Ana Menü

tek yol admin kemal...

Başlatan K.D, Temmuz 19, 2010, 16:52:20

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Catak

kemal bence kendi sitenin admini ol :D bi yerlere stajyer olarak başla mesela
ÇATAK

Alp Erdem

kemale güvenin ya ben zamanında güvendim hala pişman değilim :D

K.D

abi bi site var zaten admin olduğum fifadevil.net ama adamlar sırf oyun için giriyorlar siteye ben beşiktaş bölümünü canlandırmaya çalışıyorumda kimse yorum falan yazmıyor burdan yardım istedim kimse üye olmadı hala daha istiyorum üye olup o sitedede böyle paylaşımlar yaparsanız her yönder sevinirim?
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

K.D

alp kardeşimsin dostum sağol:D

Catak

tmm işte o site canladığı zaman den admin ol kemall kendini geliştir biraz kemalll:D
ÇATAK

K.D

tamam abi haklısın işte buradan duyuruyorum herkes lütfen üye olsun ve paylaşımlarda bulunsun bununla ilgili konuda açmıştım yardımcı olurmusunuz diye ffatih abi seninde üye olmanı bekliyorum?bu sitede ben adminim diye girmemezlik etmeyin:D

Alp Erdem

bu arada kavak yelleri ne güzel diziymiş ya :D kemal admin olunca gel beraber izleyelim :D

beckyZWICKY

Ve son iletiler kısmında güller açar ;D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

hey destek var mı onu söyleyin:D?

K.D

volkan abi moderatör falan olmamıda düşünmüyormusun ihsan abi sanada soruyorum bu arada?

beckyZWICKY

Gereğinden fazla uzadı gibi he kemal kardeşim? (:

Biraz stop? biraz dinlenmek? nefes almak oturmak filan? :D
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

K.D

haklısın sercan abi bugünlük bu kadar yeter herkes düşünsün :Ddestek veren vermeyen herkese teşekkürler:D

Guti ORÇ.

kemal sana önerim:

www.smf123.net

burdan kendi forumunu aç,bakalım adminliğinde kaç üye çekebiliyosun nasıl idare edebiliyorsun.KK gibi büyük forumları idare etmek kolay değil.

K.D

abi bir forumum var zaten fifadevil.net sende girersen ve üye potansiyelini arttırırsan sevinirim ne dersin?

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: çarşı here - Temmuz 19, 2010, 22:47:35
abi bir forumum var zaten fifadevil.net sende girersen ve üye potansiyelini arttırırsan sevinirim ne dersin?
bi bakarım o zaman.