Ana Menü

Ahmet Akpınar "Stad için onay bekliyoruz, golcü alacağız"

Başlatan NoPasaran, Ağustos 02, 2010, 20:00:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi ve Hukuk Bürosu Başkan`ı Ahmet Akpınar 1903Radyo`da yayınlanan `Gündoğdu Beşiktaş` programına önemli açıklamalar yaptı.

Akpınar yaptığı açıklamada korsan ürün satımına izin vermeyeceklerini belirterek;

`Korsana karşı yapılan organizasyon konusunda Vikingur maçının oynandığı gün, sonuç, beklenenden çok iyi oldu. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Yaklaşık 15 tane seyyar satıcının korsan malları toplandı. Taraftarlarımız, hukukçu ve emniyetten arkadaşlarımıza çok yardımcı oldu. Bu ürünlerin satılmaması durumunda bu ürünler üretilemez. Plzen maçı öncesinde de böyle bir uygulama yapılacak, deplasmandaki maçlar için de böyle bir çalışma yapılacak, İzmir`de Bucaspor maçında da yapılacak. Taraftarlarımızın desteği çok önemli, ilk süreçte çok başarılı olduk. Korsan ürünlerin önü kesilirse kartal yuvaları kapanmaz. Kombine kart sözleşmesinde lisanssız ürünle stada girmek isteyen kişilerin kartlarının iptal edilmesi durumu söz konusu olduğunu söylemiştik. Birkaç kişi de Vikingur maçında üstlerindeki formayı çıkartıp lisanslı ürün aldı; bu da bizi mutlu etti.` dedi.

UEFA Ön Eleme 3. Ön Eleme Rövanş maçında karşılaşacakları Viktoria Plzen`i İnönü Stadın`da eleyeceklerinden emin olduklarını söyleyen Akpınar sözlerine şöyle devam etti;

`Viktoria Plzen maçında tur atlayacağımızı düşünüyorum. Benim hiç bir kuşkum yok ama maç oynanmadan bir şey belli olmaz. Bu maçın ardından play off oynayıp hazırlanacağız. Burada da taraftara çok iş düşüyor. Sezonu en erken açan kulüp biziz. Bu takımın yavaşça oturacağı belli, birden yükleme olmasındansa yavaş yavaş takımın oturmasının daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum.`

Transfer konusuna da değinen Ahmet Akpınar;

`Golcü alınması konusu, gazetelerin uydurması değil. Bu bilgiler ancak kulaktan dolma bilgiler. Bir transfer komitesi var, resmi siteden yayınlanmayan hiç bir transfer haberine kimse inanmasın. Önce yeni oyuncuya lisans çıkartmak için kadroyu boşaltmak gerek. Schuster bize kimlerin gideceği yönündeki raporu verdikten sonra o oyuncularla yollarımızı ayırıp yeni forvetimizi getireceğiz. Birden fazla oyuncu gündemde, 3`ten de fazla olabilir. Beşiktaş borsaya bağlı olduğu için en ufak bir isim duyulduğunda manipülasyon oluyor ve biz çok zor durumda kalıyoruz. Bir golcü alınacak,bu da en iyi liglerden olacak. İspanya`da ve İngiltere`de dünyanın en iyi liglerinden. Alınacak olan forvetin bonservisli mi, kiralık mı alınacağı konusu Schuster`in isteğine bağlı. Önemli olan gelecek oyuncunun Beşiktaş`a katkı sağlaması. İhtiyaçlar oturulup düşünülecek ve ona göre karar verilecek. Başkan`ın bir sözü var `Beşiktaş isterse kontenjanı boşaltır ve istediği oyuncuyu alır` diyor; fakat biz isim söylediğimiz de SPK ile sorunlar oluyor. İsim söylendiğinde ihtar alıyoruz. Gerekli duyuru resmi sitede yapılacaktır. Takım sistemine uygun hangi oyuncu olursa olsun, yerli yabancı farketmez Schuster`in talimatı doğrultusunda hareket edeceğiz. Yapılan oylamada Delgado gitmeli gibi bir sonuç çıkması konusunda net bir şey diyemeyeceğim. Taraftar olsaydım size çok net bir cevap verebilirdim ancak şuan bir şey diyemiyorum. Taraftarımız tam bir spor izleyicisi ve saygı duymak lazım. Schuster`in raporunu bekliyoruz biz. O raporu verdikten sonra biz gerekeni yapacağız, tabiki taraftarın da görüşüne saygı duyuyoruz. Bizim oyuncularımıza da teklifler geliyor. Transfer komitemiz görüşmeleri yapıyor fiyat konusunda, amaç kadroyu boşaltmak değil, oyunculardan para kazanmak. Yoksa bedava verecek olsak hepsini göndeririz. Ferrari`nin Yunanistan`dan teklif olması konusunu bilmiyorum, her an her şey değişebiliyor. Artık trasferler fax ile yapılıyor. Sürekli yeni teklifler geliyor.` dedi.

