Ana Menü

[UEFA Avrupa Ligi] Beşiktaş:1 - CSKA Sofia:0 [16.09.2010] [22:05]

Başlatan CR7, Eylül 12, 2010, 17:46:09

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

teknık taktık detay gırmıycem en azından sımdı degıl kazandık bıttı ama İBRAHİM ÜZÜLMEZ  için bisey yazmassam günah ıslemıs olurum arkadas. sen ınsanmısın ya :alkis :alkis

Aç Kanatlarını Süzül Göklere :bjk :bjk
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Maçı izledim zemin eskisine göre düzelmiş.Takım kadar taraftar da kötüydü.Hiç bağırmadılar kapalı bile ara sıra susuyordu.Yeni açık üstte kavga çıktı daha sonra kapalı üstte de kavga çıktı nedir bunların derdi anlamıyorum.Ama bana en çok koyan şu Cska lıların bağırmasıydı.Tv den belli oldu mu bilmiyorum ama bir ara coştular ve kimse tepki vermedi.Benim boğazım şişti millete bağırın demekten hadi yeni açık neyse kapalı neden susturamıyor ? Gol olunca kendine geldiler ancak Cska lılar çok bağırdılar...

Birde bu polisler niye var anlamam bilet aldığımız yer de tinerci kaynıyor insan oraya görevli koyar resmen cüzdanını kolluyorlar...
Since 1903

saldır beşiktaş

Ernst,Guti,İbrahim Üzülmez,Nobre takımın iyi isimlerindendi.
Özellikle İbrahim ile Nobrenin mücadelesi taktire şayandı.
Ernst tek başına kalmasına rağmen müthiş mücadele etti hem hücumda hem savunmada çok iyiydi.
Oyuncular konstrasyon problemi yaşadı biraz akıllar fenerde kalmış bundan dolayı takım ilk yarı istenilen tempoda değildi.

İkinci yarıdaki oyun fena değildi sonuçta kazandık arada böyle kötü oyunlar olacaktır her maç aynı oyun beklenemez takımdan 3 puanla başladık sonuçta önemli olan buydu şimdi fenere konsantre olabiliriz  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

Bu arada Quaresma'nın kaptırdığı top sonrası deparı ve sonrasında topu alışı takımın mücadeleci bir kimlikte kazandığını gösteriyor bize.

Cem Goren

maca gelelım bı.
sımdı arkadas bu holosko ıcın artık zorlamaya gerek yok. hanı derler ya olmuyosa zorlamıycaksın dıye aynen o sekıl. gıt abı fazla kalmadan gıt yda o kulubeden cıkma.
hılbert sana gelınce kotu basladı maca sonra toparlanır gıbı oldu. cok ıyı orta acıyo ama topu tutamadıgı ıcın ılk yarıda fazla etkın degıldı.
tabata yıne ıyıdı adam schuster'ın gozune gırmek ıcın elınden gelenı yapıyor.
nobre cabaladı yıne ıyıydı fatıh'ın gelmesı yaramıs ona.
ekrem ekrem dıye bekledım ama eskı ekrem bıo degısıklık yok.
ferrarı agar kalıyo ılk zamanlar hocaya karsıydım ama adam haklıymıs. basımıza ıs acabılır.
quaresma'nın kaptırdıgı toptan sonra gıdıp depar atıp o topu alması hakkaten takdır edılcek bısey.

neyse yeter bu kadar kazandık bıttı 3puanla basladık akıllar fewner macındaydı o yuzden oynayamadık bence. kaldıkı uzun sure 4e alısınca bu macda asırı beklentıye gırmıstık.

K.D

ya vallaha maçtan bi gece önce rüyamda ernstin gol attığını görmnüştüm alpede maçın başında dedim bak ernst gol atıcak diye son dakikada olsa attı sağolsun :D
ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Grocbenn

İyi değildik..Kabul etmek gerek..Adam yine de galip gelmek güzel..Rotasyon yapılırken bu sıkıntılar normal..Holosko-Hilbert oyandıkça iyi oynayabilecek adamlar..3-4 maçta bir oynadıkları sürece verim alınamaz..Dün bunu yine gördük..

İstek-Mücadele her zaman ki gibi iyiydi..Ernst tartışmasız en iyisiydi takımın..Daha sonra Üzülmez ve Tabata'da iyiydi..Gerisi idare eder..

Fener maçında ciddi şüphelerim var..Pek de açıkçası umudum yok..Bu bekler bu defans ile orada puan çıkartmak çok zor..

Ozan Doğan

takım kötü değildi. ikinci yarı daha iyiydik. ve uzun zamandır tribünle takım arasında olmayan bağ bu sene oluşmuş durumda. tribün hareketlendiği zaman takımda ayaklanıyor aynı şekil tribün suskunken futbolcuların yaptığı biraz hırs gösterisi hareketlendiriyor takımı. bu takım ilk golü ve erken zamanda attığı zaman kolay kolay maçı vereceğini sanmıyorum. golü zor bulduk ama golü atmak içim mücadeleyi de sergiledik hırsıda sergiledik yani. yemeğe benzetirsek menemen vardı ama yanında cacık eksikti geç olsa da o da geldi ;)

carsi52

Bu takımı deplasmanda yeneriz m.etmeyin :)
Oynanan oyuna bakmıyorum 3 puan harika bi olay.

Quaresma'yı tebrik etmek istiyorum birde İÜ19'u ;D
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

erdem ulus'un mac ıcındekı tabata yorumu.

Tabata Brezilyalı mı Japon mu bir karar vermeli
Topla buluştuğunda Brezilyalı.
Son vuruşlarda Japon.

Brezilyalı olursa bu takımda bir çok maçta görev alır.
Yok hayır, Japon olmayı seçerse,
Sadece F.Bahçe maçlarında bayrakları açılır.