Ana Menü

Rodrigo Beşiktaş'ta

Başlatan RCA, Ağustos 29, 2010, 13:29:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Daha yeni almış Benfica sanırım..

1 Ağustos 2010 yazıyor..

Kimse ne olacağını bilemez. Kapalı kutu bence..

Ve Hayal Kırıklığı

İbrahimoviç, Robinho, Adebayor, Klsoe derken..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

kanat oynatıcaksak robiyle beraber gelmesinin anlamı yokki robi ve altidore iyi olurdu yada güçlü bi forvet işte boboyla rekabet edebilicek :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Cem Goren

kanat oynayabılıyorsa degerlendırmek lazım. quaresma hem sag hem sol kanatta oynuyo yeterınce yoruluyo o bakımdan ıyı oldu.
he bı hayal kırıklıgı olmadımı oda ayrı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Kapalı kutu izleyip göreceğiz.
Hocaya güvenmek zorundayız istediyse bir bildiği vardır  :)

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

beckyZWICKY

hilbert ve holoskoda kanat oynayabiliyor illa alternatif arıyorsanız..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Q7-Hilbert-Holosko

başka?

bunlardan biri sakatlansa ekrem'i mi izleyeceğiz yine?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Grocbenn

Makakula'dan bahsediliyor iken bu adam alınmışsa sevinirim..Benfica 6 milyon Euro vermişse boş adam değildir emin olun..

Hiç izlemediğim için yorum yapamayacağım ama Real Madrid Castilla ve Milli Takım İstatistikleri iyi gibi gözüküyor..Benim için Opsiyonu önemli..Eğer opsiyonlu alınmışsa iyi transferdir..

Düşünsenize harikalar yaratıyor bu sezon ve önümüzdeki sezon 15 milyon Euro'ya alamıyorsun..Fener devreye giriyor..

carsi52

Alıntı yapılan: Grocbenn - Ağustos 29, 2010, 17:55:28

Makakula'dan bahsediliyor iken bu adam alınmışsa sevinirim..Benfica 6 milyon Euro vermişse boş adam değildir emin olun..

Hiç izlemediğim için yorum yapamayacağım ama Real Madrid Castilla ve Milli Takım İstatistikleri iyi gibi gözüküyor..Benim için Opsiyonu önemli..Eğer opsiyonlu alınmışsa iyi transferdir..

Düşünsenize harikalar yaratıyor bu sezon ve önümüzdeki sezon 15 milyon Euro'ya alamıyorsun..Fener devreye giriyor..

Bu şekilde bakmak gerekirse konuya..

Benfica 6 milyon verip almışsa iyi bişey olsa neden kiralasın ? Elden çıkartmaya bakıyor demek ki..
Bölünür senin için uykular!

KartaL_Gurkan

mecbur kalmasalar tutacaklar bu oyunucuyu zaten kaan...cardozoyu satamadilar diye mecbur kaldilar...

carsi52

Ben kötü felan demiyorum zaten abi.
Bilmiyorum nasıl oyuncu olduğunu hiç izlemedim yorum yapamıyorum.

Ama Benfica 6 milyon verdiyse boş adam değildir denilirse bu şekil bakarsa olaya benim dediğim olay çıkıyor ortaya :)
Neyse izlicez görücez.

Tekrardan selamlarımı iletiyorum Mustafa Denizliye !
Bölünür senin için uykular!

CR7

Benfica daha bu sezon başı aldı. bilginiz olsun.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsibxl

Benfica'da bu sezon top kosturan forvetler:

Saviola
Nuno Gomez
Alan Kardec
Cardozo
Jara
Mantorras

Rodrigo'yu kiralik yollamak gayet mantikli bence. Umarim hayirli olur bizim için.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Grocbenn

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 29, 2010, 17:56:55
Alıntı yapılan: Grocbenn - Ağustos 29, 2010, 17:55:28

Bu şekilde bakmak gerekirse konuya..

Benfica 6 milyon verip almışsa iyi bişey olsa neden kiralasın ? Elden çıkartmaya bakıyor demek ki..

Benfica bu sene aldı diye biliyorum...Elinde Saviola-Cardoza gibi adamlar var..Belki de 1 sene pişmesini istiyorlar..

Bir de şöyle düşün 6 milyon Euro'dan bahsediyoruz..Az para değil bu...Klose 5 milyon Euro,Quaresma 7 milyon Euro iken bence önemli bir işaret..

Aynı şekilde Real Madrid 12 Milyon Euro geri alma maddesi koydurtmuş..Demekki onlarda bir potansiyel görebiliyor..

Dediğin gibi beklenilmeli..Ama bu adam Real Madrid-Benfica gibi takımlardan geliyor...O yüzden iyi  bir kumaş olacağını düşünüyorum..

husoeagle

kafama iki soru takıldı

1- neden real madrid kiralamayıp direk satmış

2- 6 milyon euro verdikleri bi oyuncuyu neden oynatmayıp direk kiralıyolar 6 milyon euro onlar için az paramı

beckyZWICKY

dahada pişmesi için kiralık veriyorlardır belki ne maalum?..

Böyle düşününcede aklıma şu soru geliyor; Böyle olsa neden opsiyonu bize versinler..

Bilmiyorum ve bi çoğumuzunda bilgisi yok.. Umarım çok faydalı çıkar.. Diyecek bişe yok Hayırlı uğurlu olsun

Yönetim transferi değil çok açık.. Tam anlamıyla hoca transferi.. Vardır bir bildiği schusterin diyerekten beklemeye alıyorum kendimi.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..