Ana Menü

Lucescu Beşiktaş'ta iddiası

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 23, 2006, 10:37:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

speedy eagle

bende lucenin gelmesinden yanayım tabi bide haber ne kadar dogru?bakalım devre arası gorucez artık neler olacagını
Aşıgınım yanında olamasamdaaa....

burak_bjk

ben gelmesinden yanayım inşallah olur...
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

TunaSuner

tigana kalsın ama gidersede lucescu gelsin
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

cengiz_selcuk

kanimca bir kac yonetici gorusmustur.
biraz nabiz yoklamak istemis olabilirler.
iste o yuzden haber olmus..
--
jötem-tigana

eRe

gelse cok guzel olurda

bu tıganayı kovacak para var mı kı bızde lucescu yu getırıoruz
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BerkAy1903

19o3

DIABLO

bende şuan için tigana diyorum evvela bu yönetimin gitmesi lazım yönetim giderse tigana zaten gider paşa paşa bunun içinde ocak ayını beklememiz lazım
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

pascalyptica

yalan.. böle bişey olsa basına sölerler mi ya bu kadar basit mi bu olaylar.. biyerde okudum yok  lucescu 6 ay ertelemiş bizimkiler takım forma irdi diye sevinmiş.. bunlar yazacak bişey bulamamanın getirdiği sonuçlar..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

çArþý_ulan

tigana luce nin gelcegini duyunca yusufladı sanki

eRe

Beşiktaş'ın, Sivasspor mağlubiyetinin ardından görüşmeye başladığı Rumen teknik adam Mırcea Lucescu  Ocak ayında gelmeyi reddetti.

Siyah-Beyazlı kulübün Başkanı Yılıdrım Demirören'in bizzat üzerinde durduğu ve apar topar telefonla görüştüğü Lucescu, "Bana Aralık'a kadar süre verin. Aralık ayı başlarında size kesin kararımı veririm. Siz de bana bu süreye kadar resmi teklifinizi hazırlayın" demişti.

Sivasspor maçından bu yana geçen süre zarfında ince eleyip sık dokuyan ve Türkiye'deki dostlarından Beşiktaş ile ilgili bilgiler alan Lucescu, özellikle Schaktar Donetsk'in Roma karşısında aldığı 3 puanın ardından UEFA Kupası mücadelesinin devam edecek olması sebebiyle teklifi nazikçe 6 ay ileriye attı.

Beşiktaş'ı daha önce çalıştıran Rumen hocadan gelen bu olumsuz cevap aslında Beşiktaş yönetimini de sevindirdi. Tigana'nın son 2 haftada oynattığı olumlu futbol, özellikle Bursaspor karşısında alınan 3 puan ve lig yarışından kopmamış olması Fransız teknik adamın kaderini belirledi.

Çarşamba günü oynanacak olan Club Brugge karşılaşmasını 4 gözle bekleyen Siyah-Beyazlı camiada Tigana'nın kredisi artarken, ligin son 2 haftasında Ankaraspor ve Kayserispor maçları da kazanılırsa Tigana'ya güven de artacak. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin birbirleriyle oynayacak olmasını da hesaba katan yönetim ilk yarıyı lider tamamlama şanslarının az da olsa olduğunu düşünerek Tigana'ya tam destek vermeye devam edecek. Ancak aksi sonuçlar alınırsa, UEFA'dan elenip ligde de istenmeyen sonuçlar olursa yönetim Lucescu'yu ikna etmek için girişimlerini hızlandıracak, daha da olmazsa başka bir isim üzerinde durulacak.

www.erdemeksi.com

çArþý_ulan

imparator yeterki gelsin ya zamanı farketmez...bu sene gelmemesi bi bakımdan iyi

DIABLO

eğerki gelecekse gelecek sezona gelsin zaten szeon sonuna doğru tigananın sonu kesin belli olur en mantıklısı sezon sonu
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

AyTeK54

forza luceeeee keşke gelse ama shaktar uefaya kaldığı için sanırım gelmez devre arası

eRe

yıne yalan haber yapıldıgı bolece ortaya cıktı
www.erdemeksi.com