Ana Menü

SSL 4.Hafta Beşiktaş 4-0 Ankaragücü [11.09.2010] 21:30

Başlatan carsi52, Ağustos 30, 2010, 17:25:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Eylül 08, 2010, 02:13:10
Yarın basket maçıda geçsin iyice maç moduna giricem ;D
bu ne lan heryerden alıntı yapıyorum ama herkes mantıklı seyler soyluyo :D
aynen Kaan :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

nedense cok mutluyum ve fena gazlardayım.. Bu durumdayken mantıklı yorum yapamıyorum ama yapasım geldi napim ;D

karıgücünü İTER atarız.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Basket maçıda geçti artık maç moduna giriyoruz ;D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Şu maçı bir atlatsak..

Nedense basket maçı umrumda bile değil  :rock :rock :rock

Beşiktaşım Milli Takımların hepsinin önünde  :rock :rock

Guti verdi Quaresma vurdu ve gooll  :rock :rock
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bunuda ben anlamıyorum işte benim milli takımım Beşiktaş veya milli takım şeyimde değiş Beşiktaş vs vs vs..

Neden böyle Beşiktaş'ı daha çok seviyorum ben oleyyyyyy demeye getirirsiniz ki olayı.
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

İçiniz huzur cebiniz para dolsun Beşiktaşımın her vurdugu gol olsun :bjk

Guti ORÇ.

besıktası ızlemeyı ozledım,alalım su macı besıktasım.

CR7

İki yıl aranın ardından yeniden Portekiz Milli Takımı'na katılan Ricardo Quaresma, Kıbrıs Rum Kesimi maçının tamamında ve Norveç karşılaşmasında da 84 dakika forma giyerek iyice yoruldu. Futbolcusunun bu durumunu düşünen Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster'in, henüz takımla birlikte bile çalışmayan oyuncusunu Ankaragücü karşısında dinlendirebileceği ifade edildi.
Kartal'ın dün sabahki idmanına da yetişemeyen Quaresma'nın gerekirse tek devre oynatılması düşünülüyor. Quaresma'nın son durumunu henüz göremediği için bu konudaki kararını maç günü vereceği vurgulanan Bernd Schuster'in, Portekizli'nin aşırı yorgunluktan sakatlanmaması için önlemler alacağı bildirildi.
'Değeri sürekli artıyor'
Öte yandan Beşiktaş'ın Futbol Komitesi üyesi Cengiz Zülfiikaroğlu, Quaresma'nın milli takım performansını överek, "Takım olarak iki tane şok skor yaşadılar. Güney Kıbrıs ile 4-4 berabere kaldılar, Norveç'e ise 1-0 yenilmelerine rağmen, sahanın en etkili isimlerinden biri Quaresma'ydı. Beşiktaş'a geldiğinden beri bonservis bedeli sürekli artan bu oyuncumuzu gelecek dönemlerde satmayı asla ve asla gündemimize getirmedik" diye konuştu.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

Bence de dinlendirilmeli..En azından sıkıntıy düşersek 2.yarı oyuna girebilir..

NoPasaran

oynar ya abartmaya gerek yok. sali nere pazar nere. sonra 1 hafta yine bisey yok.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Hucum hatlari korkutmuyor degil beni..

Ama evimizde puan kaybetme luksumuz yok. oleey saldir Besiktas'im!

ilhan mansız_melis

2012 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri için Portekiz Milli Takımı'na çağrılan ve takımının H Grubu'nda Güney Kıbrıs ve Norveç ile oynadığı karşılaşmalarda forma giyen Ricardo Quaresma'nın sakatlandığı ve Ankaragücü maçında forma giymesinin zor olduğu öğrenildi.

4-4 biten Güney Kıbrıs mücadelesinde 90 dakika sahada kalan Quaresma, 1-0 mağlup oldukları Norveç mücadelesinde de 84 dakika ülkesinin formasını taşıdı. Dün gece geç saatlerde İstanbul'a gelen ve bu sabah Beşiktaş'ın Nevzat Demir Tesisleri'nde yaptığı antrenmanda sadece yenileme çalışmaları yapan Quaresma'nın sol üst adalesinde sakatlığı olduğu ve Siyah Beyazlı takımın Spor Toto Süper Lig'de 11 Eylül günü oynayacağı Ankaragücü maçında forma giymesinin zor olduğu öğrenildi.

Ankaragücü maçı için yarın yapılacak son antrenmanda kontrollerden geçecek olan Portekizli futbolcunun kesin durumunun netleşeceği, ancak büyük bir ihtimalle Ankaragücü karşısında forma giyemeyeceği kaydedildi.

Öte yandan Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Bernd Schuster'in 16 Eylül'de UEFA Avrupa Ligi'nde CSKA Sofya maçı ve 19 Eylül'de Fenerbahçe ile yapılacak derbi karşılaşmasının düşünerek Quaresma'yı Ankaragücü mücadelesinde kadroya almamayı düşündüğü de ifade edildi.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

beckyZWICKY

rahat olun.. BU takım sadece q7'ye endeksli olmamalı!

Q7'sizde geçeriz.. Boşverin bi yandan daha iyi.. Çok yorgundu zaten q7.. + araya milli maç filan girdi iyice yoruldu..

Sakatlık riskide vardı bu maçta.. Ciddi bi sakatlığı yok, sakatlığından daha cok dinlendirilmesi için oynatılmayacak bu maçta.. Sofia ve fb maçı için..

Dinç ve enerjik bi Q7'yi sofia ve fb maçında görmek dahada tatmin eder beni, Bu maçta yorgun q7'yi görmektense..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..