Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Erhun'a katılıyorum eklersem barzaniyide ekleyebilirim.

Sorum Büşra'ya :)

Üniyi kazandıktan sonraki duygularını anlatır mısın ? Ve bundan sonraki hedeflerin neler ?
Since 1903

Simurg

ben inanamadım ilk hatta açıktan uzaktan filan kazandım sandım
sonra abimler filan bakmış tabide benim söylememi bekliyorlar insan istediğin başarabileceğini hissediyor
açıkçası şuan için tek hayalim öğretmen olmak ona odaklı yaşıyorum ne bilim beyaz önlüğü giyip tahta başında ders anlatma istediği var  çoke rken olduğunu kpss iş imkan şartları bi tarafta olsada BUZ yani gökhanla yaptığım konuşma geliyor aklıma bana demiştki ailenin gözündeki değerin sokakta yürüyüşün bile değişiyor aynen öyle imiş
Allahım herkese nasip etsin
En çokta söylemden geçemeyeceğim bi yeri kazanamadın mı sen hala diyen bakan konuşan komşularımı susturduğuma çoooook seviniyorum. :D

Sorum Sercana beckyvbnbjnhgj olana ?
Naber nasılsın gıcıklığın üstündemi özlediklerin ve anlatmak istediklerin varmı asker şakaf kaç hepsinin cevabını istiyorum

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

beckyZWICKY

Teşekkür ederim gayet iyiyim bir sorun yok cok şükür.. sen nasılsın umarım bir sorun yoktur..

AaaaA sende 2 dakikada gıcık yaptın beni hemen öyle olsun bakalım elbet şafak biter o zaman gerçek gıcıklığı görürsün ;D
Açıkcası özlediklerimi saymaya kalksam çok uzun soluklu bir msj olur :D ya kısaca şöyle diyeyim gece 11-12 ye kadar yoğun tempoda mesaiye kalmayı bile özledim.. Hele ki yatağım... Mecnun leylayı özlememiştir benim yatağımı özlediğim kadar harbiden :D

Anlatmak istediğim pek bişe yok açıkcası daha doğrusu anlatacak bişe yok pek.. Mesai saatleri stressli.. mesai dışında yine stressli :D Cep telefonunu yakalatma stressi var cezası 20 kusur gün hapis ve askerlk uzaması.. geceleri odaya kilitlenip vınn'ı takıp internete girdiğimde stress cok yüksek yanlış bilmiyorsam askeri pc den bir ağ bağlanmak internet filan 10 ay cezası.. akşamları hava karardıktan sonra buradaki yemekleri yiyemeyip alo paket yapıp tellerden gizlice dürüm filan attırma konuları oluyor ama bunun cezasını bilmiyorum ;D Ya kısaca şafak şimdi bugun yanlış hesaplamıyorsam 317 ama her an 800-900 filanda olabilir ;D

Sorum volkan abiye.. Abi bana Beşiktaşı anlat sadece nasıl gidiyor ne alemdeyiz vs maç izlemeyi özledim yahu ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Sercan bizim takımdan bişey olmaz kardeşim. Yine aynı tartışmalar, yine aynı sesler ama sonu yine AYNI bitecek bir sezon bence. Niyeyese aşırı umutsuzum bu seneden :D

Sorum Banu'ya..

Gittiğin tail yerlerinde en beğendiğin yer neresiydi ve nasıldı orası
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

bu sene çok gezim ben leyleği havada gördüm
ve her gittiğim yeride çok beğendim ama ayvalik başkaydı yalan yok ayrıca cundayı oldukça beğendim
ben denizi çok seviyorum belkide bu yüzden :)
eğlenceli bir gruptuk güldük gezdik yedik içtik şen şakrak geçti günler bir daha aynı grupla aynı yere giderim düşünmeden o derece eğlendim :D
şöyle bi kaç resimde koyiyim :)))[IMG]http://tapatalk.com/mu/4eb9c983-6c79-87ba.jpg[/img] burası ayvalık :D[IMG]http://tapatalk.com/mu/4eb9c983-6cb0-2898.jpg[/img][IMG]http://tapatalk.com/mu/4eb9c983-6cce-b6ae.jpg[/img][IMG]http://tapatalk.com/mu/4eb9c983-6ce9-e4b1.jpg[/img]
son üç resimde cundaya ait :D

sorumm İhsan admine (admin diyorum çünkü seni öyle tanıdım öylede kalıcaksın benim gözümde);
abi Hollanda'yı anlatırmısın bize kültürü yaşam şekli birde Türkiye'yi özlüyormusun? :D
FEDA

Banucan

soru değiştirip şişeyi tekrar döndürüyorum :)

sorumm Melis'e hem okul hem dershane zor olsa gerek kendine vakit ayırabiliyormusun ayırdığın vakitlerde neler yapıyosun? anlat bize Melis :D
FEDA

ilhan mansız_melis

Valla daha okulun ilk günü ama vakit ayırabilirim diye düşünüyorum. Aynı şey değil ama 8. sınıftayken ayırabiliyordum. Ayırabildiğimde ise kitap okurum ben kendimi kaybederim ha bi de Ofm'deki takımlarıma bakarım. ;D

Sorum Volkan Abi'ye.

Bizim forumda admin olmak zor mu sence ? Çileden çıktığın anlar oluyor mu ? Bi örnek verir misin ? ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Adminlik zor is diyemem.Hersey neredyse tek tikla yapiliyor. :)))

Ama yalan yok, ozgur degilsin..

Yazmak istediklerim simdi bile bazen tePki cekiyorki, normal uye olsam ihraca kadar giderdimherhalde. Forzada olmustum ornegin :))

Benimde bazen kayisi kopardigim dakikalar oluyor tabi. Bu en cok  saygisizlkkla alakali oluyor. Normal sekilde konusurken birden ortam gerici cumlelere katlanamiyorum. Besiktasta olsa, fenerde olsa sonucta bu bir Oyun...

Cogu zaman admin olmamam lazim desemde, baskasina devretmekte kolay olmuyor.

Ama sogudum eskisi gibi degilim, ozellikle son İhsanin gitme olayindan sonra yasananlar hem sasirtti, hem uzdu..

El Maestroya gelsin sorum,

Foruma yeni bolum acsan ne olurdu, bolum kapatsan hangisini kapardin ?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Serbest Vuruş'u kapatırdım çünkü serbest vuruş harbiden 'serbest' vuruş değil ..  :)

Güncel diye hertürlü konunun tartışılabileceği bir bölüm açardım onun yerine .. Hakaret olmadığı sürece bence siyaset konuşmanın hiç bir sakıncası yok, ben kaliteli yorumlarında geleceğini düşünüyorum hem .. Bazen yazsam o kadar çok şey yazarım ki ama sonra nopost alırım o yüzden yazamadığım zamanlar çok oluyor belkide herkese olduğu gibi ..

Sorum unicorn'a evli olduğunu bildiğimden, sence evlilik özgürlüğü kısıtlıyormu ? Şu durumda ne kadar objektif cevap verebilirsin bilemem ama maksat soru sormak olsun işte.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

NoPasaran

Alıntı yapılan: El Maestro - Eylül 22, 2011, 15:48:12
Serbest Vuruş'u kapatırdım çünkü serbest vuruş harbiden 'serbest' vuruş değil ..  :)

Güncel diye hertürlü konunun tartışılabileceği bir bölüm açardım onun yerine .. Hakaret olmadığı sürece bence siyaset konuşmanın hiç bir sakıncası yok, ben kaliteli yorumlarında geleceğini düşünüyorum hem .. Bazen yazsam o kadar çok şey yazarım ki ama sonra nopost alırım o yüzden yazamadığım zamanlar çok oluyor belkide herkese olduğu gibi ..

Sorum unicorn'a evli olduğunu bildiğimden, sence evlilik özgürlüğü kısıtlıyormu ? Şu durumda ne kadar objektif cevap verebilirsin bilemem ama maksat soru sormak olsun işte.  :D

Soyle diyeyim guncel diye bir bolum vardi aslinda

Ama kapanmak zorunda
Kalmisti :))
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Eylül 22, 2011, 16:04:35

Soyle diyeyim guncel diye bir bolum vardi aslinda

Ama kapanmak zorunda
Kalmisti :) )

Tekrar açılma imkanı yokmu anlamına geliyor bu şimdi ?  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Samımı olarak cevap verırsek 'evet' olur.
Ama ınsan bu kısıtlamayı kendı de koyuyor aslında. Yanı esının senden beklemedıgı halde kendıne koydugun, koymak zorunda hıssettıgın sınırlar oluyor.
Ornegın eve gıtmen gerektıgını hıssettıgın bır saat oluyor arkadaslarınla takılırken, ya da mactan sonra bıryerlerde oturmamaya baslıyorsun, ya da deplasmana gıtmemeye :)

Bunların bır kısmı esının bekledıgı seylerdır, bır kısmı degıl ama sen gene de ıcgudusel olarak yapıyorsun.

Ancak sunu soyleyeyım, bırseylerı gercek anlamda paylasmak ne arkadaslıkta var ne kardeslıkte.
Evlılık bu yuzden guzel bırsey bence.

Sorum Yıgıt'e gelsın.

Bugune kadar hayata daır aldıgın kararlardan 'ıyı kı yapmısım' ve 'keske yapmasaydım' dedıgın ıkı ornek alabılır mıyız senden ? :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

İyi ki İstanbul gibi bir yerde ailemden uzakta eğitim almışım. Şimdi çok rahat yalnız yaşayabilirim diye düşünüyorum.

keşke yapmasaydım dediğim şey ise Her ne kadar güzel şeyler yaşamış olsam da keşke bitirdiğim bölüme gitmeseymişim.

Sorum Büşra'ya..

eğer edebiyat yine olmasa yine bekler miydin? yoksa başka bölüm yazar mıydın? üniversitenden ve önündeki yaşamdan beklentilerin neler?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Simurg

Son bi sene daha denerdim. Eğer kazanamasa idimde içimde ukte olarak kalırdı. Hani hep aklımda ki en büyük KEŞKElerimden olurdu. Yine olmasa idi  açık söylüyorum ki ne bölümü yazarsam yazım öylesine okuyup öylesine çalışırdım heralde. :)
Üniversiteyi kalmadan inşallah bitirmek ki en büyük beklentim ve umudum bu.
Osmanlıca ve arapça yazım okuma kabiliyetimi geliştirmek osmanlıcadan kitapları çevirmek istiyorum. çok mu uç bir hayal bilemiyorum ama öğretmenliğin yanında adım ile günümüz türkçesine çevrilen eski kitaplar romanlar... ;D
Ben çok hayalciyim ya :D

Sorum Volkan abiye çok zengin olsan yerleşmek istediğin şehir , ve istanbulu seviyor musun sence istanbulda yaşanılacak en güzel yer?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..