Ana Menü

Bernd Schuster "Yabancı sınırlaması büyük sıkıntı"

Başlatan CR7, Ağustos 17, 2010, 21:39:43

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Schuster'in Açıklaması
17.08.2010 21:36

Teknik direktörümüz Bernhard Schuster, 2-0 üstünlüğümüz ile sona HJK Helsinki karşılaşmasının ardından şu açıklamayı yaptı:
"Maç maç daha iyiye gidiyoruz. Bu oyundan memnun olmak gerekiyor. Bu akşam rakibe gol şansı vermek istemiyorduk ve bunu da başardık. Sahanın tamamında baskımızı kurduk.  Deplasmanda atılan bir golün ne kadar önemli olduğunu biliyorduk. O yüzden dikkatliydik. Bu skor size iyi gelebilir ama bana yetmiyor. Şunu söyleyebilirim ki, UEFA Avrupa Ligi'ne artık bir ayağımızla girdik diyebiliriz.

Türkiye'de yabancı sınırlamasının büyük sorun olduğunu dile getiren Schuster sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bu sezon herkes kendini göstermek amacında. Ben de onlara şans tanıyorum. Hilbert bu akşam iyiydi. Villarreal karşısında da başarılıydı; ancak Türkiye'de nasıl forma vereceğim, 6 yabancı sınırına takılıyoruz. Ekrem ile iyi bir ikili oluşturmasına rağmen Hilbert kontenjan sorunu yaşıyor. Takım olarak biraz daha zamana ihtiyacımız var. Çok daha iyi olacağız"
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

UFAK TEFEK GOLCÜ İSTİYORUM

Beşiktaş teknik direktörü Bernd Schuster karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

İşte Schuster`in yaptığı açıklamalar;

`Günden güne daha iyiye gidiyoruz. Bu oyundan memnun olmalıyız. Bugün rakibe hiç gol şansı vermek istemiyorduk. Hem ilerde hem geride pres uyguladık. UEFA maçlarında deplasmanda atılan golün nekadar önemli olduğunu biliyorduk. Bu skor iyi gelebilir ama benim için yeterli değil. UEFA Avrupa Ligi`ne bir bacağımızı attık, Helsinki`de diğer bacağımızı atacağız.

Zeminin bozuk olduğunu görünce bizde şaşırdık. Biz 10 gündür burada değildik. Biz top oynamak istiyoruz fakat top zeminde kaymayınca bize çok zorluk çıkardı. Umarım bahçivanlarımız bu çimleri düzeltir.

Geçen sezon Beşiktaşlı futbolcular için iyi bir sezon geçmedi. Bende herkeze şans vererek kendilerini göstermeleri için şans veriyorum. Hilbert`e baktığımda Villereal maçında süper oynadı. Fakat Türkiye Ligi`ne baktığımızda kontenjan sorunu oluyor. Mecburen kadro dışı bıraktığım için üzülüyorum. Ama buna mecburdum. Sağ kanatta Ekrem ve Hilbert çok iyi uyum sağladılar. Buyüzden çok mutluyum. Orta sahada da Guti ve Ernst`in mükemmel bir uyumu var. Şimdi biraz daha oyuncuların birbirlerini tanıması için zamana ihtiyacımız olacak. Ama bu sezon bu zamanı bulacağız.

Quaresma bu yıl kendini ıspatlamak zorunda. Geçen yıllarda iyi bir performans sergileyemedi. Quaresma öyle bir insan ki taraftar onu performans olarak ileriye taşır. Taraftar onu sevince o da taraftarı sevince performansı en üst düzeye çıkıyor. Quaresma`nın inişleri ve çıkışları oluyor fakat Quaresma`nın yavaş yavaş kendini bulmaya başlıyor. Quaresma`yı izlemek daha zevk verecek.

Ben açık açık golcü istiyorum. Beşiktaş`a yakışır bir golcü istiyorum. Bana lazım olacak işimize yarayacak bir isim istiyorum. Bobo ve Nobre gibi yapılı güçlü bir santrafor istemiyoruz. Daha ufak tefek bir golcü istiyoruz. Robinho biraz zor Barcelona`ya gitme ihtimali var` diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Ben açık açık golcü istiyorum. Beşiktaş`a yakışır bir golcü istiyorum. Bana lazım olacak işimize yarayacak bir isim istiyorum. Bobo ve Nobre gibi yapılı güçlü bir santrafor istemiyoruz. Daha ufak tefek bir golcü istiyoruz. Robinho biraz zor Barcelona`ya gitme ihtimali var` diyerek sözlerini tamamladı.

Barcelona resmen yalanladı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

-ROBİNHO TRANSFERİ OLACAK MI?-

Basın mensuplarının Robinho'nun transferinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği sorusuna da Schuster, ''Bir söz vardır, beklentiler hiçbir zaman bitmez. Başkan gelip bize bir sürpriz yapar mı bilinmez. Ama beni ilgilendiren şu anki takımım. Şu an Robinho'nun konuşulması bana maç kazandırmıyor. Ben kendi takımıma odaklandım ve onunla ilgileniyorum'' cevabını verdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Robinho ile bitsin artık bu transfer.

Solda robinho sağda Quaresma ortada Guti en ucda Bobo yeterde artar bile..
Quaresma tek başına sol tarafı ne yaptı gördük bu gece..
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 17, 2010, 23:04:55
boboya ayıp ediyor hoca yada yanlış çevriliyor

Niye ayıp etsin abi adam övmüş tam tersine :)

"Bobo ve Nobre gibi yapılı güçlü bir santrafor istemiyoruz"
Since 1903