Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ceren

Uyku..

Ertesi gün ya da saatler sonra bambaska bi güne uyanıyorsun sanki ve hayatın geri kalanının ilk günü baslıyor..:)

Banu,

Su an bir itiraf hakkın olsa kime neyi itiraf ederdin ?

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

Banucan

aileme aslında çok ta güçlü olmadığımı ve benimde üzülmeye kırılmaya en çokta yorgun olmaya hakkım olduğunu söylemek isterdim ama söyliycem onların kafasınsaki beni ellemiycem :D

Kübra sorum sana :D hayattaki en büyük korkun ne?
FEDA

BJK_Kübra

şişe bana bi dönmüş kalmış öyle :)
banucannn bilmiyorum ki şuan düşünemedim bian ama en çok ailemden ayrı kalmaktan korkarım :)

benim sorumda sana olsun banucan :) bayadır görüşemiyoruz beni özledinmii ;D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

cevap güzel :D özledim be Kübra ayranda içmedik ama neden ayrı düştük anlamadım :D

benim sorum Büşra'ya;
hayatta herşeyi affedebilirim belki ama ....... affedemem boşluk doldurma sorusu oldu biraz ama idare et ;D
FEDA

Simurg

Hayatta herşeyi affedebilirim.
Affetmeyeceğim bir şey yok aslında
Affetmek benim için selam alıp vermekten öteye gitmez gerçi
Kolaykolay küsmem çünkü (trip atarım o ayrı :D )
Bu affetmem gereken olayada bağlı suratına bakmayacağım hatalar yapmasın yeter.
Şu hayatta en nefret ettiğim ve başkalarına yapmamaya çalıştığım şey var
Küfür, aldatma, iki yüzlülük...
Gözümden düşer bir daha hiç birşey eskisi gibi olmaz.
Orda noktalanır ve biter.
Çok büyük konuşmamak lazım bu konularda sakınan göze çöp batar
O yüzden büyük konuşmamaya çalışıyorum.

Sorum doğu ve batıyı birleştiren iğrenç espirikçi (şimdilik) ünsüz iş adamı my dost Sayın Cem Görene
Çalışmak çalışmak çalışmak... İş hayatına yeni el atan sen İş hayatına yeni girecek olanlara önerilerin.. ;D
Şaka bi yana seçtiğin bölümden yaptığın işten memnun musun önceden hayal ettiğin meslekle şuan yaptığın iş birmi Nasıl hisediyorsun kendi anlat dost biz bizeyiz..

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

Efendiiiiiiiiim gelelim kuru fasulyenin faydalarına  ;;D

İş Hayatı zor ahali. Cidden zor yani öyle böyle değil çok zor ve iş beni çok bozdu. Okul varken 10 gibi uyanırdım ilk derse zaten girmezdim kafam eserse gitmiyorum lan bugün okula derdim yatardım annem sorarsa da ona bugün boş günüm derdim kestirip atardım garibim annem de yerdi bunu :D Ama iş hayatında öyle olmuyormuş bunu anladım işimiz lojistik taşımacılık uluslararası olduğundan 72milletden insan geliyor şef'e çıkıp da ben bi 2 saat kestireyim diyemiyorsun :) bunlar işin şaka tarafı tabi.

Aslına bakarsak ben bu bölümü isteyerek seçmedim. Burdaki insanlar bilir belki benim gazetecilik hayalim vardı -he ben bir gün o basın kartını takıcam boynuma o ayrı konu- ama olmadı puan biraz düşük geldi bir kez daha hazırlanmak istemedik evde bazı sorunlar oldu falan derken seçtik bu bölümü okul da burslu oldu dedik okuyalım bakalım. Ama şu an iyi bir tercih yaptıgımı duşünüyorum. İş süresinde sürekli bir hareket var tam benim sevdiğim tarz bunlar durağanlıktan uzak hareket var yani. He biraz yorucu ama zevkli bir iş bir de birşeyler öğrendikçe insan mutlu oluyor. Parası da ciddi anlamda iyi bu işin. Bakalım zaman göstericek ama şöyle söyleyeyim okul devam ederken bu şirkette part time çalışmayı düşünüyorum hem kendime cep harçlığı hem de işi daha çok öğrenmek için.

