Ana Menü

UEFA | Rapid Wien:1 - BEŞİKTAŞ:2 | 30 Eyl 2010-20:00

Başlatan Cem Goren, Eylül 26, 2010, 14:55:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

35 numarali pehlivan gicik birine benziyor
onun yüzünden toraman sari kart gördü
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

vay bee böyle Beşiktaş izledim ya ölmeden yeter bana bu :D hayatımda hatırlamıyorum ben avrupada deplasmanda mağlup durumdan maçı kazandığımızı. bu takımın ne kadar değiştiğinin göstergesidir. ve bu ortamı yaratanlardan önce schustere kocaman bir alkış  :alkis ardından hem yeni oyuncuların hemde geçen seneki futbolculardan bu oyuna katkı sağlayıp kendini geliştiren herkese çok teşekkürler. valla bu maç kötü oynayan yoktu. ilk başlarda biraz atak başladılar ama sonra dengeyi kurup her zamanki gibi oyunu rakip sahasına yığmayı başardık. devamı gelsin trabzonla süsleyelim bu galibiyeti. Teşekkürler Beşiktaş.

Ozan Doğan

evet holosko bencil oynadı biraz ama yedek kalmanın piskolojik etkisini yansıttı oyuna. elbette pas verebilirdi ama o da çoğu forvet gibi kaleyi düşündü atamadı. atsaydı kral olurdu atamasaydı ve yenilseydik eyvah diyorum hakana edilenlerin kat be kat fazlası ona edilirdi...

KeePSaKe

Seneye de şöyle kaliteli 1 defans oyuncusu alırsak süper oluruz süper :)
Since 1903

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Ekim 01, 2010, 00:43:05
Seneye de şöyle kaliteli 1 defans oyuncusu alırsak süper oluruz süper :)

defans ve bobodan hızlı bir forvet gerekiyor takıma...

Grocbenn

Bu adamlar Aston Villa'yı elemişlerdi sanırım...Gruplara o şekilde kaldılar..

Ama bugün basına bakıyorum zayıf ekip falan..Gülüp geçiyorum..

IL Capitano

gucumuz arttikca mediadaki Besiktas karalamasida ikiye katlandi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

2de bir maç alınıp durulmaz ki :)

helal olsun çok iyidik yahu maşşallah

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

en cok anlamadigimda eski Besiktaslilarin karalamasi, Volkanin actigi konuda oldugu gibi mesela Sergen. hep Besiktas birgun gelecek 3 tane yiyecek diyor. her mactan sonra ayni laflar, hani 10 macta bir kere bir sey tutsa "ben dememismiydim " diyecek.

ama Metin baska gecen TRTde seyrettim , cok hosuma gitti.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

BerkAy1903

Başbakan Beşiktaş'ı kutladıBaşbakan Recep Tayyip Erdoğan, UEFA Avrupa ligi maçında Rapid Wien takımını mağlup eden Beşiktaş'ı kutladı.

AA Başbakanlık Basın Merkezinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başbakan Erdoğan, UEFA Avrupa Ligi mücadelesinde Avusturya'nın Rapid Wien takımını 2-1 yenen Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e bir tebrik telgrafı gönderdi.
19o3

BerkAy1903

Hiddink de maçtaydıBeşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda Rapid Wien ile oynadığı karşılaşmayı A Milli Takımımızın teknik direktörü Guus Hiddink'te izledi.

AA A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Guus Hiddink ile yardımcısı Oğuz Çetin, Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda bu akşam Avusturya'nın Rapid Wien takımı ile yaptığı maçı tribünlerden izledi.

Hiddink ve Çetin'in, Rapid Wien takımında forma giyen 21 yaşındaki defans oyuncusu Tanju Kayhan'ı izlediği öğrenildi. Avusturya Ümit Milli Takımı'nda 1 kez forma giyen Kayhan, Beşiktaş karşısında 90 dakika forma giydi.

Guus Hiddink ve Oğuz Çetin, karşılaşmanın ardından İstanbul'a dönerek, 2 Ekim Cumartesi günü Fenerbahçe ile Gençlerbirliği arasında oynanacak Spor Toto Süper Lig maçını da FB Şükrü Saracoğlu Stadı'nda izleyecek. Hiddink, 3 Ekim Pazar günü ise milli futbolcular Nuri Şahin ve Hamit Altıntop'un formalarını giydiği iki takımı karşı karşıya getirecek Borussia Dortmund-Bayern Münih mücadelesini izlemek üzere Almanya'ya gidecek.
19o3

+18 !

Deplasmanda ancak bu kadar iyi top oynanabilirdi.

Bu galibiyete eleştirisel açıdan bakmak futbola ihanettir. 90 dakika hükmettik oyuna 5-6 olabilecek maçta Holosko yüzünden 2de kaldık.

Çok kızdım Holosko'ya insan bir tanesinde pas atar ya!

Ernst birden Xavi'ye dönüştü sandım bir ara,helal olsun sana be!

Guti her zamanki gibi takımın komutaydı.

Güzel bir galibiyet oldu tebrikler Beşiktaş'ım!

carsi52

Maçın ilk yarısı bittiğinde Beşiktaş'ın bu takıma 2 sallayıp dönmesi lazım dedim.
Gol yediğimizde hiç korkmadım vallahi rakip gerçekten kötüydü çünkü.

Büyük bi aksilik çıkmazsa gruptan çıktık diyebilirim şu Portoyuda yensekte lider çıksak :)
Tebrikler Beşiktaş'ım..
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

Quanin eksikligini Porto macinda hissedecegiz, hemde cok...

Porto maci zora girdi artik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Geriye düştüğümüz bir avrupa maçında ilk defa korkmadan rahat bir maç izledim.Rakip kötü olabilir ama zayıf değildi..
Guti,Ernst,Necip ve Quaresma sahada olduğu sürece rakip kim olursa olsun her zaman kazanma ihtimali yüksek bir takımız