Ana Menü

Süper Lig 1. Hafta | Bucaspor:0 - Beşiktaş:1 | 14 Ağu 2010 | 22:00

Başlatan Cem Goren, Ağustos 09, 2010, 14:34:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Tebrikler Beşiktaş'ım :)

Takım genel olarak fena değildi beğendim yanlız Necip nasıl sağlam çıktı bu maçtan şaşıyorum  ;D
Since 1903

erdibatmaz

Saha berbattı. Bir ara Guti elini açtı, "bu ne böyle pas veremiyorum" der gibi. Maçın başında bi yabancılık, sahiplenememe durumu oldu. İkinci yarının başında gol gelmeseydi belki devam ederdi. Tam bu noktada, ne kadar kötü oynasa da, son vuruşlarıyla Bobo ve ara paslarıyla meşhur Guti devreye girdi. Takım illa ki daha iyi olacaktır. Puan kaybetmeyelim hiç. Kaybetme hakkımızı sonra kullanırız.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

NoPasaran

cok kotuyduk..

nihati hic begenmedim..

q7 iyi degil..

erhan kotu..

ernst necip iyi..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

iyiydik kasaplar olmasaydı farka giderdik.

nihat ve erhan kötüydü hiç beğenmedim

maçın başlarında ernst kötü başladı ama gittikçe iyileşti.

necip de ernst gibi biraz dağınık başladı ama o da sonra düzeldi.

Q7 iyiydi,Guti de iyiydi ilk asistini yaptı.

böyle bir saha da güzel oynadılar.

Bobo çok ağır kalıyor gol dışında ve 2-3 pozisyon dışında beğenmedim.

diğerleri hakkında yorum yapamayacağım ama Delgado da iyiydi oyunda kaldığı süre içerisinde.

daha iyi olacağız..
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Ayrıca da zemin berbattı resmen patates tarlası

bu zeminde xavi ol guti ol yine pas atamazsın ama Guti süper pas attı helal olsun.

bu arada Bülent K.YDUK MU!

Cem Goren

mac dengede basladı zaten ılk 10dakıka sonrasında kontrolu elımıze aldık cılız sekılde gelsekde oyunumuzu kabul ettırdık bucaya. ılk yarıda bıraz daha becerıklı olsak kopardı mac. hanı nasıl olacak ıkıncı yarı demeye kalmadan gol geldı. akabınde farka gıdılırdı ama olmadı ılk haftadan kazanmak guzel.

altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

O "mendy" neydi öyle ya..?  :)

biryerlerine carpip gol filan olur dedim icimden. ama Allahtan öyle bi sey olmadi.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Kötüydük ilk maç olması havanın bunaltıcı olması ve rakipin aşırı derecede sert oynaması bahane olarak gösterilebilir.
Ama yinede daha organize olmalıydık. Guti takıma kalite kazandırdığını bir daha gösterdi sahada duruşu yetiyor.
Q7 ilk yarı idare etti ama ikinci yarı kötüydü. Necip ve Ernst Deli İbrahim takımın iyi isimlerindendi.
Önemli olan kazanmaktı kazandık ama bundan sonra daha iyi futbol bekliyoruz haberiniz ola  :D

Bu arada Bucanın hırvat oyuncusunun lisansını iptal etsinler İzmir kordonda bir kasap dükkanı açsınlar kendilerine hem onun için hem Buca için daha iyi olur.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

Orta sahan ne kadar güçlü olursa o kadar dirençli kalabiliyorsun,biz de bu maçı Ernst-Necip-Guti sayesinde aldık.

Quaresma ilk yarı iyiydi ikinci yarı ilk yarıya oranla daha kötüydü..

Bobo çok ağır kalıyor sezon başı olduğundan mıdır,havadan mıdır bilinmez ama koşacak hali yok gibi.. Ama yine attı golünü.

Guti bize Quaresma'dan daha çok faydalı olacak..

Sezona galibiyetle başlamak önemliydi ve başladık iyi oldu..

K.D

maçın ilk 10 dakkasını stada geç girdiğim için kaçırdım ne biçim iştir anlamadım dışarda çıldırdık!!! olsun en azından stada girince bizimkilerin arzusunu görünce rahatladım gole kadar ne sahada ne tribünde hareketlilik vardı ama golden sonra beşiktaşım daha iyi oynadı(berbat sahada) bizde yukarıda çıldırdık valla :D
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

carsi52

3-4 farkla yeniceğimiz rakibi 10 kişi kalmasına rağmen 0-1 gibi bir skorla yendik.
Bucaspor çok ama çok kötü bir takım görüntüsü verdi bu maça aldanmak istemiyorum ben rakibimiz Buca değilde daha dişli bi takım olsaydı işimiz zordu.
Erhan Güven takımı tek bozan adam maç bitene kadar çıldırttı beni.
Quaresma iyi denilebilcek bir futbol sergiledi 2 pozisyonda vardı ilk yarı birisi gol olsaydı süper olurdu.Ayrıca 2.yarı bencillik yaptı :D
Delgado oyuna girdikten sonra çok güzel oynadı beğendim ben :) Ve Necip ile Ernst çok iyiydi.

Tabata'yı göndermeliyiz artık..
Bölünür senin için uykular!

CR7

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Dünkü maçın ikinci yarısını izleyememiştim.Az önce geniş özetini izledim,Buca heralde kendini halen Bank Asya da sanıyor,bu kadar sert oyun mu oynanır,resmen sakatlamaya çıkmışlar sahaya,eee Kazma bülent in takımında fazla birşey beklememek gerekir.Necip in vucüdunda ne kadar morluk var merak ediyorum,Saha zaten patates tarlası gibiydi,ne guti istediğini oynadı ne de Q7 ne de diğeleri.

Maç hakkında konuşmak gerekirse,ilk yarı vasattı ama ikinci yarı iyi buldum Beşiktaş'ı.Ligin daha ilk haftası olmasına rağmen ve o sıcakta iyi mücadele ettiler,daha iyi olacağına inanıyorum