Ana Menü

Köstebek Tello

Başlatan NoPasaran, Ağustos 04, 2010, 19:11:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Quaresma?ya, ?Türkiye?ye gelirsen paranı hiçbir zaman söz verilen tarihte alamazsın. Ayrıca 6 ay sonra ücretinde indirim yapmanı isterler? diyerek telkinde bulunan Tello?nun takımdan apar topar uzaklaştırıldığı ortaya çıktı

TÜRKİYE?YE SAKIN GELME
Beşiktaş Yönetimi?nin Şilili Yıldız Rodrigo Tello?yu apar topar, üstelik bedelsiz olarak Eskişehir?e göndermesinin perde arkasında yatan gerçek tüyleri ürpertecek cinsten. Yaklaşık iki ay önce Ricardo Quaresma transferi için İtalya?yı adeta mesken edinen Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, Quaresma ile yaptığı ikinci görüşmede Portekizli oyuncunun cep telefonuna Beşiktaşlı bir futbolcunun, ?Türkiye?ye sakın gelme. İyi şartlarda sözleşme imzalarsın ama 6 ay sonra alacağın parada indirim yapmanı isterler. Ayrıca paranı da hiçbir zaman gününde alamazsın? şeklinde mesaj attığı ve telefonla da benzer ifadeleri kullandığını öğrendi. Şaşkınlığını gizleyemeyen Beşiktaşlı yöneticiler, çok gecikmeden bu kişinin kim olduğunu araştırmaya başladı.

SCHUSTER BİLETİNİ KESTİ
Uzun uğraşlar sonucunda Quaresma?ya Türkiye?ye gelmemesi konusunda uyarılarda bulunan kişinin, daha önce Sporting Lizbon?dan da takım arkadaşı olan Rodrigo Tello olduğu öğrenildi. Tello?nun kontenjan sıkıntısı sebebiyle gönderilme endişesi ile bu tür söylemlerde bulunduğu da ortaya çıktı. Yaşananlardan haberdar olan Teknik Direktör Bernd Schuster, ?Benim böyle oyuncularla işim olmaz. Takımımda da istemem. Talibi varsa satın aksi takdirde sezonu tribünde geçirecek yabancılardan biri olacak. Kararım kesindir? şeklinde görüş belirtti. Dünya Kupası?nda Şili Milli Takımı forması giyen Tello?yu yaklaşık 10 milyon euro bonservis bedeli ile satmanın planlarını yapan Beşiktaş Yönetimi, Schuster?in raporu sonrasında vakit geçirmeden Tello?yu bedelsiz olarak gözden çıkardı.

Türkiye Gazetesi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

İnanmıyorum bu habere.Ya da inanmak istemiyorum !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

KeePSaKe

Yalan...

İlk satırından itibaren bıraktım okumayı iyi sallamışlar...
Since 1903

NoPasaran

ünya Kupası?nda Şili Milli Takımı forması giyen Tello?yu yaklaşık 10 milyon euro bonservis bedeli ile satmanın planlarını yapan Beşiktaş Yönetimi, Schuster?in raporu sonrasında vakit geçirmeden Tello?yu bedelsiz olarak gözden çıkardı

Komedi burası
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

haber yapmak icin yapilmis iste, BALON
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi