Ana Menü

SSL 8.Hafta | Beşiktaş 2-3 Manisaspor [16 Ekim 19:00]

Başlatan carsi52, Ekim 09, 2010, 13:34:09

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

defans anlayısımız 0..

hucum anlayısımız iyi ama yeteneklı oyunculara sahıp degılız (bugunku kadroda)

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

ya ne diyimki abi. bi hoca düşün ki bi kaleci kazanayım derken 2 kalecisini birden kaybedicek. Maç kadrosunu görünce bobo-nobre ikilisini görünce kendi kendime iyi baskılı oynayacağız erkenden bu maç kopar dedim. akabinde 6dk saldıran takımımız 7.dakikada gol yedi. akabinde saldırdık ve yoktan var ettik falan gol geldi.

Anlayamadığım konu şu Hakan formsuz ve çok kötü bi dönem geçiriyor. Belli bi süre şu adamı oynatma hocam yoksa iki kalecimizdende olacağız. Tabata iyi oynadığı bir maçda yaptığı bir aptallık ve amatörlük yüzünden sarı gördü. Kendini yere atmana ne gerek vardı tabata.

İkinci yarı başlıyor yine ilk yarıda old. gibi saldırıyoruz 6dk ve 7.dakikada gol yiyoruz hobaaaa gel şimdi çıkar bu golü şimdi derken dünyada bence yeri olmayan bi taktik yüzünden 3.golü yiyoruz. Hakan bence 2goldede hatalı ama ne kızıyorum nede küfrediyorum. Çünkü kendime yakıştıramıyorum Beşiktaş'ın oyuncusuna küfretmeyi. Tabi skor 3*1 olunca hurrraa saldırıyoruz ve akabinde 4e 5e gidicek bir maç olacak ama atamıyolar falan. Akabiden 80*90 arası bi baskı varki o baskı maçın genelinde olsa bu maç kopardı zaten. 10dakikada kaçan akıl almaz goller derken Fabian çıkıyor sahneye yine 3*2 oluyo ve ayrıldığımız mekan'ın dışından takip ediyoruz maçı. Önce nobre yada holosko hatırlamıyorum ama arka arkaya kacan goller ki o holosko'nun kaçırdığı gol'e akıl sır erdiremiyorum. Akabinde düdük çalıyor ve maç bitiyor inönü'de şey pardon Fi Yapı İnönü stadında kaybettiğimiz 2.maç olarak kayıtlara geçiyor.

Son söz olarak Holosko'nun su takıma sağladığı katkıdan daha fazlasını  hasta yatağımdan sağlarım.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BJK_Kübra

Valla şuan yorum yapcak halim yok aslında yoruldum bağırmaktan :) Ama Hakan berbattı bence ve adamlara top kaptırdıkmı işimiz sakata gidiyodu direk.. Hakemde şerefsizin önde gideniydi zaten tabata gereksiz yere oyundan atıldı ya..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ekim 16, 2010, 23:26:54
Hakemde şerefsizin önde gideniydi zaten tabata gereksiz yere oyundan atıldı ya..
tabata'nın ilk pozisyonunda faul yoktu kübra atıyo kendini yere bu alenen ortada ilk anda faul gibi ama faulle alakası yok. ikinci kartıda dogru ama ilk kartı GEREKSİZDİ...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Herkeste bir karamsarlık havası hakim..

Bu günlerin olacağını sene başında Schusterin Devrimi adlı konuda belirtmiştim kendimce..

http://pasaa.wordpress.com/2010/08/01/schuster-devrimi/

Daha da puan kayıpları olacakmır mutlaka.

Çok aşırı hücum oynuyoruz ve malesef bu bize fazlası ile pahalıya patlıyor bazen..

Ama olsun.

Çabalıyoruz öğrenmek istiyoruz..

Söyledindiği kadar kötü kadromuz olduğuna inanmıyorum asla..

Ferrari hatta Zapo Holosko ve Tabata nın gidişi ile kadromuz eminimki çok daha iyi oyuncularla dolacaktır.

Ernst Guti Q7 Bobo Deli Necip ernst Aurelio gibi oyuncular bu lig için fazla bile emin olun..

Bugün q7 ve guti nin olmayışı takımında düzenini çok bozuyor.Aurelioda yeni sistemimizde çok önemli olacak. Bir ön libero için fazlası ile iyi top kullanabiliyor..

Belki şampiyonluk kaçacak ama emin olun bu sistem devam ettiği sürece biz ilerki yıllarımızı kurtacağız...

Devre Arasında Schsuterin transfer istediği yerleri çok merak ediyorum..

Ama mutlaka bir savunma ve bir orta alan futbolcusuna ihtiyacımız var. HEmde iyi bir orta alan. En azından 20 yaşında gidelim yetenek getirelim uzaklardan. tabatadan çok daha iyidir..

Maçada gelirsek;

Ah tabata Vah tabata diyorum başka bişey demiyorum..

Kırmızı görmese idin biz bugün zorda olsa 3 puan almış Beşiktaş olacaktık..

