Ana Menü

Kopya çekmek

Başlatan Simurg, Temmuz 25, 2010, 09:41:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Kopya çekmek kimilerine göre bir sanat,
Kimilerine göre bir alışkanlık,
kimilerine göre imdat çekici niteliğinde,
kimilerine göre ise adam öldürmek gibi suç...
hepimiz öğrenci olduk kimimiz hala öğrenciyiz.
Kopya ile bizim aramız nasıldı. Çekermiydik veya hala çekermiyiz..
Neler düşünüyoruz 8)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Guti ORÇ.

lisede çektim kopya,1 kere yakalanmanın eşiğinden döndüm.

CR7

Her türlü kopyayı çektim şu üniversitede

arkadaştan baktım
wordde yazdım tüm slaytları sonra fotokopici abiye küçülttürdüm onu sınavda ona baktım
yeri geldi telefonun mesaj kısmına yazdım oradan çektim.
yeri geldi kitabı açıp karıştırdım tüm sayfalarını :D

lisede sıraları ayırdığımızda önüme gelen dolabın içine yazdım
sıranın üstüne yazdım

ortaokulda küçük kağıtlara yazıp çektim,arkadaşlara sordum çektim vs. vs. vs.

darısı seneye :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Okul tarihinin en riskli kopyasını ben çekmişimdir herhalde..

Aslında çok ihityacım yoktur ama Biyolojiyi hiç sevmezdim Lisede..

Sınıf Temsilcisi olarak Hocaların önüne koyduğumuz bişeyler vardı şu ders notları ile alakalı.Yoklama felan alınan defter vardı öle bişey..

Bizim biyoloji hocasıda soruları bir gün önceden hazırlardı sınıfta. Bizi serbest bırakırdı kendisine o defterin üzerinden soruları yazardı..Bide bizle dalga geçerdi ne sorsam diye diye :D

Ama bilmiyorki karşısındaki M.Scofield Volkan var  :muha

İşte dahiyene planım:

Hocanın o defterinin dışını ciltleştirdim. Kırtasiyede hazır cilter var :D Ama sık sıkı bir cilt..Ciltin içine karbon kağıdı ve altına bir A4 kağıdı..

Hoca soruları hazırlarken mecburen o defterin üzerinden yazıyordu başka bir kağıda ve ne yazarsa aynen aşağı aktarılıyordu..

Ders bittikten sonra AÇARDIM o yokla defterinin cildini ve sorular aşağıda.

3-5 arkadaş ile  paylaştım ve lise bitene kadar Biyoloji hep 5  :muha Hoca sizde bi iş var diyordu, yerlerimizi değiştiriyordu ama durum değişmiyordu  ;D

Lise bittikten sonra gittim söyledim hocaya  :ahaha :ahaha Valla dedi siz çoktan hak etmişsiniz zaten 5 leri. Bunca yıldır Öğretmenim böylesini ilk kez duydum diyordu  ;D

Ama tabi cezasını ÖSS de çektik. 12 biyoloji sorusunda 1 yada 0 net yaptım.. 10 net yapsam Doktordum be  :sopa

Üniversitede Kopya çekemedim ama hiç..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

üniversitede bu yıl hocanın bilgisayarından soruları bile aldık biz ondan habersiz :D

yalnızca 4 kişi biliyordu ama :D

sınıfın hepsi korkuyor sınavdan. üst sınıflardan alsan o soruları hatırlamazlar sorunca

o yüzden sadece nasıl sorduğunu biliyor tüm sınıf boşluk doldurma filan şeklinde.

herkes diyor soruyor bana soru mesela kitaptan. ben diyorum yok çıkmaz onlar boşuna kasıyorsunuz diyorum.

ya sorar bu kadın diyor arkadaş. bu kadar bilmenize gerek yok diyorum. :D ama çaktırmıyorum soruları bildiğimi de :D

bu arada kitap da 200-300 sayfa bir şey. slaytlar yok kimsede. ama bizde onlar da vardı :muha

üniversite hayatımın en eğlenceli sınavlarından birisi :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Alp Erdem

hayatımda 2 kere adam gibi çektim 2 sindede hocalar yardım etti :D 2 side matematik birine sosyal bil. ci girdi diğerinede bedenci :D .D

KeePSaKe

Daha bu sene Lise sonda Tarih dersinin ilk sınavında silgime kopya yazmıştım işte savaş tarihleri,devlet kurucuları vs vs...

Neyse ilk sınavda hoca görmedi bunu zaten sınav çok zor değildi silgiye bakma gereği bile duymadım...

1 hafta sonra yine 2.Tarih sınavımızı olucaktık ben bu sefer kopya yazmadım ama unuttuğum bir nokta vardı silgime eski yazdığım kopyaları silmeyi unutmuştum  ;D

Önden arkadaş silgimi aldı hocada tam yanımızdan geçiyor nasıl gördüyse bu sefer silgideki yazılar dikkatini çekti aldı arkadaşın elinden işte ama şimdi silgide tam ne olduğu anlaşılmıyor dokunmaktan hafif silinmiş ama yine de birseyler yazıyor  ;D  Hoca da fazla üstümüze gitmedi cebine koydu silgiyi gitmişti...

Üstüne gidip sorsa bize ne yazıyor bunda herkese kimin bu dese ne diyicem ki "Hocam bunlar eski tarih sınavının kopyaları" mı diyicektim  :ahaha

Neyse işte sonra o sınavdan pek yüksek almamıştım ama karneme 3 gelmişti :)

Since 1903

carsi52

Ortak Sınav sorularını bile çalmıştık okula girip öğretmenler odasından çalmıştık yazılıda hocanın masasına oturup sınıf defterinin arasına kopya kağıdı bile koyup çekmişliğim vardır :)

Baya bi kopya tekniklerim vardı yani :lol
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Yeni çıkan fotokopi makinalarında  son yazdırılan belgeyi hafızasına kaydetme özelliği var :)
Okula bunlardan alınmış kimse fark etmedi heraldeki fotokopi odasına nöbetçi öğrenci girebiliyordu.
Arkadaşın nöbetçi olduğu gün coğrafya sorularını almıştık böylelikle :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

+18 !

Hoca kısa süreliğine sınıftan çıkıp bir anlık dalgınlıkla yazılı kağıtlarını masada unuttu..

5 dakika sürmedi gelmesi,ama biz o geldiğinde çoktan yazılının fotoğrafını çekmiştik..

Sonuç: sınıfta 3 alan yok ;D

BJK_Kübra

Çekerdim tabi çekmeyen öğrencimi olur :D hatta çok kopya da verirdim :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

Çekiyorum,yakalanmıyorum ;D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

erdibatmaz

Lise bitene kadar çektim. Çok soğukkanlıyımdır. Ama üniversiteye başlayınca bıraktım. O risk alınmaz. buraya kadar gelmişiz, kovulmayalım sonra okuldan.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

RCA

hocanın sırtına koyup tarih 14  tane soruyu uzun uzun gecirdim. o günü unutamam.

kahraman ilan ettiler okulda beni ;D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.