Ana Menü

STSL... Kayserispor:1-Beşiktaş:0 [25 Ekim][20*00]

Başlatan Cem Goren, Ekim 21, 2010, 22:17:39

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

3.sınıf bir takımız... artık kımse kımı neyı savunur bılmıyorum.. bagırın cagırın yıne umrumda değil..

kim nasıl açıklıcak bu oyunu? hadi biriniz çıkın ve umut dolu iletiler yazın..

yazık be yazık.. bir de bu maça gidicektim. üzülüyorum halimize..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 25, 2010, 19:23:07
Sıkmayın tatlı canınızı beyler her türlü yenicez merak etmeyin acayip eminim kazanıcağımıza  ;D

Neyse ben kahvede yerimi almaya gidim  :lol

vay benım hayalperest arkadasım..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ersin Develi

Biz bu sene çok maç kaybederiz,anasını satıyım bize oynayan takım 11 kişi defans yapıyor

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

Grocbenn

9 Lig maçında 4 mağlubiyet!!

Son 4 maçta 4 mağlubiyet...

Trabzon-Kayseri-Fenerbahçe-Porto-İBB gibi birazcık kalbur üstü takımlara karşı alınan 1 puan..

7.sıradayız sanırım..Ama orayı bile haketmiyoruz bu futbolla..

Bursa'yı izledim..Trabzon'u izledim bu hafta..Geçen hafta Fener'i izledim..

2 hafta önce Bu Kayseri'nin Trabzon ile oynadığı ve düştüğü durumu izledim..Yarıları bile değiliz..

Hocalık böyle günlerde ortaya çıkar..Benim Schuster'e güvenim kalmamıştır..Benim bu takımın Şampiyon olacak kalitede olduğuna da  inancım bitmiştir..

Seneye kadar kapalıyız..

carsi52

Büyük takımız dedik peşpeşe 3 mağlubiyetten sonra rakip kim olursa olsun kazanırız dedik sağolsun Beşiktaş'ım yine yanılttı beni.

Guti ve Fatih girdikten sonra birşeyler yapmaya çalıştı takım sağolsun hocamız geç aldı Guti ile Fatih'i.
Yine amatörce bi gol yedik bu defansla bu savunma anlayışı ile daha çok gol yeriz.
Şampiyonluk gitti mi bilemem ama şampiyon olmak istiyorsak geride kalan 8 maçı kazanıp 24 puan toplamamız gerek.
Artık yok gese deplasmanıymış yok Bursa maçıymış geçsinler bu işi.
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

Ernst iyi oynamadı bugün,yorgun gibi duruyordu,Necipte öyle son 20 dakika fizik gücü düştü
İbrahimler iyiydi,Zapo porto maçındaki gibi bir pozisyonda kararsız kaldı,o da tehlike oldu
Hilbert sadece ayağının içini kullanan ve sağına oynayan bir topçu,bi tane etkili orta gelmedi
Bobo ya top gelmedi nerdeyse,Nihat mücadele etti ama yine yokları oynadı
Artık kaybetme lüksümüz kalmadı

yuNuS1903

Daha Cok Maç Var Önümüzde..
Bi Kazansak Gerisi Gelıcek..

Nihat Yine Kötuydu Necip Onur Bunlarada İyi Denilemez

Önumuzdekı Maçları Kazanmamız Bu Saatde Sonra böyle maclarda Puan Kaybetmemeliyiz..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ekim 25, 2010, 22:06:15

9 Lig maçında 4 mağlubiyet!!

Son 4 maçta 4 mağlubiyet...

Trabzon-Kayseri-Fenerbahçe-Porto-İBB gibi birazcık kalbur üstü takımlara karşı alınan 1 puan..

7.sıradayız sanırım..Ama orayı bile haketmiyoruz bu futbolla..

Bursa'yı izledim..Trabzon'u izledim bu hafta..Geçen hafta Fener'i izledim..

2 hafta önce Bu Kayseri'nin Trabzon ile oynadığı ve düştüğü durumu izledim..Yarıları bile değiliz..

Hocalık böyle günlerde ortaya çıkar..Benim Schuster'e güvenim kalmamıştır..Benim bu takımın Şampiyon olacak kalitede olduğuna da  inancım bitmiştir..

Seneye kadar kapalıyız..

Bursa ahım şahım bir futbol oynamıyor,oynamıyor ama kazanıyor,yani bizim yapacağımız işi Bursa yapıyor
Trabzon iyi futbol oynuyor,ona lafım yok
Fener kolay rakipleri yendi,dişli takımlara puan kaybetti,Trabzon,Kayseri,Beşiktaş,Galatasaray

Ne olursa olsun sezon sonuna kadar bir kişiye sabretmesini öğrenmeliyiz artık,kötü giden haftalarda hoca muhabbetlerinden sıkılmaya başladım,mustafa denizliye gösterilen sabrı schustere de göstermek zorundayız,anadolu kulüplerine döndük,kötü gidince hoca,iyi gidince takım.
Sezon sonu gelsin Shuther asılacaksa asılsın kesilecekse kesilsin

eRe

o degıl de bursa haftaya fenerı yenerse bu lıg bıter
bursa-ts-kayserı arasında cekısme baslar kı
daha oncede 10 puan gerıden gelıp sampıyon olduk
ama suan bursayı gecsek ts sonra kayserı sonra fener sonra daha karabuk antalya ıbb gs gıbı takımlar var
gerısını sız dusunun!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

ulan varya uzun zamandir bu kadar üzülmedim serefsizimki
hocayami küfür edelim
futbolcularami
kime?
ben hicbirine etmiyorum demekki renklilerin dedigi gibi q7 siz bir hicbir cacik degilmisiz...
adam varken ayri bir hava katiyordu zaten herkeste bunun bilincinde...nobre desen her seneki nobre holosko desen her seneki holosko ayni serefsiz pas vermez hemde atamaz tek cirpinan bobo var oda ne yapsin...
nihat artik ne diyim gecen sezondan bir farkimiz yok arti iki yildiz aldik diye karsimizda dahada motive olan takimlar...
ulan varya dünki derbide pino kadar hirsli yoktu 2ci yarida!
gutiye lafim adam gelmis keyfine göre mac cikariyor...yildizlarin arasinda majestroluk yapmak kolay kocum pas istedigin gibi gelir verirsin pasi ama gelde 2sinif futbolcularin arasinda sergenlik yap bakalim! yazik ki ne yazik
hoca kadrolari yanlis kuruyor dicem ama tekkeyle baslasan gutiyle baslasan
tamam joker olarak istiyorsun ama yok önce gol atip goller atip öyle yesen? yada hic yemesen?#
biz gol yeriz hemde atariz zihniyet uymuyor birkere;)

carsi52

Sezonun ilk yarısı Bursa'yı yakalama şansımız hiç yok hatta Kayseri ile Fener'i bile yakalayamayabiliriz  :)
Sezonun ikinci yarısının 8-9.haftalarında ancak yakalarız Bursa'yı..Tabi seri galibiyetler gelirse.
Bölünür senin için uykular!

Batuhan

sanki guti ve tekke tamamen hazırmış gibi konuşma hoca,dalga mı geçiyorsun sen.
duygusal şeyler yazmayın biraz değerlendirin maçı tartın öyle yazın.
Koca hestiy aya bedenem ?

yuNuS1903

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 25, 2010, 22:17:47
Sezonun ilk yarısı Bursa'yı yakalama şansımız hiç yok hatta Kayseri ile Fener'i bile yakalayamayabiliriz  :)
Sezonun ikinci yarısının 8-9.haftalarında ancak yakalarız Bursa'yı..Tabi seri galibiyetler gelirse.

İlk Yarı Yakalarız

keskinli

cok kötüyüz coook
tüm mac boyunca 2 pozisyona girebiliyoruz ancak
kisir takim izlemeye mahkum ediliyoruz
ne taktik var ne oyun var
tek taktik kaybetmemek
koskoca besiktas orta sahada 2 yeni yetmeye emanet
hoca 88.dakikada forvet sokuyor!dalga gecer gibi
klasik olacak ama sezon basindan beri yaziyorum,takim iyi oynamiyor
cok pozisyon veriyor az pozisyon üretiyoruz
futbol adinada hic bi zevk vermiyor takimimiz