Ana Menü

Vedat Okyar’ı Anıyoruz

Başlatan CR7, Temmuz 19, 2010, 16:07:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Efsane kaptanımız, unutulmaz futbolcumuz, Vedat Okyar abimizi ölümünün birinci yılında yarın (20 Temmuz) anacağız.
1968 -1978 yılları arasında yer aldığı Beşiktaş takımında 253 maçta formamızı giymiş, libero mevkiinin vazgeçilmezlerinden olmuş, kullandığı 43 penaltının 42'sini filelerle buluşturmuş, profesyonelliği neticesinde hiç sakatlık yaşamamış, aşık olduğu Beşiktaş formasıyla kaptanlığa kadar yükselmiş ve 42 yaşına kadar futbol hayatını sürdürmüş olan Vedat Okyar, geçen yıl aramızdan ayrılmıştı.
Okyar'ı vefatının birinci yılında 20 Temmuz Salı günü saat 11.00 Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anacağız.
Anma töreni için Akaretler'deki Kulüp Binamız önünden saat 10.00'da servis kaldırılacaktır.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

Guzel Insan Unutulmadın...

Kendısıne soru sormak ıcın gelen gazetecılere BANA SADECE BEŞİKTAŞ'ı SORUN dıyecek kadar düzgün bir insan..
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Ah be kara temmuz..

Ruhu şad olsun.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

K.D

ruhu şad olsun onun bjk tvdeki sanlı sarıalioğlu ve ilker ateşle yaptığı programı çok severdim...hep kalbimizdesin vedat abi...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

BJK_Kübra

Allah reahmet eylesin tekrardan.. Saygıyla anıyoruz..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

Saygıyla anıyoruz güzel insanı..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Kralkartal21

Ne çabuk geçiyor zaman..

Ruhun şad olsun.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Cem Goren

Elhamdürillah Beşiktaşlıyız [Vedat Okyar]

KeePSaKe

Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun...
Since 1903

NoPasaran

Yorumlarını hiç dinlemezdim futbolu anlamadığı gerekçesiyle..

Ancak özlüyor insan, yokluğunda anlıyor değerini..

Özlüyoruz Kazım Kanatıda senide..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

[/color][/size]20.07.2010 12:57[/size]

Efsane kaptanımız, unutulmaz futbolcumuz, Vedat Okyar abimizi ölümünün birinci yılında Zincirlikuyu'daki mezarı başında sevdikleri tarafından anıldı.[/font]
[/color][/size]1968 -1978 yılları arasında yer aldığı Beşiktaş takımında 253 maçta formamızı giymiş, libero mevkiinin vazgeçilmezlerinden olmuş, kullandığı 43 penaltının 42'sini filelerle buluşturmuş, profesyonelliği neticesinde hiç sakatlık yaşamamış, aşık olduğu Beşiktaş formasıyla kaptanlığa kadar yükselmiş ve 42 yaşına kadar futbol hayatını sürdürmüş olan Vedat Okyar, geçen yıl aramızdan ayrılmıştı.
Vedat Okyar; Başkan Yardımcımız Erdoğan Toprak, Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Şeref Yalçın, Divan Kurulu Eski Başkanımız Şeref Nasır, Okyar'ın ailesi, yakınları ve sevenlerinin yer aldığı bir törenle kabri başında anıldı.
Başkanımız Yıldırım Demirören ve Divan Kurulu Başkanımız Yalçın Karadeniz ise törene çelenk gönderdi.
Anma töreni, okunan dualarla sona erdi.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

''Öyle bir sevgisi, saygısı vardı ki Beşiktaş formasına, onu giydiği her anında yakıştı Siyah-Beyaz'a. Yine böyle maçlardan birinde hakemin tartışmalı bir pozisyon sonrasında yanına gidip "Tekme attın mı?" diye sorması üzerine, "Evet" diye cevap vererek sahayı terk etmek zorunda kalmasının açıklamasını şöyle yapardı Vedat Abi: "Hakem...e Beşiktaş formasıyla yalan mı söyleyecektim utanmadan?"...

İşte Beşiktaşlılık Duruşu Dürüstlüğü Budur.

Ruhun Şad Olsun Güzel İnsan