Ana Menü

Geri sayım bitti ! Şapkadan sadece Forma çıktı

Başlatan NoPasaran, Ağustos 06, 2010, 19:25:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

Bir de sadece forma içinse ne küfür yerler ama..
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 08, 2010, 19:51:47
Bir de sadece forma içinse ne küfür yerler ama..

Küfür yeseler yine iyi..

Rezil kepaze olur ne Q7'nin ne Guti önemi kalır..Ama sanmıyorum ben ya..
Bölünür senin için uykular!

Ersin Develi

CAREW: Subject of fresh interest           
By Jeremy Butler, 07/08/2010

BESIKTAS are trying to tempt Aston Villa to sell striker John Carew with a £4m bid.   
Carew is out of contract at the end of the season and the Turks hope to persuade Villa to sell before he walks out on a free transfer.

The Norwegian was a big hit with Besiktas fans when he scored 14 goals in 28 games for the Eagles back in 2004.

He only stayed one year in Turkey but Besiktas boss Bernd Schuster is keen to bring him back for a second stint.

The Eagles have already signed Real Madrid star Guti and Inter Milan winger Ricardo Quaresma this summer.

ilhan mansız_melis

Ersin Develi

:)  ilgilendiğimizi yazıyor,4 m teklif etmişiz galiba,haber düne ait olduğu için dikkatimi çekti

Cem Goren

sıyah forma cıktı gorucuye suprız degıl artık :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Geri sayım sadece bir forma için yapılmaz. Çok saçma olur bu. Zaten forma için olsa bugün giymezlerdi.

Ben geçen gün duyum topiğinde yazdığımı tekrarlıyorum "Robinho Beşiktaş'ta".

[KralKartal]

Robi olmayacak, Adebayor sanirim, boyle girisimler var

yoksa Zlatan mi :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

sercAn1903

son 32.5 saat az kaldı bakalım görelim forma nasıl olmuş  ;D ;;D
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

KeePSaKe

Zaten normalde forma için böyle haberler yapıyorlar mıydı geçen sene mesela ?
Since 1903

NoPasaran

Beşiktaş`ın siyah formasını da bir yıldızla tanıtmak istediği, ancak transferin bitirilemediği ortaya çıktı. Gelecek futbolcunun Robinho`yu bile gölgede bırakacağı iddia edildi! Beşiktaş`ın siyah formasını da bir yıldızla tanıtmak istediği, ancak transferin bitirilemediği ortaya çıktı. Gelecek futbolcunun Robinho`yu bile gölgede bırakacağı iddia

Beşiktaş`ın resmi internet sitesinde son günlerde yer alan bir anons, camiada transfer beklentisine yol açtı. Sitenin açılış sayfasında, siyah forma için yapılan geri sayım, yönetimin Ricardo Quaresma ve Guti Hernandez transferlerindeki politikasını hatırlayanları bir hayli heyecanlandırdı. Bilindiği gibi siyah-beyazlı yönetim, yeni sezonda giyeceği formaları ilk olarak yeni transferlerine giydirmişti. Quaresma, Beşiktaş`ın kendi sahasındaki maçlarda giyeceği beyaz forma ile havaalanına inmiş, Guti de taraftarları siyah-beyaz çubuklu ile selamlamıştı. İşte bu uygulamalar, gözlerin yarın yapılacak tanıtıma çevrilmesine neden oldu.

İSMİ SIR GİBİ SAKLANIYOR
Camiada herkesin dilinde, siyah formayı yeni bir transferin tanıtacağı iddiası dolaştı. Yeni transferin olacağı söylentisi doğruydu. Ancak bu ismin forma tanıtımına yetişemeyeceği ortaya çıktı. Bu durum kesinleşince de Beşiktaş dünkü Villarreal mücadelesine yeni siyah formasıyla çıktı. Şimdi herkes bu transferin kim olduğunu merak ediyor. Kulislerde konuşulan iddialar, Beşiktaş`ın Manchester City`nin Brezilyalı yıldızı Robinho`dan vazgeçtiği yönünde. Ancak siyah-beyazlıların Robinho`yu bile gölgede bırakacak bir santrforun peşinde olduğu ve bu ismi sır gibi sakladığı da yakın kaynaklardan gelen haberler arasında.

1 SEZON KİRALIK OYNAYACAK
Bu oyuncunun dünyaca ünlü bir kulüpten kiralık olarak Beşiktaş`a geleceği ve 1 sezon siyah-beyazlı formayı giyeceği ifade ediliyor. Bu tarife uyan isimler arasında Emmanuel Adebayor`un ismi öne çıkıyor.

Sabah
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Robinho'yu gölgede bırakacak yıldız ? Adebayor mu ki sahiden ;D

Bence İbrahimovic ;D ;D