Ana Menü

Referandum sonuçları açıklanıyor

Başlatan [KralKartal], Temmuz 24, 2010, 20:36:44

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 13, 2010, 13:37:37
Eyüp abicim mevzu şudur.
Feysbukta bi iki aziz nesin sözü paylaşılmış ondan etkilenilmiştir. ;D

Aziz Nesin farkli bir insandir Busracim, forum olarak belki(cogunluk) ileriyi gorup HAYIR dedik,
ki Aziz Nesinin tespitleride bugune kadar genelde dogru cikiyor, cahil bir milletiz, buda gercek,
okuma yazma oranimiz bile az oldugu bu ulkede, kimden AKIL bekliyorsunuz ki..

Koyun gibi coban arkasindan kosan milletiz, bu siyasettede oyle, spordada

Dalgaya gerek yok, sadece bu kararin YARIN icin neler getirecegini hep birlikte bekleyip gorecegiz
belki daha iyi olur, belki daha kotu...Bunu bilemeyiz suan...Kimseyi yargilamayada gerek yok,
EVET diyende kendince iyi karar vermistir, HAYIR diyende...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

erdibatmaz

Alıntı yapılan: Simurg - Eylül 13, 2010, 14:17:20
Her paket için çağrı yapıldığında banane ben gelmem küsüm mantığı ile
ilerleyen muhalefet partilerimiz varsa yapcak bişey yoktur.
Çoğunluğun oyudur. Hayırlı olsun.

cumhuriyet rejimi hakkında ne düşündükleri belli olan insanların olduğu bir iktidar partisiyle görüşmekten mi bahsediyorsun?
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Simurg

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Eylül 13, 2010, 14:17:51

Aziz Nesin farkli bir insandir Busracim, forum olarak belki(cogunluk) ileriyi gorup HAYIR dedik,
ki Aziz Nesinin tespitleride bugune kadar genelde dogru cikiyor, cahil bir milletiz, buda gercek,
okuma yazma oranimiz bile az oldugu bu ulkede, kimden AKIL bekliyorsunuz ki..

Koyun gibi coban arkasindan kosan milletiz, bu siyasettede oyle, spordada

Dalgaya gerek yok, sadece bu kararin YARIN icin neler getirecegini hep birlikte bekleyip gorecegiz
belki daha iyi olur, belki daha kotu...Bunu bilemeyiz suan...Kimseyi yargilamayada gerek yok,
EVET diyende kendince iyi karar vermistir, HAYIR diyende...

Aziz nesinin bir cümlesiyle aziz nesinci olmak varsa gülerim kimse kusura bakmasın.
Bu duyumculuktur başka bişey değil.
Başkasının ağzından konuşmadır.
Ne bu konuda ne başka bişeyde benim hep gördüğüm bişey bu
Aziz nesine bişey demiyorum diyememde zaten kaliteli bir yazar
Evetçilere denilmeyen kalmıyorken benim bi feysbuktan alınma lafım mı olay oluyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Melis batan çıkan bişey yok yazını editle tekrarı halinde ceza alırsın! Uyarmayacağım saygı!

BEŞİKTAŞK

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

Alıntı yapılan: Free Idea - Eylül 13, 2010, 14:20:26
cumhuriyet rejimi hakkında ne düşündükleri belli olan insanların olduğu bir iktidar partisiyle görüşmekten mi bahsediyorsun?

Sen saygı duyarsın veya duymazsın tek başına başa gelen bir iktidar HALKIN için karar veriyorsa oturupta HALKIN için konuşursun.
Olması gereken budur.
Çocuk gibi küsmek ne yarar sağlar yada sağladı

BEŞİKTAŞK

keskinli

bi ülkede tabiiki fikir ayriliklari olacaktir,tabiiki hükümetler elestirilecektir
tabiiki herkesin kendine göre bi nedeni vardir evet veya hayir demenin
ama sunu kimse anlamak istemiyor sanirim;gidilecek en son yere gidilmis ve bi karar cikmistir
bu karar sizleri üzse bile halkiniza küsme lüksünüz olamaz,bunu yaparsaniz secimde kazanamazsiniz referandumda
konuyu uzatmaya hic gerek yok bence;halkimiza sorduk evet dedi dahasi varmi bunun?
konuyu uzatirsak sonu yine kavgaya cikacak,herkes sunu bilsinki her kavga kardeslik binasindan bi tas alip götürüyor
önümüzdeki sene secimler var,kim millete kendini daha iyi anlatirsa kim kendini hareketleiyle inadirici buldurursa oylari alir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Alıntı yapılan: keskinli - Eylül 13, 2010, 14:30:12
bi ülkede tabiiki fikir ayriliklari olacaktir,tabiiki hükümetler elestirilecektir
tabiiki herkesin kendine göre bi nedeni vardir evet veya hayir demenin
ama sunu kimse anlamak istemiyor sanirim;gidilecek en son yere gidilmis ve bi karar cikmistir
bu karar sizleri üzse bile halkiniza küsme lüksünüz olamaz,bunu yaparsaniz secimde kazanamazsiniz referandumda
konuyu uzatmaya hic gerek yok bence;halkimiza sorduk evet dedi dahasi varmi bunun?
konuyu uzatirsak sonu yine kavgaya cikacak,herkes sunu bilsinki her kavga kardeslik binasindan bi tas alip götürüyor
önümüzdeki sene secimler var,kim millete kendini daha iyi anlatirsa kim kendini hareketleiyle inadirici buldurursa oylari alir

NOKTA

+ Konu KILIT..

Evet veya Hayir, olan olmus artik, biten bitmis, bu nedenle konuyu kitliyorum.Secimlerde tekrar nabiz yoklariz..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi