Ana Menü

Quaresma'nın sakatlık durumu | Takımla idmanlara başladı !

Başlatan NoPasaran, Eylül 30, 2010, 22:40:05

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Trabzon deplasmanı
Manisaspor
Porto
Kayseri deplasmanı
Sivasspor

Bu maçlarda yok  :-\  Trabzon ve Kayseri deplasmanlarında olsa iyiydi en azından kayseride olabilseydi keşke hep kötü stadlara gitti deplasmana bi görseydi kayseriyide anaa modern stat varmış burdada deseydi ;D
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Since 1903

Ersin Develi

Alıntı yapılan: carsi52 - Ekim 01, 2010, 16:27:25
Trabzon deplasmanı
Manisaspor
Porto
Kayseri deplasmanı
Sivasspor

Bu maçlarda yok  :-\  Trabzon ve Kayseri deplasmanlarında olsa iyiydi en azından kayseride olabilseydi keşke hep kötü stadlara gitti deplasmana bi görseydi kayseriyide anaa modern stat varmış burdada deseydi ;D

Nasıl yani,Milli maç arası 2 hafta değil mi? Ben iki hafta biliyorum.Eğer öyleyse sadece porto ve manisa maçlarında oynayamayacak

eRe

bende aynı dusuncedeyım ya.anlamadım gıttı.hem mıllı mac var dıyoruz hem 1 ayda 5 macta yok denıyor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Takımdaki sakatların sayısının 10'a yükselmesiyle bir anda panik havasının esmeye başladığı Beşiktaş'a Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'dan müjdeli haber geldi. Avrupa Ligi'ndeki Rapid Wien maçında aldığı darbe sonrası sağ arka adalesinde kısmi yırtık meydana gelen ve sahalardan 1 ay uzak kalacağı açıklanan 27 yaşındaki futbolcunun, Porto maçına yetişeceği bildirildi. Tedavisine Portekiz'de devam edilen Ricardo Quaresma'nın sakatlığının tedaviye hızlı cevap verdiği ve 21 Ekim'de İstanbul'da oynanacak Porto maçına tamamen hazır olacağı kaydedildi. Beşiktaş Sağlık Komitesi Başkanı Mete Düren'in yakından takip ettiği ve sürekli bilgi aldığı Quaresma'nın, "Her şey iyi gidiyor. Tedavi programını uyguluyorum. Porto maçında kesinlikle sahada olacağım. Bir hafta içinde Türkiye'ye döneceğim. Orada durumuma siz de bakarsınız" dediği öğrenildi.

DOKTORU DA DOĞRULADI
Mete Düren'in ayrıca Portekiz Milli Takımı doktoru Henruice Jones ile Q7'nin tedavisi ile ilgili günaşırı görüştüğü ifade edildi. Jones'un da Düren'e Quaresma'nın durumunun iyiye gittiğini belirterek, "Türkiye'de iyi bir tedavi programı uygulanmış. Burada da günde iki defa tedaviye giriyor. 10 gün içinde oynayabilecek duruma gelir" diyerek yıldız futbolcunun, "Porto maçında oynarım" sözünü doğruladığı öğrenildi. Bu arada Quaresma'dan gelen iyi haberle bir nebze olsa nefes alan Beşiktaş teknik heyetinin, diğer sakatlarla ilgili doktorlardan detaylı bir rapor istediği gelen haberler arasında.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Porto maçına yetişsin de dünya gözüyle Quaresma izleyebilelim.

KeePSaKe

Alıntı yapılan: +18 ! - Ekim 12, 2010, 12:00:12
Porto maçına yetişsin de dünya gözüyle Quaresma izleyebilelim.

Aynen çok istiyorum Quaresma nın Porta maçında oynamasını ama tam iyileşmemişse ve hala sakatlık riski olup daha kötü olucaksa hiç riske girmesinler...
Since 1903

ilhan mansız_melis

Dua ediyorum her gece Q7 Porto maçında oynayabilsin diye :D

carsi52

Özledik be seni Quaresma gel artık..
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

lan gel artık ya sen kalk ben yatayım oğlum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Yokluğu cidden çok hissediliyor
Nerdesin bu maçlar sensiz olmuyor :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

4 Kasım'daki Porto maçına yetişecek mi acaba ?

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net