Ana Menü

Deli İbo'dan Q7 ye "Sen böle oyna, yerine savunma yaparım"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 31, 2010, 10:51:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş, Kardemir Demir Çelik Karabükspor karşısında aldığı farklı galibiyet Teknik Direktör Bernd Schuster'e yetmedi. Alman teknik adamın özellikle savunmada verilen pozisyonlar nedeniyle futbolcularını eleştirdiği öğrenildi.

Schuster'in Karabük'ten dönerken takım kaptanları İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'la bir görüşme yaptığı belirtildi. Schuster'in "Savunmadaki açıklara bir çare bulmamız gerekiyor. Arkanıza çok adam kaçırıyorsunuz. Savunmadaki arkadaşlarınızı toplayın. Görüntüleri izleyin. Nerede hata yaptığınızı sorgulayın. Sonra saptamalarınızı bana aktarın. Ben de kendi bulduğum çözümleri sizlerle paylaşayım. Önümüzde lige verilen arada daha çok bu konu üzerinde çalışıp, çareyi bulalım" dediği ifade edildi.

Alman teknik adamın bu nedenle de ligdeki milli maç arasına rağmen futbolcularına sadece bir gün izin verdiği bildirildi.

Karabük'teki maçtan sonra Ricardo Quaresma'nın da kaptan İbrahim Üzülmez'den "Geriye dönüp sana yeterince yardımcı olamıyorum" diyerek özür dilediği belirtildi. İbrahim Üzülmez'in ise "Sen yeter ki hep böyle oyna da geriye dönme. Ben savunmayı senin yerine de yaparım" karşılığını verdiği öğrenildi.

Beşiktaş, transfer çalışmalarında ise istediği sonucu alamadı. Siyah beyazlıların son olarak talip olduğu Rodrigo için de kulübü Benfica ile anlaşamadıkları ortaya çıktı.

Beşiktaş'ın genç futbolcuyu 2 yıllığına kiralamak, ardından da istediği takdirde bonservisini alma hakkını elde etmek istediği ifade edildi. Portekiz kulübü ise sadece bir yıllığına kiralık verebileceğini söyleyince transfer gerçekleşmedi.

Beşiktaşlı futbolcular, günü izinli geçirdikten sonra MKE Ankaragücü ile ligin 4. haftasında oynayacakları karşılaşmanın hazırlıklarına yarın sabah yapacakları antrenmanla başlayacaklar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

İşler yolunda belli oluyor.
Takım adına herşey çok güzel şuan ama kadro yetersiz.
Bölünür senin için uykular!