Ana Menü

SSL 8.Hafta | Beşiktaş 2-3 Manisaspor [16 Ekim 19:00]

Başlatan carsi52, Ekim 09, 2010, 13:34:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

toramanı beğenmiyorum sezon başından beri. olmuyor olmuyor olmuyor
fink o kadar süredir oynamamasına rağmen çok iyiydi bence ve adamlar o çıktıktan sonra ellerini kollarını sallaya sallaya geldiler taa ki bir oyuncuları atılana kadar
ayrıca ev sahibi gibi oynadıklarına katılmıyorum manisanın
adamların topla oynama oranı %36 bizim %64
çizgiden çıkan bir topumuz var ilk yarıda ernstin vurduğu.
ilk yarıda gole kadar çok baskılı oynadık ki atakları yoktu gol dışında
eşitliği sağladık yine yüklendik arada 1-2 pozisyonu olabilir Manisanın ama ofsayta takıldılar.Ferrari filan sakatlandı sanırım makukula topa vole vurmak isterken oldu nasıl sakatlandı ne yaptı da oldu anlayamadım?
ilk yarıda gereksiz bi kart gördük Tabata ile neyse ilk yarı 1-1 bitti maçı alırız diyordum. biz atak yaparken top bizdeyken sanırım yine soldan kontratak yedik ya da hızlı çıktılar Zapo faul yaptı. oradan yine 1 gol yedik. yine adamlara bedavadan gol verdik yani
2 dk sonra Tabata adamların yarısahasında çok saçma bir faul yaptı 2.sarıyı gördü. orada biraz film koptu gibi oldu ama yine iyiydik.taa ki Holosko girip takım 9 kişi kalana kadar. ondan sonra resmen takım ortasahası çöktü ellerini kollarını sallaya sallaya gelmeye başladılar(bu kısımı kastediyorsa ihsan abi haklı)
sonra toramanın çıkıp necip'in defansa gelip Onurun ortasahaya geçmesiyle çok aklı başında oynamaya 2li oyunlar yapmaya başladık Onurla. Pozisyonlar geldi,kornerler,frikikler filan.
Ama hala 9 kişiydik. Oyuncu atılınca iyice bastırdık ve golü bulduk. Holosko denen adam karşı karşıya atsa şu son anda belki berabere bitecekti ama olmadı.
bu takımda holosko olmamalı arkadaş. Guti yoksa Onur'u koyacaksın.Guti varsa Tabata yoksa yine onuru koyacaksın Guti var Tabata varsa yine Tabatayı kesip Onur'u koyacaksın. Adamın kendine güveni var. oynuyor bildiğin.
he Holosko yerine Ali Kuçik olacak dağıtırdı.
geçen yıl geriye düştüğümüzde oldukça umutsuz oluyordum ki geçen yılki kadronun aynısı sahadaydı dün. ama bu sene geri düştük beraberliğin geleceğine inanıyordum ama beceriksizlikler ofsayttan gelen gol,tabata^nın atılması oyunu malesef puan bile kazanılamaz hale getirdi.
hakem oldukça basiretsizdi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Ozan Doğan

belki her puan kaybı sonrası söylenen bir laftır ama bize çok iyi forvet, defans ve kanat oyuncusu lazım. ayrıda quaresma ve guti gibi oyunu değiştirebilecek adam lazım. onların olmadığı her maç bu şekilde geçer bu taktikle.