Ana Menü

Aziz Yıldırım'dan Guti'ye cevap!

Başlatan eebjk, Eylül 05, 2010, 13:17:53

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eebjk

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, "Kadıköy'e kazanmaya gideceğiz" diyen Beşiktaşlı oyuncu Guti'ye ilginç bir cevap verdi.

Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre; Aziz Yıldırım, Alex ile Guti'yi kıyaslayanlara sert çıktı. Alex'in kendini ispatladığını söyleyen başkan, "Alex en azından 10 Guti eder" dedi.

Aziz Yıldırım, "Alex'in oynadığı futbola ve istatistiklerine bakılınca bu ülkenin en değerli futbolcusu olduğu görülür. Guti'nin neden bu kadar abartıldığını anlamıyorum. Guti'nin sezon başından beri gösterdiği performans ortada. Alex ise tartışılmaz. Hem oynadığı pozisyon, hem de takıma katkısı ile Guti ile karşılaştırılamaz bile. Onları kıyaslayanlara şaşıyorum" ifadelerini kullandı.

Mynet
sadece BEŞİKTAŞ

Ersin Develi

Gündeme gelmeyemi çalışıyorsun azize?
Alex 10 tane Guti edermiş,sana cevap vermeye bile gerek yok,bi Gutinin kariyerine bak Birde Alex'in

Delirdik

ulan alex yıllardır oynuyor burda guti bambaşka bir ülkeye takıma gelmiş arada bi fark olacak elbet başlarda

Alex kendini anca Türkiyede gösterdi
Guti nerde oynamış yıllarca a Azizim? ;D

Bu haber harbi gerçek mi ya ;D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

+18 !

NoPasaran

haberin ciddi haber olmadığı ortada. Ayrıca guti ile alexin oyun stilleri çok farklı.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Doğru da olabilir Adnan Polat bile Quaresma transferine kem küm edip kıskandı Misimovic diyor alayı kıskanç bunların...
Since 1903

ilhan mansız_melis

Haber doğruysa bi tarafımla gülüyorum Azize'ye.

Alex ile Guti'yi nasıl karşılaştırabilir ki.

Alex Fener dışında ne yapmış bugüne kadar !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Koskoca fenerbahçe kulübü başkanı "Alex en azından 10 Guti eder" demez.

Demişsede gitsin istifa etsin.Cevap vermeye bile gerek yok.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

aziz yandaşı basın azize güvene güvene geldi bu yerlere zaten

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

yine diyorum karşılaştırma yapmayın bence. Alex dünya
daki sayılı skorerlerden. Bu senede çok gol attırır.guti daha çok düzenleyici. Dikkat ederseniz hoca hep guti ile beraber bir tane ofansif orta oynatiyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Zaten Alex ile Guti arasında dağlar kadar fark var karşılaştırılamaz bile...
Since 1903

Banucan

yakışırmı ya bi kulüp başkanına diğer bir kulüp oyuncusuna laf yetiştirmek enteresan
FEDA

K.D

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 05, 2010, 15:58:49
Koskoca fenerbahçe kulübü başkanı "Alex en azından 10 Guti eder" demez.

Demişsede gitsin istifa etsin.Cevap vermeye bile gerek yok.
abi koskaca fenerbahçe olsa böyle bi kulüp başkanı laf yapmaz zaten ben bunların kulüp olarak koskacalığından şüpheliyimde kıskançlıkları koskoca o kesin :D          FBQ7
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

saldır beşiktaş

Demiştir bu futbol cahili Azizeden beklenir herşey.
Ulan Gutinin sol ayak baş parmağı edebilirmi be Alex.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan