Ana Menü

Mehmet Aurelio Beşiktaş'ta

Başlatan NoPasaran, Ağustos 24, 2010, 01:00:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BerkAy1903

19o3

BJK_Kübra

bu adamı sevmiyorum sevmemde bu adamı hangi akıllı zihniyet alırki bu adamı ya
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

RCA

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ağustos 24, 2010, 09:55:46
bu adamı sevmiyorum sevmemde bu adamı hangi akıllı zihniyet alırki bu adamı ya

sakinn :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

BJK_Kübra

valla hiç sakin diilim bi gördüm sabah sabah haberleri dedim bu ne şaka mı ya

www.bbskd.org

+18 !

Kübra, Fink gitti o mevkide Ernst ve Necip'e bir şey olursa kim oynayacak?

Bende sevmem Aurelio'yu ama doğru transferdir bu ne kadar sevmesekte..

Hem yerli,hem başarılı.

BJK_Kübra

Ya yapma lütfen almasınlar artık fenerli futbolcu ya biz kimi bekliyoduk kim geldi.. ne çabuk unuttuk otoparkta bize saldırdığı günleri.. bu adam var diye ben bi ara milli takım maçlarını izlemiyodum yaa şimdi başımıza gelene bak!

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

Hıh bu sene almamıştık fenerden br oyuncu iyi oldu !

Oyunu,nasıl durumda şu an bilmiyorum.

Tek derdim bu adam fener futbolcusuyken oyuncumuz Ricardinho'ya saldırdı ya o günden sonra bir gram saygım yok bu adama.

Ersnt ya da Necip yedek kalacak maalesef.

Bugüne kadar oyuncularımızın futbolunu beğenmesem de onu desteklerim,sevdiği belirtirim.

Bu adam istediği kadar iyi oynasın bir gram destek vermem.

Hayırlı olsun.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Grocbenn

Takım açısından faydalı transfer...Mevki itibariyle Ernst ve Necip mücadelenin en yoğun bölgede oynuyorlar..Dolayısıyla sakatlık ve kart riski fazla olan oyuncularımız..Aurelio burada olabilecek en uygun alternatiflerden biriydi..İyi oldu..

KeePSaKe

Harbi başkan yine yaptı yapacağını fenerli aldı dayanamıyor adam  ;D

Hayırlı olsun en azından faydalı oyuncu aldı...
Since 1903

carsi52

Hiç saygım ve sevgim yok bu şeref yoksunu pislik herife.

Tükürdüğümüzü yalıyoruz şuan neymiş Türk oyuncu lazımmış o bölgeye o bölgeye türk oyuncu lazım diye tükürdüğümüzü yalamak zorundamıyız ? Gidip Tümeride geri alalım ?

O formayı artık giyiyormuş giymiyormuş her giydiği zaman her konusu açıldığında hakaret edicem bu miğde bulandırıcı şerefsiz herife.
Bölünür senin için uykular!

KartaL_Gurkan

transfer hakkinda sevindigim söylenemez...Bence olan Necipe olacak...yedekte kalicak bence...
Ama Aurelio faydali olacaktir insallah.

Kralkartal21

Nokta transfer olduğunu düşünüyorum. Bu sene 3 kulvarda büyük hedeflerimiz var. Ve bu hedeflere yürürken sadece 2 ön libero ile olucak şey değildi.
Çok gerekli,çok iyi bir transfer yaptığımızı düşünüyorum.

Aurello'nun Türk Statüsünde oynaması büyük avantaj. Böylece kadroda daha fazla rötasyona gidebilir hocamız.
Necip harcanıcak diye herkesde bi düşünce oluşmuş ama niye böyle bişey olsun ki. Schuster bizim kadar tanıyor Necip'i. Antremanlarda biz değil Schuster görüyor Necip'i. Biz nasıl geleceğimiz diye görüyorsak Schuster'de bu çocuk bu takımın geleceği diyor. Bunu biliyor. Bu böyleyken Necip'i harcamasını düşünmüyorum.

Necip'in önünde daha çok seneler var her sene üstüne koyarak gidiyor. Aurello ile de ömür boyu anlaşmadık sadece bize gerekli olan 2 sene için anlaşmaya vardık.

Necip ilk 11 de oynayabilcek durumda. Ernst artık yaşlandı, yoruldu. Bu sene 50-60 maç oynayacağımızı düşünürsek Ernst'in bunu kaldırıp kaldıramayacağını zamana bırakmak kumar olurdu. Necip - Aurello ikiliside çok sağlam olabilir. Böyle olursa kadroda +1 yabancı daha oynatabileceğiz. Yönetimimizde yabancı transfer konusunda çalışmaları olduğunu düşünürsek her yönüyle iyi bir transfer olduğunu söyleyebiliriz.

Geçmiş zamanlarda yaşanan Rico Paşa olayı var. Bilmiyorum o zamanları hayal meyal hatırlıyorum neden olduğunu ama hiç kimse kimseye durduk yere dalmaz. Burda Ricardinho'yu suçlamıyorum ama olayın iç yüzünü öğrenmek gerekir.

Bu taraftar neleri unuttu bunu mu unutmıycak demedende geçemiycem. Daha 3 ay önce olanlarla şimdi ki durumu anlatmaya gerek yok.
Eskiden Fenerbahçe'de oynaması beni ilgilendirmiyor. Fenerbahçe'de oynadığı zamanda beğenirdim Aurello'yu.

Hayırlısı oLsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Allah'ım yok ben bu adamı Beşiktaş formasıyla düşünmek de görmek de istemiyorum ya :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

Şirketimiz, futbolcu Mehmet Aurelio'nun transferi konusunda görüşmelere başlamıştır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Buda yeni moda oldu rico paşa ile vatandaş aurelio aralarında bişey olmuştur durup dururken aurelio saldırmaz..

Geçin bu işleri.
Bölünür senin için uykular!