Ana Menü

Delgado bu paraya olmaz

Başlatan Çarşı10-ur, Kasım 23, 2006, 04:23:44

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poacher

delgado yüzünden rico yanda oturuyor bence kalite farkı tartışılmaz aradaki
AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

bsever1903

NoPasaran

Alıntı yapılan: poacher - Kasım 23, 2006, 19:37:13
delgado yüzünden rico yanda oturuyor bence kalite farkı tartışılmaz aradaki

Aynen bencede..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ugur24

delgado süper futbolcu olcak bence ben iddaalıyım..ama sakatlanıyo hep hiç 3 maç üstüste oynayamadı bi türlü..en azından satılcaksa bile bizde 1-2 sene oynayıp öyle satılmalı..satılacağı zaman kulübe para kazandırmalı..

**19.aSLı.03**

bence delgado iyi futbolcu zamana ihtiyacı var ama bu zamanında bir sınırı var bir an önce patlamaya gecse iyi olacak herkes için...
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

tufi_bjkli

delgado hangi deplasmanda oynadı ki arkadaşlar fener maçı hariç,adam hep sakat hep sakat formunu bulamıyo sürekli oynaması lazım,bakın geçen sene baselde 34 maçta oynamış,oynadıkça formunu bulcak,gerçi takımda sakatlanmayan adam kalmadı ama

DIABLO

olurmu abi gitsin gitsin derler 1 sene sonrada vah delgado vah diye konu açarlar >:(
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

husoeagle

immortal_bjk

bütün pairisi verseler delgadoyu vermem ben olsam.. hem genç hemde yetenkli sadece zaman.. bu adam deli gibi top oynacak, bi hedefi var oda arjantin milli takımına seçilmek o seviyedeki futbolcuların nasıl oynadıklarını herkes biliyor delgadoda öyle olucak Allahın izniyle.. artık sakatlık geçirmesin yeterki..
Sadece Beşiktaş!..

burak_bjk

Alıntı yapılan: jimbo1903 - Kasım 23, 2006, 12:03:32
adam ikili mucadelerde hep top kaybediyor, sanki misafir futbolcuymus gibi bi hali var,
hani PSG yle anlasti da zaten surda ocak ayina hic birsey kalmadi, sakatlanmiyayim gibi
bi havasi var ...  bana biraz öyle geliyor,  hadi hayirlisi!!!

ne yalan söyleyeyim gecen maçta konuştuk biz bunu öyle sezinleniyo gibi hayırlısı olsunn
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

NoPasaran

Alıntı yapılan: ugur24 - Kasım 23, 2006, 23:49:16
delgado süper futbolcu olcak bence ben iddaalıyım..ama sakatlanıyo hep hiç 3 maç üstüste oynayamadı bi türlü..en azından satılcaksa bile bizde 1-2 sene oynayıp öyle satılmalı..satılacağı zaman kulübe para kazandırmalı..

Delgadodan para kazanammaız çok zor gibi..5 milyon euroya kadar ülker alıyor zaten parasını sonra diğer kalanında belli kısmı sadece bize kalacak..Para kazanılacak bir durum söz konusu değil yani
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ho.1986

oo oo oo oo delgadooooo oo oo oo delgadoooooo

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

TunaSuner

delgado kesinlikle kalmalı rico paşayla oynadıgı zaman olumlu işler yapacagı kesinki daha genc bir futbolcu.
Ne Bir Heves Ne bir Tutku BEŞİKTAŞIM Anlatılmaz Bir Sevgi Bu !!!

canmert

Alıntı yapılan: siyahbeyaz1903 - Kasım 23, 2006, 11:36:24
valla bende kararsızım gitsin diyorum ama bazı maçları aklıma geliyor kapasitesi var diyorum valla şaşırdım eger giderse carew gibi olcak sonra onu izleyip bizde niye oynamadı diyerek küfür etcez:(
haklısınnn valla