Ana Menü

Delgado Al Jazira'da !

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2010, 00:26:37

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sercAn1903

iyi anlaşırlar orda işte yabancılık olmaz :)

teşekkürler delgado yolun açık olsun.
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

carsi52

Delgado kalmalıydı Tabata gitmeliydi.
Guti 33 yaşında adam sonuçta tüm maçları 90 dakika kaldıracak hali yok onun yerine kim oynıcak ?

Neyse Delgado ile Tabata giderse 9 yabancı kalıyor finkde gidici 8 robinho gelir tekrar 9 hilbert gitsin 8 işte..
Bölünür senin için uykular!

husoeagle

delgado bonservis bedeli olmadan gönderilirmi yaa hemde dubaiye

CR7

Hilbert gitmez bu takımdan. Gitmez değil gönderilmez. Gönderilmemeli.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Ağustos 22, 2010, 19:56:44
Delgado kalmalıydı Tabata gitmeliydi.
Guti 33 yaşında adam sonuçta tüm maçları 90 dakika kaldıracak hali yok onun yerine kim oynıcak ?

Neyse Delgado ile Tabata giderse 9 yabancı kalıyor finkde gidici 8 robinho gelir tekrar 9 hilbert gitsin 8 işte..

4-4-2

oynarsın..

Robi Q7 Necip Ernst

Forvet

Bobo ve Nihat gibi alternatifler hep üretilir..

iLLA 10 numar aolacak diye bişey yıok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

delgadoyu libero olarak oynatip gitmesine vesile olan schustere tesekkürler
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

[KralKartal]

Gule gule gitsin, dunki oyunda Schusterinde benimde gozumden dustu
yazmistim da, Tabatayi elestirsemde Tabata delgadodan daha kaliteli, dun gordum bunu tekrar..

Delgadoya basarilar, veremedikleri icinde tesekkurler !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

gidecek olanlar tek holosko nobre kaldi
hilberti bilemiyecegim ama tabata daha i$ yapar bu takimda ona $ans verilmeli cok parayada oynamiyor;)
boboda tabatada türkiyede yeterince oynadi türk statüsüne gecebilirler...

eRe

tabatada gıdecek dıye duydum ben..holosko da...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Yabancı kontenjanını açmak için uzun süredir karar veremeyen Beşiktaş, Matias Delgado'da karar kıldı.

Beşiktaş'tan daha önce gönderilmesi gündeme gelen ancak teknik direktör Bernd Schuster'in isteğiyle kadroda tutulan eski takım kaptanı Matias Delgado, İstanbul Büyükşehir Belediye maçında verilen şansı iyi kullanamayınca, Alman teknik adamın da gözünden düştü. Schuster, Abu Dabhi kulübü Al-Jazira'den teklif alan Arjantinli'nin ayrılmasına onay verdi.

Abu Dabhi kulübü Al-Jazira'nin 4 gün önce Beşiktaş'a yaptığı kiralık teklifi Schuster engeline takılırken, Arjantinli futbolcunun İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçındaki kötü performansı  Alman teknik adamın da fikrini değiştirdi. Schuster'den "satabilirsiniz" raporunu alan yönetim Al-Jazira kulübü ile anlaştı.

30 Haziran 2011 tarihinde Beşiktaş ile mukavelesi sona erecek olan Delgado için Al Jazire kulübü Beşiktaş'a bonservis bedeli ödemeyecek. Delgado'nun yarın Nevzat Demir Tesisleri'ne giderek takım arkadaşları ile vedalaşacağı ve daha sonra yeni kulübü ile sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

Beşiktaş, bu transferle Delgado'ya ödeyeceği 2 milyon 250 bin eurodan kurtulurken, takımdaki yabancı oyuncu sayısı da 9'a inmiş oldu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

K.D

güle güle delgado FENERİ DEL GADO derdik artık diyemiycez olsun verebişldiğin veremediğin her şey için sağol son 1 senedir görmeyince unuttuk ama öncekisezonlarda çok alışmıştım sana neyse kendine iyi bak yolun açık olsun...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Kralkartal21

Haberi ilk öğrendiğimde içim burkuldu her ne kadar artık yeter git desemde...
Beşiktaş'ta en sevdiğim oyunculardan biriydi. Hep düzelicek umuduyla beklemiştim.
Ama performansında hiç bi değişiklik olmadı. Aslında iyi bir futbolcu ama kendisinden beklenti çok fazla olduğu için belkide biz tatmin olamadık.

Schuster'de Delgado'ya asıl mevkisinde yer vermedi. Oynadığı maçlarda orta seviyede oynadı. Ekstra bi hareketini göremedik. Schuster'de kafasında tasarladığı sisteme uymadığını anlamış olucak ki böyle bir karar verdi. Hayırlısı oLsun. Bundan sonraki futbol hayatında başarılı olmasını çok isterim. Gittiği yerden daha iyi bi yerlere gelebilir umarım.

Yolun açık olsun Matias Emilo Delgado..

Attığın o müthiş gollerle, asistlerinle , attığın golden sonra kendinden geçişlerinle hatırlıyıcam seni. Bizde bi Delgado vardı diycem..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Olaya bak!

Al Jazeera kulübünün sahibi ile Manchester City'nin sahibi aynı kişi;

Şeyh Mansour Bin Sayed!

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 23, 2010, 00:49:44
Olaya bak!

Al Jazeera kulübünün sahibi ile Manchester City'nin sahibi aynı kişi;

Şeyh Mansour Bin Sayed!

Four Four Two Dergisi'nin yıllık en zenginler listesindeki yeni sıralamada, Eylül ayında Manchester City'i satın alan 38 yaşındaki Sheikh Mansour bin Zayed al Nahyan'ın 15 milyar poundluk bir varlığı olduğuna inanılıyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net