Ana Menü

Muhammede 10 BİN TL maaş

Başlatan NoPasaran, Ağustos 25, 2010, 12:51:19

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş altyapısından yetişen Muhammed Demirci, profesyonel imza atmaya hazırlanıyor. Müthiş futbol yeteneği ile bir anda yıldızı parlayan 15 yaşındaki Muhammed`i elinden kaçırmak istemeyen Beşiktaş yönetimi, genç oyuncuyu yeni sözleşmeyle kendisine bağlayacak. Minik Muhammet`e aylık yaklaşık 10 bin TL maaş ödenmesi düşünülüyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

inşallah verilen değeri iyi biliyordur ve çalışmalarını ona göre yapar.. şımarırsa yeteneğine yazık olur. malum ergenliğe girmiş
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

O kadar parayı ne yapıcak bu çocuk acaba :D
Neyse paranın hakkını versin yeter.Umarım 5-6 yıllık sözleşme imzalanır !
Bölünür senin için uykular!

K.D

5-6 mı bence direk 10 yıllık yapalım abi :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

Seyit Ateş 3 yıllık sözleşme imzalıcak dedi..

K.D

ne 3 yılı ya kaptırcaklar çocuğu!!!

[KralKartal]

2007'de Ertuğrul Sağlam tarafından A takıma alınan ve 2008'de profesyonel sözleşme imzalanan Necip, 90 milyon Euro'luk Beşiktaş'ın en az kazananı. Genç futbolcu, aylık 2 bin TL'ye talim ediyor

Saglama buradan tekrar tsk, ama Muhammed 10 bin alirken Necip bu kadar az aliyorsa bir tuhaflik var.

Benim bildigime gore + mac basida para aliyor Necip.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Futbolcu olmak varmış iyi para alıyorlar :)
Since 1903

ilhan mansız_melis

15 yaşında çocuğa 10 milyar :D

Para adamı bozar arkadaş ;D :P

Başarılar Muhammed.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

7 milyara anlaşılmış herhalde.

Burda bi arkadaş var 20 maç beraber oynadık Muhammedle gitmediğimiz il kalmadı messiden bile iyi olmazsa birşey bilmiyorum ben dedi.

Büyük ihtimal bu devre arası A takımla kampa katılcakmış.

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ağustos 25, 2010, 15:34:52
2007'de Ertuğrul Sağlam tarafından A takıma alınan ve 2008'de profesyonel sözleşme imzalanan Necip, 90 milyon Euro'luk Beşiktaş'ın en az kazananı. Genç futbolcu, aylık 2 bin TL'ye talim ediyor

Saglama buradan tekrar tsk, ama Muhammed 10 bin alirken Necip bu kadar az aliyorsa bir tuhaflik var.

Benim bildigime gore + mac basida para aliyor Necip.

Benim bildiğim aylık 30 kusur ile 50 bin tl arası alıyordu en son yanılmıyorsam.. Maç başı + primler hariç.

Şuan eminim daha yüksektir.

Beşiktaş forması giyen hiç kimse 2 bin tl almaz.. Hayatında ilk 18e bile giremeyen biri bile A takımda ise beşiktaşta, en az 10 bin alır diye düşünüyorum.. Keza necip oynayan oyuncu.. Çok saçma geldi bana 2bin tl..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

[KralKartal]

Gazete haberlerinde mart ayinda bu sekil haber vardi.

suan daha fazla olsada Besiktasta alt yapida ve genc kisiler cok para almiyor.
Oyle ahim sahim para yok bu iste(genclere) yada cok iyi olacaksin suanki Necip gibi

carsi52

Şöylede bir şey var ama amatörde oynayan oyuncuların bile aldığı para 2 bini buluyor :D

Koskoca Beşiktaş oyuncusunun mu 2 bin yahu  :-\

[KralKartal]

Ayda net 2 bin + mac basi prim

ama yeni sozlesmede degisti.

Ev alindi Necipin ailesine. Sonra mac basi prim ve net alacaginda duzenlemeye gidilmisti.

ama ondan once 2 bin net + prim yani

K.D

muhammed messiden iyi olursa bizim milli takıma almazlar onu nede olsa beşiktaşlı adam çekemezler :D :D :D :D :D