Ana Menü

Tribünler neden eskisi gibi değil

Başlatan NoPasaran, Eylül 12, 2010, 14:48:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Kapalı üst genel olarak değil ama "kutu" her zamanki gibi çok iyiydi. Ama nedense eski kapalı alt yok gibi gözüküyor. Ve tabi en büyük sorun yeni açık.

Yeni açığın kendine gelmesi için sağlam bir grup kurulması veya çarşı'ya bağlı kalınması lazım. Antipati yeni açığın adını resmen kötülüyor. Vallahi her maç bıktım. Biz kapalı üste uyuyoruz tepemizde kendi aralarında 2 ye ayrılıp kartal gol yapıyorlar. Mustafa abi yine iyi ama Ecevit nedense hep kapalıya ters gidiyor. Hep bir Alen karşıtı tavırlar. Geçen sene antipati ye gidiyordum Alen'e beste söylenirken susturuyordur vs. Geçen sene 2.ci yarıdan itibaren antipati grubuna karşı duyduğum "antipatim" gün geçtikçe artıyor.

Bir diğer sorunları da, eğer kapalının bestesine devam etmek isterlerse birileri kovalıyormuşcasına son derece hızlı besteye girip bitiriyorlar.

Tabi bir sorun daha var. Her yerde "amigoculuk" oynayan tipler bıkıp usandırıyor. En alt kapalı tarafına ne zaman gitsem başka birileri amigoculuk peşinde oluyor. En alt numaralı tarafı bu konuda daha iyi, adını bilmediğim ama her maç orda olan biri var. Oranında tek sorunu tepelerinde saçma sapan şeyler yapan antipatiye bağlı kalmaları.

[KralKartal]

bu ecevit deviri kapanmadi mi yahu...

Senelerdir ecevit derdi var, neden cozulmuyor ? Bu yeni bir sorun degil ki
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ozan Doğan

@ Erhun

kapalı kutu her zaman iyimi? ben başka maçlara gidiyorum o zaman. benim olduğum yerde kutunun hemen yanındaki yeni açık tarafındaki loca altı ve herşeyi açık ve net görebiliyorum ve neyin ne olduğunu biliyorum. neyse farklı mevzular var orada ama kutuda çoluk çocuk doluştuğu için birşey olmuyor oradan...

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 22, 2010, 00:10:00
Ayhan abiyi gösterdi televizyon sadece  :D
Alen abi döndüyse ilerleyen maçlarda dahada artar performans  :ok

Şu oyuncu ıslıklama olayını bir şekilde engellemeleri lazım.

Videosuda var bende çektim :D tribünler fena değildi ya haliyle 3 yiyince insanın tadı kaçıyo ama yinede susmuyoruz tabi..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org