Ana Menü

konussana bir tanem

Başlatan ismailcem, Şubat 22, 2007, 15:04:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

sevgili arkadaşlar fenerbahce az alkmar macında stad reklamları arasında başkanımızın şirketlerininde reklamları vardı düsündün neden ne gerek var yıllardır elimizden sampiyonllukları çalan bir klüb bizleri basın yoluyla olsun federasyona baskılar yaparak yıldıran bir klübe neden para kazandırılıyor hiç aklım almıyor birde son maçta olan bıcaklama olaylarına neden bizim yönetimden bir tepki yokkk neden yaaa bizde olunca kıyametler koparanlar şimdi konu fener olunca dillerini yutuyor biz hala ölüm stadı başlıklarını unutmadık şimdi bu olaylar karsısında federasyonu göreve çagıracak bir yönetici yok mu bizde?? bursa besiktas kümeye düsecek diyor ses yokkk cihan oskay olayı bizim yönetimden tek bir ses yokk yine levent azize omuz omuza veriyor besiktası bitirecegim diyor bizim yönetimden ses seda yokk 101 yılımızda van hoojidonk samsun macını baskan bize hediye etti dedi hıncal uluc ve haber türk haber yaptı bizim yönetimden tek bir ses yok en son fb stadında çıkan olaylardan dolayı federasyona baskı yapması gereken yönetimmizden yine ses seda yokk sadece merak ettigimden dolayı soruyorum susmak gerçek erdemse bizim sabrın sonu neresidir????
yada besiktasımızın haklarından daha önemli olan sey nedir onuda yönetimmiz bize açıklarsa çok sevnirim

unicorn

Federasyın görmüyo mu yaşananları illa ki bizim mi göreve çağırmamız gerewk işleri ne!!!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

eRe

onlar gormemezlıkten gelıyo bazı seylerı
basın para kaynagını bombalayamıyo dogruları yazamıyo
gorevde bıze kalıyo
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

reklam konusunda sana katilmiyorum ismail kardesim ama türkiyede olaylara ayni yaklasilmadigi konusunda cok haklisin.
yönetim biraz daha cok ses vermeli.
tüm basin,bizim bazi sözde besiktasli yazarlar dahil feneri korumakta yarisiyorlar birbiriyle.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

parmanides

feneri korumamiz lazim arkadaslar bizim baskanida bu konuda destekliyorum..cunku KOCALAR karilarini korumalidirlar..bu yaziyi az alkmar macinin verdigi keyifle yaziyorum ve oh diyorum....

burak_bjk

Alıntı yapılan: parmanides - Şubat 23, 2007, 00:03:29
feneri korumamiz lazim arkadaslar bizim baskanida bu konuda destekliyorum..cunku KOCALAR karilarini korumalidirlar..bu yaziyi az alkmar macinin verdigi keyifle yaziyorum ve oh diyorum....

tabi bi nevi namus meselesi dimi :D :D :D
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

carsi52

Alıntı yapılan: parmanides - Şubat 23, 2007, 00:03:29

heheheh hiç güleceğim yoktu valla ;D
Bölünür senin için uykular!