Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Colgado

Bu şişe ne zaman döndü bize yahu affedersiniz.
Türkiyede'yim. :)
Sorum Büşra'ya, ikidir bana sen hatırlatıyorsun şişeyi döndür diye en sevdiğin oyun bu mu? O:-)

Simurg

Hayır aksamasin diye uğraşıyorum :-D

Sorum andaca nasilsin amerikali turist :-D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Büşra bu soru çok zordu gerçekten ne yazacağımı bilemedim.Teşekkür ederim Büşra iyiyim.

Sorum Büşraya sen nasılsın  ;D
Since 1903

Simurg

İyiyim sabahin korunde uyandim aksam akrabalar gelicek diye bi elimde cam sil bir elimde bez geziyorum toz alıyorum :-D

Zor bisi istiyorsan sorariz ayipsin :-D
Cevapla o zaman bu forumda ben dışında ;D gitmesini istediğin gicik oldugun uye kim ?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

KeePSaKe

Hahahah bu soru harbiden zordu Büşra :D Ama yok öyle birisi tabi  :P ;D

Sorum adminlerden birine sorucam ama karar veremedim Volkan abiye soriyim.

Forumdan ayrılan veya süresiz nopost alan üyeler arasında keşke kalsaydı dediğin bir üye varmıydı abi ?
Since 1903

NoPasaran

Ben ceza sistemine karşıyım aslında. İnsanlar hata yapabilir sinlenebilir yada kualları yıkabilir. Anılın kalmasını isterdim. Aynı şekilde kaanında kalmasını isterdim. Gerçi onunki süresiz değildi o kendisi gitti ama ihraç edilenlerden dediğim gbii Anılın yorumlarını severdim..

Faruk a gelsin sorum. Bu transfer dönemini başarılı buluyomrusun ve Fikret Ormana olan güveninde bu dönemde verdiği sözlerden dolayı gerileme varmı ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

Ben transferleri basarili buluyorum ama yeterli bulmuyorum. Aslinda eneramo da turkiye standartlari icin yeterli bir oyuncu. Ama saglik sorunlari olmasina ragmen bu kadar ustelenmesi sacma. Bence bize saglam bir on libero ve buldugu pozisyonu gole cevirebilecek forvet lazim. Takimi su an begenmiyorum ama mutlaka ritmini bulacaktir.
Fikret baskana gelince stadi yikcam dedi yikiyor. Ama sponsor olayi neden bu kadar uzadi anlamadim. Vodafone anlasmasinin resmiyete dokulmesi lazim ve dedigi gibi turkiyenin en gelir getiren anlasmasi olmali. Ote yandan yoneticilerin on planda olmasindan rahatsizim. O dedigini pek uygulamiyor. Onder hoca ve bilice birakmalilar tamamen takim olayini. Sezeri istemiyorsa sen karisma yani belki adamin baska dusuncesi var. Yine de bir donem daha fikret orman haketmisti. Umarim sevinclerim hayal kirikliklarimdan fazla olur.

Sorum Erhun'a bir siyasi fikrin var mi? Okuduklarim kadariyla butun partilere karsi uzak duruyorsun. Bu gercek mi? Gercekse neden yetiskin biri olmana ragmen herhangi bir gorusu savunma zorunlulugu hissetmiyorsun. PS: kisilerden oturu desteklemiyorum cevabini kabul etmiyorum. Ben de bahceliden haz etmiyorum mesela.
Soru uzun oldu idare et

ERHUN

Babam eskiden beri MHP'li. Küçük yaşta o yöne kayma oldu ancak zaman içinde tanıştığım ülkücü olduğunu söyleyen arkadaşlarımında etkisiyle soğudum o çevreden. Yaşadığım çevre ise CHP'li. Ancak seçmeni bana her zaman itici gelmiştir. Burada varsa kusura bakmasınlar ama ne istediklerini bilmeyen insanlarla dolu CHP. Kimden nasıl oy alabilirsek alalım mantığıyla tuhaf tuhaf şeyler yapıyorlar. AKP'ye bakacak olursak bana hiç bir zaman samimi gelmedi. İnsanların dini duygularını sömürerek, yoksullara para yedirerek başa geçen bir parti. Kendi yandaşlarını milyarder yaptılar iktidarda oldukları süre boyunca. İyi yaptıkları tek şey şehircilik faaliyetleri onun dışında ekonomi olsun dış ilişkiler olsun her şey kötü. Bir ara HEPAR'ı takip ettim ancak mevcut seçim barajı olduğu sürece bu 3 parti dışındaki her oy boşa gidiyor.
Düşüncelerimi kimi zaman MHP'de buluyorum kimi zaman CHP'de. Kimi durumda onların dediği doğru geliyor başka bir olayda diğerinin dediği. Körü körüne bir partiye bağlanma durumum yok yani. Ancak bugün seçim olsa diye soru sorsanız MHP dışında oy verecek parti göremiyorum.
Konuşmalarını beğendiğim 2 siyasetçi var, Oktay Vural ve Ümit Özdağ.

Unutmuşum soru sormayı adminimiz uyardı. Kime sorsam karar veremedim, bu mesajı ilk okuyan kişi cevap versin. Ülkede ve çevre ülkelerde son dönemdeki gelişmeleri nasıl yorumluyorsun?

keskinli

gelismeler iyi degil türkiye yalnizlasiyor
soru faruga gelsin
alnancayi nereden ögrendin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

Almanca'yı öğrenmedim abi.
Çok basit düzeyde kullanıyorum.
Bilmiyorum bile denebilir.
Sorum Yiğit'e gelsin.
Sen Mert Aydın gibi bir kişi misin? Bütün sporlarla yakın ilişkin var sanırım. Ayrıntılandırarak yanıtlamanı istiyorum.

CR7

bilmem :D
olabildiğince ilgileniyorum.
NBA-Tenis(4 büyük turnuva)-F1-MotoGP izliyorum
Bizim basketbol maçlarına olabildiğince gitmeye çalışıyorum. Geçen sene kombinem vardı bu sene de alacağım.
Voleybol maçlarımızı izlemeye çalışıyorum çok erken olmazsa. seneye daha çok gitmeye çalışacağım. Vakıfbank maçlarını da takip edeceğim. Belki Eczacı maçlarına da giderim.
Beşiktaş maçlarına ayda 1 kez gidiyordum geçen sene kombine yoktu. bu yıl almayacağım. Olimpiyattaki maçlara ve izin olursa istanbul deplasmanlarına giderim. aşağı yukarı her ligi takip ediyorum zaten
Atletizm'de de daha çok 100-200-400 mt izliyorum.
yüksek-sırıkla atlama da favoriler.
öyle yani.

Volkan abi sen niye bu kadar kötümsersin?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Kötümser değilimdir aslında ama burada öyle gözüküyor demekki   :D Daha çok futbol ile alakalı ise haksız sayılmam yiğit. 17 senede 2 kez şampiyon olmuş bir Büyük takımın taraftarıyız biz. Herşeyi çok iyi biliyrum diyemem ama futbol ile ilgikli öngörülerim konunda kolay kolay yanılmam. futbolcu olarak değil takım başarısı olarak . bak bu senede kötümser olayım Beşiktaş mucize olmazsa 3. olur :) okuyorum forumları kadrolar çiziliyor ve şampiyonluk sözleri paylaşılıyor kadrolar yazılıyor. ligin süper takımı galatsarı geçiyorum fenerbaheyi bile yazdığımda biz kimlerle uğraşırken insanların uğraştıklarına bakıyorum ciddi fark var..

cardozo sow

emre meireless alper (4.adam kimi koyarsan koy)

Bak bu ligin en iyi takımı galatsarayı geçiyorum.. fenerbahçenin şu orta ve hücüm hattıyla çıktığı kadrosuna sen gökhan töre olcay ve toy oğuzhanla yarışırım dersen ben buna kızıyorum. gerçekçi hedeflerle işe başlamak lazım..

diğer taraftan günlük hayat için ise bu benim yazışımla alaklı aslında. mesela bloguımdada mutlu olduğum şeyleri yazmıyorum. ben genelde mutsuzken yazan bir adamım belkide ondan kaynaklı. normal dışarda sosyal arkadaşlık kursak gayet pozitif bir insanımdır  ;D hatta gördüğün en pozitif insan olabilirim  :D

sana gelsin yiğit, ŞAMPİYONLUK ŞANSIMIZ NEDİR
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

GS =  %35
FB =  %35
BJK = %30

Melis kendine bi soru sorsan ne sorardın? nasıl cevaplardın? ;;D

ilhan mansız_melis

Aklıma hiçbir şey gelmedi ya klasik soru sorayım bari. :D En sevmediğim hatta nefret ettiğim huylarım ? ;D

1. olarak çok çabuk sinirlenmem. Saçma sapan şeylere bile sinirlenebilen bir insanım ama aradan iki dakika geçince sakinleşiveririm hemen. Genelde gülümsemem eksik olmaz :)

2. sulu göz olmam. O gözyaşı gözümün hemen ucunda sanki hemen en ufacık bir şeyde hop akıveriyor arkadaş ya. Yanımda biri varken ağlamak da hoşuma gitmiyor ama durmuyor ki yerinde.

3. bazen aşırı konuşkan olabiliyorken bazen de kelimeler ağzımdan zar zor çıkıyor.

4. utangaç biriyim. Çok kalabalık ortamları vs. sevmiyorum. Ailem ve bir kaç arkadaşım yanımda olsun, diğer insanlar benden uzak olsun diye düşünüyorum çoğunlukla. En çok bunu değiştirmek isterdim sanırım.

5. son olarak da "ağır abla" derler ya biraz öyleyim. Hemcinslerim gibi davransam yapmacık oluyorum gibi geliyor bana.

Meğer ne çok sevmediğim özelliğim varmış. ;D

Benim sorum da Yiğit abi sana. Politik olarak kendini yakın hissettiğin bir görüş var mı ? Yoksa ben demokrasi derim, apolitik biriyim mi dersin ? Bonus olarak Barça mı Madrid mi ? Hala bunun cevabından emin değilim :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

apolitikim açıkçası.
kimin görüşü ne umrumda da değil.
eğer haksızlık-beceriksizlik-ayrımcılık varsa onun karşısındayım kim yaparsa yapsın.

madrid mi barça mı sorusuna gelirsek;  eski barça'yı çok seviyordum. bu tiki taka denen saçmalıktan önceki.
sonra herkes sevmeye başladı bu barçayı. yok %70le topla oynuyormuş bilmem neymiş. bana ne. futboldan en anlamayan bile barça diye dolanmaya başladı ortalıkta.
bundan dolayı madrid'e sempati duymaya başladım önce CR7 sonra Jose etkisiyle. Ayrıca oynadıkları futbol bana göre daha zevkli. hızlı oynuyorlar direkt kaleye iniyorlar.
mesela dortmund da öyle,bayern de öyle.
Geçen yıl bayern'i destekliyordum ama Pep bu takımı Barçalaştırırsa ki o yönde işaretler var büyük ihtimal dortmund'u daha fazla destekleyeceğim.(ezeli rakip olsa da) Schalke'mizin bir şey yapacağı yok.

şu anda madrid - barça konusunda nötr'üm.
barça'ya karşı madrid,madrid'e karşı barçalıyım.

ben neden soru bulamıyorum ya :D