Ana Menü

Rüştü 2 ay yok

Başlatan NoPasaran, Temmuz 21, 2010, 09:37:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Dizindeki problem nedeniyle takımla çalışmalara katılamayan Beşiktaş`ın tecrübeli file bekçisi Rüştü Reçber iki ay sahalardan uzak kalacak. Bu sakatlık teknik direktör Schuster`i sıkıntıya soktu

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapmayı planlayan Beşiktaş`ta Rüştü Reçber`in sakatlığı can sıkıyor. İdmanda sağ dizinden sakatlanan ve Vikingur ile oynanan Avrupa Ligi ön eleme maçında forma giyemeyen tecrübeli kalecinin durumunun ciddi olduğu ve tedavisinin iki ayı bulabileceği bildirildi. Antrenmanlara katılamayan 37 yaşındaki file bekçisinin durumu ile ilgili teknik direktör Bernd Schuster`in sağlık heyetinden detaylı bir rapor istediği öğrenildi. Sağlık Kurulu`ndan gelen `2 ay yok` haberi sonrası endişeye kapılan Alman çalıştırıcının, yönetime sıkıntısını ilettiği öğrenildi.

`RÜŞTÜ SORUN YARATACAK!`
Hakan Arıkan ve Cenk Gönen alternatiflerinin yeterince güven vermediğini söyleyen Schuster`in, "İki ay çok uzun bir süre. Oynatacağım hücum futbolunda defans hattındakiler de sürekli ileri çıkacaklar. Bu nedenle kalede tecrübeli bir isme ihtiyacım var. Rüştü`nün 2 ay olmaması bizim için sorun yaratır" dediği iddia edildi. Yabancı kontenjanı konusunda sorun yaşayan yönetimin, kaleye yabancı bir ismi transfer edemeyeceğini, yerli isimler arasında da Beşiktaş`a uygun birinin olmadığını Schuster`e bildirdiği kaydedildi.

Sabah
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Kaleye yabanci sart herzaman icin, fakat yerlilerden IYI kaleci diyebilecegim biride yok,

Hakan'a guvenmek lazim, guven vermek lazim, birazda eksiklerini calisirsa, gayet iyi bir kaleci olacaktir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Hakanla yürümez :)
Cenk'i denemek lazım..Kaleci sorunumuz var demiştim hala devam ediyor.
Bölünür senin için uykular!

BJK_Kübra

Hakan'la pek olacağını sanmıyorum, Cenk'te nasıl bilmiyorum ne olucak bu kalenin hali..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Simurg

Hakan son zamanlarda baya asılıyor, bence büyük pürüzler çıkıcağını sanmıyorum.
Rüştüye geçmiş olsun.
Bu fırsatı iyi değenlendirsinler..

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

BJK_Kübra

Özellikle Cenk için büyük şans doğdu oynama fırsatı bulur enazından
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Ben Hakan a güveniyorum hem ona da şans doğdu iyi değerlendirmesi lazım...
Since 1903

+18 !

Hakan'la Rüştü arasında bir fark yok bana göre.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun