında alevlenen ve hat safhaya ulaşan olay futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu?na iletildi. İkili hemen soluğu soyunma odasında aldı. Adalı ve Zülfikaroğlu?nun içeri girmesinin ardından Schuster iki yöneticinin de yüzüne bakmadan dışarı çıktı. Adalı ve Zülfikaroğlu, Fatih Tekke?yi boş bir odaya çekip olayın detaylarını öğrendi. Ağlamamak için kendini zor tutan Tekke ?Ağabey ben bu ülke futboluna yıllarımı verdim. Bu adam sonradan gelmiş bana bütün takımın içinde hakaretler yağdırıyor. O kim oluyor ki beni bir çırpıda kadro dışı bırakıyor. Bunu hazmedemiyorum? dedi. Adalı da ?Sen sakin ol. Hiç merak etme biz bu konuyu çözeceğiz? diyerek olayı kapatmaya çalıştı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Yönetim Kurulumuz'dan Açıklama
01.11.2010 12:18

Bugün bir gazetede yer alan oyuncumuz Fatih Tekke ile Teknik Direktörümüz Bernd Schuster arasında yaşandığı iddia edilen tartışma haberi gerçeği yansıtmamaktadır.
  "Sivasspor maçı sonrası Teknik Direktörümüz Bernd Schuster, oyuncumuz Fatih Tekke ile de özel bir görüşme yapmıştır.
Bu görüşmenin detayı hiçbir şekilde kavgaya mahal vermemiştir.
Beşiktaş formasını giyen her oyuncu, Beşiktaşlılık duruşu gereği, teknik direktörüne saygı duyulması gerektiğini bilir.
Her takımın soyunma odasında yaşanabilecek futbol içerikli görüşme, manşetlere bu şekilde yansımamalıydı.
Teknik Direktörümüz Bernd Schuster ve Fatih Tekke arasında geçenler her teknik direktör ile oyuncu arasında yaşanan seviyede bir konuşmadır.
Haberde yansıtıldığı üzere oyuncumuz Fatih Tekke'nin Teknik Direktörümüz Schuster'e fiziki bir müdahalesi, ya da müdahale girişimi olmamıştır.
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız."
Beşiktaş JK Yönetim Kurulu

Ersin Develi

Şerefsiz basın uydurma haberi anında manşet yapıyor,ama bu açıklama halen yer almadı internet sitelerinde..
Beşiktaş üzerinden prim yapanların Allah belasını versin

carsi52

Büyük ihtimal böyle tartışmalar oldu.
Rezillik başka bişey denilemez.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

olmuş olabilir ama bu derecede olmamıştır,futbolcular ya da hoca maçın atmosferinden dolayı gergin olabilir,tartışmalarda olabilir ama küfürleşme ya da kafa atma gibi bir durum olmamış,yönetim kurulundan da açıklama geldi zaten bu yönde

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 01, 2010, 13:09:42
Büyük ihtimal böyle tartışmalar oldu.
Rezillik başka bişey denilemez.

aynen :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net