Sorumuz Volkan Admin'e. Sen adamsın öncelikle bunu belirteyim ;;D  Abi askerliği yaptın artık evlenmek lazım diye düşünüyorum. Hani planın programın nedir bilemem ama evlilikten çekiniyormusun yada bazı korkularınmı var onları yenmekmi istiyorsun :)
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Evlilik yaşı artık eskisi gibi değil..

28 yeni olduk.

Ancak 2012 de elenmek istiyporum..

Borçlarımız var bitsin ondan sonra :)

Sorum Resula,

Resul az çok herkes herkesi tanıyor ama ben sende bir kapalılık seziyorum. Kız arkadaş durumun, evlikliğe bakışın, evlilik öncesi cincellik ile ilgili yorumlarını bizimle paylaşırmızın  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bi insanoğlu da bize soru sorar he. kıskanıyorum vala
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

CEM TATİLDE SORUM SANA OLDU RESUL ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bu forumda herşeyimi rahatça anlatabildiğim bir büşra vardır sahiden de herşeyime yardımcı olur canımdan çok severim kendisini.. sözlerime böyle başlayayım dedim :)

kapalılıktan kastın forum içinde ise artık eskisi gibi değilim. eskiden çok aktif değildim ama buaralar sık sık güncellenen haberlere bakıyorum herseyın doğrudan içindeyim.. forum dışında yani gerçek hayatta neşeli sosyal gezen tozan ama evine aşık bir adamım, aslında az ve öz konuşmayı tercih ederim.

kızarkadaş konusuna gelince şansım tutmuyor o konuda pek :) yay burcuyum belki ondandır öyle kolayca " işte bu." diyemiyorum..
keşke diyebilsem..  açıkçası klasik türk erkeği bakış açısı olacak ama bazı şeylere doymadan evlenmeyi doğru bulmuyorum. çünkü evlilik kolay birşey değil .. öyle düğünlerde halay davur zurna vs.. hersey ondan ibaret değil çok ciddi bir olay. ve bu ciddiyeti kaldırabileceğimi inandığım bir kişiyle evlenirim he bunu annem bulur ben bulurum karışmam kafama yatan birisi gönlümünde razı oldugu birisi olması gerek :)

ya nebilim evlilik şu aralar boş iş gibi geliyo yaş 20 be abi :D

genel anlamda bakış açım ise bu olaylara ; isteyen ne istiyorsa nasıl yaşamak istiyorsa kimsenin zanı altında kalmadan yaşamalıdır. karışmak saçma geliyo bana. Ve gerçekten psikososyal gelişimini tamamlamış ve karakterin oturmuş bir bireysen aşkın sadece cinsellikten ibaret olmadığını da biliyorsun demektir :)

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

sorum orçun'a

seninle diğer kralkartal üyeleri gibi muhabbetimiz pek yok biraz kendinden bahseder misin ? naparsın ne edersin yaazları napıyorsun ? türü şeyler..

That's me.

Guti ORÇ.

valla benim cok ozelliğim yok üni 1. sınıfı bitirdim ( kocaeli üni cevre müh ) futbol ve basketbola ilgim var.Beşiktaşlıyım :D ayrıca Real Madrid'e de sempati duyuyorum.Rap müzik dinlemekten hoslanırım.yazları genelde yatarım evde cok aksiyonlu gecmez :)

o zaman ben ceme(cem gören) sorayım

napıyosun tatilde nerelere gittin daha ne yapıcan anlat azcık lan :D

Cem Goren

Avşaya gittim sadece zaten biliyosun olm staj yapıyoduk ramazan geliyor şu saatten sonra tatil yalan oldu. ptesi-pazar arası 2-3 gün bi şileye kaçabilirim duruma göre ama daha net değil. başka bir şey yaptığım yok yaşıyoruz işte ramazan geliyor zaten bi action olmaz bizde daha :)

sorarım sana yiğit gürer.
okul bitti şimdi ne yapıcaksın iş güç falan ne düşünüyorsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

lan bir daha giriyorum oğlum ygs/lys'ye :D
bu iş bana göre değil hem daha yaşanacak çok yıl var. hemen işe başlanır mı lan :D

sorum Resul'e la sakarya üniversitesi nasıl? memnun musun üniversite yaşamından-şehirden?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)