Beşiktaş`ın uzun süredir gündeminde bulunan yeni stad projesini de anlatan Akpınar;

`Stad konusu Büyükşehir`in elinde, Anıtlar aşıldı. Sayın Başkan ve yöneticiler çok yoğun çabalar içinde. Çok güzel bir projemiz var. Harika bir stadımız olacak. Büyükşehir onayladıktan sonra yapıma başlayacağız. Metin Keçeli ve Başkan çok yoğun çabalarla çalışıyor. Prosedürler halledildi. Beşiktaş şimdi onay bekliyor. Bürokrasi böyle istiyorsa biz de ona uygun hareket ederiz.` diyerek sözlerini noktaladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Ağustos 02, 2010, 20:00:11
`Golcü alınması konusu, gazetelerin uydurması değil. Bu bilgiler ancak kulaktan dolma bilgiler. Bir transfer komitesi var, resmi siteden yayınlanmayan hiç bir transfer haberine kimse inanmasın. Önce yeni oyuncuya lisans çıkartmak için kadroyu boşaltmak gerek. Schuster bize kimlerin gideceği yönündeki raporu verdikten sonra o oyuncularla yollarımızı ayırıp yeni forvetimizi getireceğiz. Birden fazla oyuncu gündemde, 3`ten de fazla olabilir. Beşiktaş borsaya bağlı olduğu için en ufak bir isim duyulduğunda manipülasyon oluyor ve biz çok zor durumda kalıyoruz. Bir golcü alınacak,bu da en iyi liglerden olacak. İspanya`da ve İngiltere`de dünyanın en iyi liglerinden. Alınacak olan forvetin bonservisli mi, kiralık mı alınacağı konusu Schuster`in isteğine bağlı. Önemli olan gelecek oyuncunun Beşiktaş`a katkı sağlaması. İhtiyaçlar oturulup düşünülecek ve ona göre karar verilecek. Başkan`ın bir sözü var `Beşiktaş isterse kontenjanı boşaltır ve istediği oyuncuyu alır` diyor; fakat biz isim söylediğimiz de SPK ile sorunlar oluyor. İsim söylendiğinde ihtar alıyoruz. Gerekli duyuru resmi sitede yapılacaktır. Takım sistemine uygun hangi oyuncu olursa olsun, yerli yabancı farketmez Schuster`in talimatı doğrultusunda hareket edeceğiz. Yapılan oylamada Delgado gitmeli gibi bir sonuç çıkması konusunda net bir şey diyemeyeceğim. Taraftar olsaydım size çok net bir cevap verebilirdim ancak şuan bir şey diyemiyorum. Taraftarımız tam bir spor izleyicisi ve saygı duymak lazım. Schuster`in raporunu bekliyoruz biz. O raporu verdikten sonra biz gerekeni yapacağız, tabiki taraftarın da görüşüne saygı duyuyoruz. Bizim oyuncularımıza da teklifler geliyor. Transfer komitemiz görüşmeleri yapıyor fiyat konusunda, amaç kadroyu boşaltmak değil, oyunculardan para kazanmak. Yoksa bedava verecek olsak hepsini göndeririz. Ferrari`nin Yunanistan`dan teklif olması konusunu bilmiyorum, her an her şey değişebiliyor. Artık trasferler fax ile yapılıyor. Sürekli yeni teklifler geliyor.` dedi.

dediğim gibi manipülasyon oluyor 8)

:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Güzel bir görünümü var.
Korsan ürünlere müdahalede iyi olmuş.
Bu kadar şeyden sonra korsan almak ayıp olur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Alıntı yapılan: L_James_23 - Ağustos 02, 2010, 22:45:47
keşke eskiaçığı das kapatsalar :-\

Yıllardan beri orda ne var neyin müzesi var öğrenemedim ;D
Bölünür senin için uykular!