Ana Menü

"Şampiyonluklar yaşamak istiyoruz"

Başlatan CR7, Temmuz 20, 2010, 14:41:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş`ın Almanya`dan A2 takımına transfer yaptığı iki genç futbolcu Haber1903`e konuştu.

B.Dortmund`dan transfer edilen Volkan Ekici, Haber1903`e verdiği röportajda;

``  1991 doğumluyum.Orta saha oynuyorum. Almanya`da B.Dortmund takımında 10 sene oynadım. Beşiktaş`tan teklif geldiğinde hemen kabul ettim. Almanya`da ki idmanlarda bu tarzda olmakta. O yüzden idmanlara çıkarken herhangi bir sorun çıkmadı. Beşiktaş`ın tesisleri B.Dortmund`dan daha güzel. Ben görünce inanamadım. Almanya`da tesisler ve saha çok uzaktı. Otobüslerle gidip geliyorduk. Burada hemen yanyana herşey. Benim hedeflerim içinde ilk önce Beşiktaş`ın A2 takımında ilk 11 oynamak. Ondan sonra A takıma çıkmak. Quaresma gibi bir yıldızı gördüm. İnsanların hayalleri gerçek olur mu? diye sorarlardı. Benim ki gerçek oldu. Mükemmel bir oyuncu ondan öğrenceğim çok şey var. Türkiye`ye geldiğimde Ulvi hocam olsun Sinan Vardar Başkanım olsun çok sıcak davrandılar. İnanılmaz bir arkadaşlık ortamı var. İnşallah Rezerv lig`de şampiyon olacağız.`` diyerek sözlerini tamamladı.

Beşiktaş`ın diğer genç Alman futbolcusu Cenk İmsak, Haber1903`e verdiği röportajda;

`` 1990 doğumluyum. Orta saha oynuyorum. Almanya`nın bir çok kulübünde oynadım. Türkiye`de Ankaragücü ile idmanlara çıktım. Ankaragücü A takımı ile antremanlara çıkıyordum. Daha sonra oluşan sorunlar nedeni ile orada kalmadım. Ocak ayında Bursaspor`un idmanlarına çıktım. Kontrat önerdiler reddettim. Beşiktaş`ta tesisler inanılmaz. Çok güzel ilgileniyorlar bizlerle. Arkadaşlık son derece üst seviyede. İyiki de Beşiktaş`ı tercih ettim. Hocalarımızın hepsi birbirinden iyi insanlar. Bizlerle çok ilgileniyorlar. Hedeflerimden birisi A2`de Volkan gibi bende forma giymek. Daha sonra A takım`da oynamak. Quaresma benim için çok farklı. Bundan 3-4 sene önce internetten fotoğraflarına bakıyordum. Şimdi hergün canlı canlı görüyorum. Çok güzel bir duygu. Quaresma dışında, Fabian Ernst`de benim için çok özel bir futbolcu. O da Alman. Delgado çok özel,inanılmaz teknik. Almanya`da yaşadığım için Türkçe`m çok iyi değil. Arkadaşlarım bu konuda bana yardımcı oluyor. Almanya`da Münih`de çok sayıda Beşiktaş taraftarı var. Umarım şampiyonluğa bu sene ulaşacağız. `` diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -

Röportaj : Murat Özen / Murat Bozkurt
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

AsA

Hos geLdiniz gencLer umarim geLecek yiLLar hepimiz icin hayirLi oLur..

keskinli

kolay gelsin genclere
bu zamanda kolay degil altyapi oyuncusu olmak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin