Ana Menü

Oyuncuyu Islıklama Olayı...

Başlatan Cem Goren, Ekim 17, 2010, 11:47:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Sadece Hakan sadece bizde değil maç içerisinde bi hatası olanı ıslıklamak yuhlamak moda oldu son zamanlarda. Bizim Ali Turan'ı ıslıklayan G.Saray taraftarından Guiza'yı ıslıklayan Fener taraftarından ne farkımız kalıyor. Sahada ıslıkladığınız adam o takımın forması için herşeyini yapan adam, ıslıklayınca elinize ne geçiyor. 3 hafta önce de ıslıkladınız noldu? Maç içerisinde tepki, oyuncuya tepki, kimseye bişey katmaz. Sen Hakan'ı ıslıkladın diye Schuster haftaya çıkıp Cenk'i koymaz. Sen Hakan'ı ıslıkladın diye Yönetim Hakan'ı yarın göndermez. Senin Hakan'ı ıslıklaman kendini tatmin etmekten öteye gitmez. Hakan evet hatalı sen sahip çıkmazsan ona kimse sahip çıkmaz. Hakan'a Antalya maçında da Manisa maçında da tepki gösterdim ama bu sadece yanımdakilere kadar gitti. Kalkıp her ayağına top gelince ıslıklamadım.Alttaki satırlar için kimse kusura bakmasın. Kimseye taraftarlık bilinci kazandıracak değiliz bu saatten sonra. Ayıptır yahu. Bok attığınız fener taraftarından gs taraftarından ne farkınız kalıyor. Yeri gelir kendinize bok sürdürmezsiniz şöyle büyük taraftarız böyle büyük taraftarız, Taraftarlık 60.dk 2-0 da Dale 90.dk koyduk mu yapmak değildir.Büyük taraftar farklı olmaz zorundadır. Yeri gelir golü atanı değil hata yapanı takıma kazandırmaktır. Kimse o tribüne gönlünü eğlendirmeye, gol atınca sevinmeye gol yiyince sövmeye gelmesin. Küfür edecek adam otursun tvnin başına pozisyonun her tekrarında küfrünü edebilir ıslığını çalabilir. Küfür etmeyin demiyorum eğer çok istiyosunuz gidin tünelin başına kime küfür edecekseniz ona edin maç bittikten sonra sesinizi de rahat duyurabilirisiniz. Takım yarın izinli, Hakan'ı ıslıklayan çok bilenler için Ptesi günü Ümraniye'de Schuster seçme yapacakmış.İsteyen katılabilir.

Alıntıdır...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Banucan

hakan ın bitmek bilmeyen hataları var kabul
ama tabiki maç içersinde ıslıklanmamalı
ne olursa olsun o adam orda 90 dk. tamamlamak zorunda konsantrasyon bozukluğu ile moral bozukluğu ile olmamalı
ayrıca defansın hatası hiç mi yok
misal ilk golü yediğimizde nerdeydi deli ben göremedim
o yüzden biraz olsun artık bilinçlenmek gerek ne olursa olsun sen bağır Beşiktaş diye
en azından ben üzerime düşeni yaptım diyip başın dik çıkarsın stadtan...
FEDA

saldır beşiktaş

Maça gidesim gelmiyor sırf şu ıslıklama yüzünden sadece Hakan'a değil bütün futbolculara aynısı yapılıyor.
Bobo'ya bile yapıldığına tanık oldum.

Bunu yapanlarda özellikle adres veriyorum Numaralı ve V.I.P tribünleri bende girdim bu tribünlere yapılanları görünce oyunculara şok oldum.
Tamam patlama noktasına gelirsin ağzından küfür çıkar ıslıklarsın ama bunlar adamın açığını kolluyor en ufak bir hatasında ıslıklar yuhlamalar ayıptır.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

zamanında kimlere sabretti bu taraftar şimdi hazımsızlık yapıyor.

ilhan mansız_melis

Hakan'ın ultra tuhaf hataları var ama sevmiyorum şu oyuncu ıslıklamayı
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Taraftar profili değişti diyoruz ya hani Taraftar profilinin değişmesinin nedenleri arasında bu sezon başında alınan 2tane dünya yıldızınında etkisi var. Sırf Q7 ve Guti var diye maça gelenler var. bu kişiler genellikle hayatlarında ilk defa maça gelen insanlar yada senede 2*3 kere maça gelen insanlar. Adam şunu diyo kendi kendine ""50lira bilet parası verdim bunumu izleyeceğim"". Oraya hayatında ilk defa gelen adam yada o tırnak içinde belirttiğim düşünce ile gelenler gol istiyor şov istiyor dale istiyor koydukmu'yu istiyor hani yarın ona buna hava atıcak ya. EEE oda olmayınca direk gardı zaten düşen Hakan'a sallıyor.

Bu böyle sürermi sorusunun cevabına gelirsek malesef edicektir. Hakan su an çok kötü bi dönem geçiriyor fakat Schuster onu kazanmak istiyor ve sürekli onu oynatıyor buda taraftarın tepkisini çekiyor. Hakan'da sürekli diken üstünde old. için hata yapmaya meilli bi duruma geliyor.

İnşallah zaman içinde şu değişen taraftar profilimiz düzelirde sahada Beşiktaş'ın oyuncusunu ıslıklamaz kimse.

Ozan Doğan

ıslıklayanlara hakemden fazla küfür ettim ve ne olduda biz hakanı ıslıklayan s.ktirsin gitsin dedikten sonra sustular ve ondan sonra değil hakana top gelişinde ondan sonraki hatalarında bile ıslıklamadınız? ne geçiyor elinize ıslıklayınca? ve hakanda bizi alkışlayarak ıslıkçılara karşı tepkisini göstermiş oldu. gelmeyin kardeşim maça. 2 güzel kurtarış yapınca alkışlayacak kişilerle iki hata yapınca ıslıklayacak kişiler aynıdır. bunların çoğuda quaresma ve guti için gelen kişilerdir... ve maalesefki bize böyle yıldızlar gelince böyle aptal seyircilerde artacaktır...

ERHUN

Sponsor firmalara vs bedava kombine, bilet verilmemeli. Abimin bir arkadaşının babası belediyede müdür diye her sene 3 tane numaralı kombine veriyorlar. Ailecek gsliler. Vermeyin şöyle sponsor firmalara, belediyeye vs... Islıklayanların çoğu bence böyle insanlar, geri kalanı da maça ilk kez gelen şov isteyen tipler.

keskinli

bu sorun yeni bi sorun degil
zafer yasatir takim icinden birini kahraman hatta ilah ederler
hüsran yasariz birini bulur yerine dibine sokarlar
ha birazdan anlamiyor degilim hani
herkes hata yapar ama bizimkiler hata makinesi gibi,sürekli hata üretiyorlar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: ErhuN - Ekim 17, 2010, 14:35:39
Sponsor firmalara vs bedava kombine, bilet verilmemeli. Abimin bir arkadaşının babası belediyede müdür diye her sene 3 tane numaralı kombine veriyorlar. Ailecek gsliler. Vermeyin şöyle sponsor firmalara, belediyeye vs... Islıklayanların çoğu bence böyle insanlar, geri kalanı da maça ilk kez gelen şov isteyen tipler.

özellikle derbi maçlarda artan beleşçiler...

carsi52

Nihat Kahveci ıslıklandığındada böyle şeyler deseydin keşke Cem..
Bölünür senin için uykular!

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 18, 2010, 10:42:24

nihatın ıslıklanmasınada karşıydım kendi adıma söyleyeyim kaan. ama üstüste ıslıklama olayları geldiği için hakanı korumaya itti taraftarı. yani nihat ıslıklandığı zaman hakan, hakan ıslıklandığı zaman nihat ıslıklansaydı aynı şeyler yaşanırdı belki daha bile fazlası olurdu.

+18 !

Anında reaksiyona girip tepki verebilirsin. Ama bu tepki kişisel olmalıdır bence..

Maç içerisinde ıslıklanmak oyuncuyu moralmen çok aşağılara çekip hata yapma oranını arttırır.

Ayrıca renkli taraftardan hiçbir farkımız kalmıyor bunu yapınca.. 2-3 kurtarış yapınca da helal olsun diyoruz,ıslıkladığımızı unuturcasına.

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 18, 2010, 10:42:24
Kaan hala bi muhalefet peşindesin. bak oyuncu ıslıklamaya karşıyım bu kim olursa olsun. az biraz beni tanıyan serdar özkan'a bile tahammül ettiğimi görecektir.
Nihat konusu çok farklıydı. ilk zamanlar oynadığı oyundan çok aldığı paraya ve saha içinde ben abiyim gibi çıkışmaları soğuttu beni nihattan. artık nihatla ilgili hiçbirşey söylemiyorum söylememde. kaldıki konu genel.

carsi52

Muhalefet olma peşinde felan değilim.
Nihat olayında bırak ıslıklamayı yuhlamayı defol git derecesine bile gelmiştin..

Eee Hakan'a yapılanca ne değişti ?

Islıklansın demiyorum ben İstanbulda yaşıyor olsaydım maçlara gidebiliyor olsaydım bu zamana kadar ıslıklamazdım Hakan'ı ama bundan sonra 11'e girip amatörce hatalar yapmaya devam etseydi ilk ben ıslıklamaya başlardım.
Bölünür senin için uykular!