Ana Menü

Batuhan Geri mi Dönüyor

Başlatan NoPasaran, Temmuz 20, 2010, 14:52:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ayrıldığın sevgiliye seni özledim demek gibi bişi..

Gerçi hiç bi zaman Sevgili olamadı ama ..

Gelirse yapacak bişey yok, mecburen destekleyeceğiz onun başarılarını, büyük futbolcu olmasını..

Umarım yanıltır beni ve benim gibi düşüncenleri.. Beklenen Hakan Şükür olur :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş, bir süre önce Eskişehirspor'e gönderdiği Batuhan Karadeniz için karar değiştirdi. Futbolundan çok yaptıklarıyla gündeme gelen  ve 2.1 milyon Euro'ya Es-Es'e gönderilen Batuhan'la ilgili yeni kararını Es-Es'e bildiren siyah-beyazlılar, Bernd Schuster'in göreve gelmesiyle birlikte genç yıldızı geri istemeye başladı.

Sıkıntı çektiği gol yollarında uzun boylu bir pivot santrfor arayan Kartal, Batuhan için harekete geçti. Eskişehirspor'a gönderilen Tello'nun yanı sıra, Zapotocny ve Ali Kuçik'in teklif edildiği ve karşılığında Batuhan'ın istendiği kaydedildi. Elinde Batuhan'dan başka golcüsü bulunmayan Eskişehirspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ın bu teklife pek sıcak bakmadığı, ancak görüşmelerin devam ettiği bildirildi. Bilindiği gibi Beşiktaş Teknik Direktörü Schuster, daha önce "Ben de sorunlu bir oyuncuydum. Sıkıntılı tipleri severim ve onlarla çalışmak isterim" demişti.

GOAL.COM
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Beşiktaş`tan Batuhan takası ile gönderilmesi gündeme gelen Beşiktaş`ın gelecekte ki yıldız adaylarından biri olan Ali Küçik Haber1903`e konuştu.

Ali Küçik, yaptığı açıklamada;

`` Batuhan takasını gazetelerden bugün bende okudum. Bu konu hakkında yönetimimiz ne derse o olur. Ben Beşiktaş`ta büyüdüm ve Beşiktaş`lı Ali Küçik olarak kalacağım. Beşiktaş`ın menfaatleri doğrultusunda ki herşeye evet derim. Ali Küçik Beşiktaş`ın çocuğudur. Nereye gidersem gideyim bir gün tekrar Beşiktaş`ın formasını giymek için giydiğim formanın hakkını veririm. `` diyerek sözlerini tamamladı.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Ali Kuçik>Batuhan

bu adamı feda etmeyin!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Ali Kuçik i gönderirlerse saçma olur zaten eldeki yabancıları göndermeye baksınlar niye genç yetenekleri yolluyorlar ki ?
Since 1903

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Ersin Develi

Parayla sattığımız adamı 2 tane futbolcuya karşılık mı alacağız? Yönetim bu kadar güzel işler yaptıktan sonra eğer böyle bir hata yaparsa yaptığı güzel şeyleri bununla kapatmış olur.Batuhan isterse ibrahimoviç olsun bu takımda istemem,bu yaşta bu kadar çok konuşan ve konuşulan (futbol dışı) ilerde be olur bilmem

CR7

Schuster'in adam edebilecek biri olması beni ümitlendiriyor.

gidiş tarihi daha Denizli varken. mayıs ayları lig bitiminden 1 hafta sonra filan.

ama Ali Kuçik gidecekse kalsın!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Temmuz 22, 2010, 15:44:13
gelirse ekime kadar gelir.
su yorumu bı turkceye cevırsene erdi :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

+18 !

gelirse ekime kadar gelir gelmezse de ekime kadar. demek istiyor erdi abi cem ;D

Cem Goren

Sergen bence erdibatmazsipor baska bısey soylıcek karıstırma ya :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun