Ana Menü

Guti "Umarım Real Madrid'i özlemem"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 09, 2010, 10:00:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın İspanyol futbolcusu Guti, Villarreal ile oynanan hazırlık maçının ardından basına yaptığı açıklamada, "Real Madrid'i şimdilik özlemedim ve umarım da özlememi Çünkü  özlersem bu Beşiktaş'ta işler yolunda gitmedi demek olur" dedi.

Beşiktaş'ta çok iyi karşılandığını ve her şeyin yolunda gittiğini belirten Guti, "Ama bir şey söylemek için henüz erken. Daha 10 gündür yeni takımımdayım. Bugün çok iyiydim. Takım olarak, Türkiye Ligi'ni, Türkiye kupasını kazanmak ve UEFA Avrupa Ligi'nde de en üst yere kadar gidebilmek için mücadele edebileceğimizi sanıyorum" diye konuştu.

"Beşiktaş'a geldiğim için çok memnunum.'' diyen Guti, ''Çok büyük bir şekilde karşılandım. Hedefim bu takıma fazlasını verebilmek ve yeni bir şeyler kazandırmak. Şimdilik çok iyi uyum sağladım. Gerek yemek gerekse çalışma saatleri olarak İspanya'ya benzer. Karşılaştığım herşey  benim için büyük sürpriz oldu. Hayat tarzı çok Avrupalı. Sanki Madrid'de olmak gibi ama İstanbul'dayım'' şeklinde konuştu.

Öte yandan, geçmişte Real Madrid formasıyla geldiği Villarreal hakkında küçük düşürücü bir söz eden ve Beşiktaş formasıyla geldiği bu gün de Villarreal taraftarından tepki alan Guti, bunun en kısa zamanda çözülmesi gerektiğini ifade ederek, "Bunu çözmek ve Villarrealli'lerle konuşmak isterim. Uzun zaman önce olan bir şeydi ve umarın artık sona erer, çünkü özür bile dilemiştim" dedi.

NTVSPOR.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Hiç hoş bir açıklama olmamış bence..

Yeni sevgilinize "Umarım eski sevgilmi özlemem" diyorsunuz..

Garip :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Gutinin uğurlanışı bile efsane oldu o takımdan.
Bence bu tarz açıklamaları yapmamalılar...
Herkesi kötü yönde etkiliyor mesela şuan doğru bir açıklama olsada sinir oldum.. :D
Beşiktaş benim yeni aşkım gibi açıklamalarıda doğru bulmuyorum yeni transferlerde
bekle bi gör sonra konuş..

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

[KralKartal]

, "Real Madrid'i şimdilik özlemedim ve umarım da özlememi Çünkü  özlersem bu Beşiktaş'ta işler yolunda gitmedi demek olur" dedi.

Bunda yanlis birsey yok, Guti kiviracakta degil bu yastan sonra, yagcilik yapmasinada gerek yok, zaten sahteye kacar,
Guti prof bir adam, tum futbol hayatini Realde gecirmis, orada GUTI olmus, özlemedim demesi bile simdiden cok guzel birsey,
ve umarim özlemem diyede tekrar geciyor, gayet dogal bir aciklama

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!