Daha fazlasına gerek yok. 10 kişilik takımı yorumlamak istemiyorum. Ellerinden geleni yaptılar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

bugün ne vardı anlayamadım ben be. hem tribünlerde birşey vardı hemde takımda. gerçi takımın böyle olacağı az çok tahmin ediliyordu ama mağlubiyet beklenmiyordu tabiiki. nedeni ise guti ve quaresma gibi adamlarınızın olmadığı bir maçta takım geçen seneki durumuna bürünür. ama geçen seneki oyuncularla geçen seneki taktikle oynamayınca yani daha ofansif defansı daha önce kurmaya çalışınca sonuç böyle oldu. bence schuster yanlış yaptı bugün defans anlayışınışı bugünlük değiştirmeliydi ve quaresma + guti olmadığı maçlardada geride kurmalıyız defansı. neyse onun işine karışmakla birşey elde edemeyiz. sağlık olsun diyip porto maçını kazanmak için dua etmeliyiz...

carsi52

Bu arada söylemeyi unuttum Necip'in Makukuladan ortasahada bi top alması vardı ağzım açık kaldı sizde farkettiniz mi  :o
Bölünür senin için uykular!

Grocbenn

Rezil ötesi bir defansımız var..Öyle 2 stoperimiz varki..(Hatta 3)..Ne top kullanıyorlar..Ne kademelere girebiliyorlar..Ne hava topu alabiliyorlar..Ne de süratliler..Yani bir stoperde olabilecek hiçbir özellikleri yok..Bugün rezildiler..Eğer böyle orta sahada defansımızı kuracaksak..Stoperlerin hızlı olmalı..

Nobre gibi bir adam var..Sadece koşuyor..Topla alakası yok..Bir insanın ayağına top bu kadar mı yakışmaz.Çok kötüydü..

Schusterin hatalarıyla bugün kaybettiğimizi düşünüyorum..Manisa ile içerde oynuyorsun Necip-Ernst-Fink-Tabata-Bobo-Nobre ile maça başlıyorsun..Bu adamlardan hangisi adam geçer..Hadi onu geçtim araya top atar..Hepsi düp düz oyuncular..Onur çok büyük bir yetenek..Bugün girdikten sonra değişikliği hissetmişinizdir umarım..Herkes Necip diyor ama Onur'da çok daha fazlası var..Bugün onunla başlamalıydı..Hazırlık maçlarında dahi oynatmadığı  Fink ile başlaması çok büyük bir hataydı..

Dikkatle inceleyin Manisa bizden çok daha ofansif bir kadro ile çıkmıştı..Makakula-Simpson-İsaac-Murat Erdoğan ve 2 ön libero ile oynadılar..Hikmet Karaman yaptığı her hamle ile bu akşam resital verdi bana göre..Bir ara düşündüm maçı izlerken Simpson-Makakula-İsaac  bizim Tabata-Bobo-Nobre'den çok daha iyi ve ne yaptığını bilen adamlar gibi gözüktü gözüme..

Tabata bu takımın adamı değil..Giderkende söyledim Delgadoyu Tabataya tercih ederdim..Aptalca gördüğü 2 kartla yenilginin en büyük sebebiydi..

Devre arası veya önümüzdeki sene bu takımda Holosko,Nobre,Tabata,Nihat olmamalı..

Çok fazla kaybedilen birşey yok..Ama önümüzdeki hafta Kayseri maçı önemli..Oradada gelecek mağlubiyet üst üst kaybedilen 3 maç bazı şeyleri alır götürür..

Porto maçı için ise en az 4 atmamız lazım yenebilmek için..Çünkü bu defans ile en az 3 garanti yeriz..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ekim 17, 2010, 00:41:17

Porto maçı için ise en az 4 atmamız lazım yenebilmek için..Çünkü bu defans ile en az 3 garanti yeriz..

:ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Macla ilgili yorumlari isvece dönunce yaparim ama bu futbolcu yuhlamasina cok karsiyim, hakanin yedigi ucuncu golu moral bozuklugundan yedi. Buda tarftarin sucu maalesef.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Maç için bence diyecek bir şey yok. Adamların maç boyu 7 şutu var, 3'ü kaleyi bulmuş ve skor 3-2 mağlup olduk. Diyecek hiç bir şey yok.

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 17, 2010, 00:20:48
Bu arada söylemeyi unuttum Necip'in Makukuladan ortasahada bi top alması vardı ağzım açık kaldı sizde farkettiniz mi  :o

unutamam onu be kaan. valla o anda söyldiğim söz necip böyle diker adamı oldu :)

[KralKartal]

Takim olarak kötüydük, anlasilan o ki Quaresmasiz bir takim, cok zor mac aliyor ve defansif anlamda zorlaniyoruz.

Quaresma ilerde basiyordu, buda defansi rahatlatiyordu, top genelde orta sahada kaliyordu, ama suan top bizim kalede
oynaniyor sanki, Manisa gozumde ev sahibi takim gibi oynadi..

Suclu o futbolcu bu futbolcu degil, ama DEFANS bloku olarak hata yapiyoruz, Schuster uyarmasina ragmen defans ilerde duruyor,
Hilbert zamaninda mudahele etmese bir gol daha yerdik.

Maalesef orta sahada alternatif yok, Guti'nin alternatifi Tabata mi?

Quaresmanin alternatifi kim? Keske diyorum, Serdar Ozkan gitmeseydi, iyi bir alternatif olurdu
kosan mucadele eden biri lazim, Tabatadan daha iyi oldugu kesin hemde yerli.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi