Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

Denemeler fena değil Andaç bazen kazanıcam diyorum bazen olmayacak bu iş diyorum. :D İnş. olur

Banu Abla ;

Daha önce asla yapmam dediğin ama yaptığın bir şey var mı ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

ufak tefek şeylerde oluyor misal:
pazarları asla çalışmam diyen ben çalışıyorum vb. şeylerde oluyor
ama ben hata yaptım gel barışalım avucunu yalar biten biter benim için ikinci şans yok
denedim yanıldımsa aynı kişiyle aynı şeyi denemem :D
değişik bi modelim :D

bende sana aynı soruyu soriyim Melis :D

(bu bölüm güzel aslında birbirimizi tanıyoruz)
FEDA

ilhan mansız_melis

İlk aklıma gelen şu. Asla dediğim birşeydi bu. 9. sınıfta matematik hocama "Matematiği sevmedim,sevmiyorum,sevmeyeceğim" dedikten 5-6 ay sonra matematik dersim olmamasına rağmen hocamın peşindeydim bana konu anlatın diye ;D

Sorum Cem Gören abiye ; abi seviyor musun beni ? :D Bir de iddia nasıl gidiyor ?

Cem Goren

Seviyorum anneeem :) İddaa hakkında konuşmak istemiyorum melis :(

Sorumuz Erdi efendiye. Bu sene mezun oluyorsun planın ne aslan. işsizler kervanına katılacak mısın
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

lan onun işsizliği mi olur.
bulur bi konu çeker adam bi film. :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

bu sene işsizler kervanın katılacağım maalesef. ama yüksek lisansı var gerçi daha bunun. 2 sene daha okurum :D

sorum yiğit'e; lan bu kütahyaspor kaçıncı ligdeydi? :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

CR7

Bölgesel amatör lig(BAL) 'dayız :D

bu haftasonu mersinde maçlar var. playoff. 2 tur. kazanırsak 3.lige çıkıyoruz. 3-4 yıl aradan sonra.
ilk kez bu yıl bu kadar inandık bütünleştik bir maça neredeyse stad full olarak çıktık. (8,000-10,000 kişi)

(benden sonraki bi soru sorsa ;;D )

Banucan

şişe durmuş yine ;D
sorum İhsan abiye :D abi Hollanda nasıl biryer kültürel olarak günlük yaşam olarak bize kısaca anlatırmısın? birde özlüyormusun Türkiye'yi? ;D
FEDA

ilhan mansız_melis

Simurg

Sorum volkan abiye
Nasılsın sayın adminim iş güç sıcaklar zorluyormu ? :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Klimali rahat bir ortamdayim cok sukur. Ama kalbimdeki yangin sonmuyor iste o zor :)))

Sorum Banucana..

Mesela konu evlilik olsun. Galatasarayda bir futbolcu ile.evlenecek olsan bu kim olurdu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

kimse ama galatasaraylı felan diye değil bu konuda netim ilerde evleniceğim
adam başka takımlı olabilir heee Beşiktaşlı olsa tabiki iyi olur ama napalım olmazsa da problem yok derbilerde birlikte takılmayız bide çocuklarım Beşiktaşlı olcak kusura bakmasın başka problem yok ;D evlilikte kişilik önemli kişiliklerini bilemediğim için yorumsuz ama bir Carlos Ponce gibi yakışıklı biri olursa en azından bi tanışalım derim şuanda ;D yalan yok

şimdiiii benim sorum Melis'e;
Melis bi bayan olarak futbolla çok ilgilisin bayılıyoum bu haline sendeki bu futbol aşkı nerden geliyor ve tabiki Beşiktaş aşkı?
FEDA

ilhan mansız_melis

Futbol aşkım,ben 8 yaşındayken 2002 Dünya Kupası'nı izlerdi babam,beni de yanına alırdı her maçta ;D O turnuvayı izleyerek bağlandım futbola sonra 100. Yılımızda da arttı bu durum. Ama daha sonra "biraz" abarttım sanırım babam artık benim yüzümden maç izlemiyor pek ;D ;D Beşiktaş aşkı ise anneanneme dayanıyor. O Beşiktaşlı yapmış beni. Küçükken hep Beşiktaş'ı konuşurduk anneannemle. Öyle işte :)

Sorum Erhun'a. Futbol dışında başka hangi sporlarla ilgileniyorsun takip ediyorsun yani. Bir de dünya karması kursan forvete kimi ya da kimleri koyardın ?

ERHUN

Her spor dalını yeri geldiğinde takip ederim. İstanbul'daki atletizmi takip etmiştim, kadınlar voleybol Avrupa kupasını takip etmiştim, daha bu şekilde takip ettiğim branşlar var ama devamlı takip ediyor musun dersen hayır.

Ama devamlı takip ettiğin dersen basketbol ve güreş diyebilirim. Avrupa güreş şampiyonalarını kaçırmamaya özen gösteririm. Basketbolda Avrupa kulüpler bazı (euroleague, Türkiye ligi ve az çok diğer ligler) ve milli müsabakaları (erkekler-kadınlar farketmez Avrupa ve dünya şampiyonları) kaçırmamaya çalışırım.

İkinci soru çok zor oldu. Çok aday var. 4-4-2 oynatır 2 forvet koyardım o kesin. Daha iyi forvetler elbette var ama ben sevdiğim futbolcu olarak baktığım için Ibrahimovic ve Klose diyorum. Gecenin bu saatinde aklıma gelen ilk 2 si bu oldu, fazla kasmadan aklıma gelen ilk kişileri yazdım.

----------------------

Sorum Yiğit'e,
aklıma düzgün bir soru gelmedi o yüzden futbolcu kıyaslaması sorayım.
Seydou Doumbia'mı? Moussa Sow'mu?

CR7

Açıkçası 2'sini de neredeyse hiç izlemedim.
Moussa sow'u bile yani.
o yüzden karşılaştırma yapamam. ama Doumbia daha iyi gibi. yaş vs.
iyi yerlere gelir.

sorum Volkan abi'ye
şu ana kadar yönetimi nasıl buluyorsun?