Ana Menü

Gönderilecekler belli oldu!

Başlatan CR7, Temmuz 18, 2010, 17:16:24

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Bern Schuster'in yeni transferler sonrası kadrodan gönderilecek üç yabancı oyuncu hakkında kararını bir türlü verememesi de bu sıkıntıyı arttırdı. Zapatocny, yeni transfer Hilbert, Tello, Holosko, Delgado, Fink ve Ferrari'nin isimleri Beşiktaş'tan gönderilecek isimler arasında anılmaya başlamış ancak son karar Alman teknik adam tarafından verilmemişti.
Bernd Schuster'in futbol komitesi ile yaptığı son görüşmede bu konu ile ilgili kararını verdiği öğrenildi. Alman teknik adamın Fink, Tello ve Holosko'nun ilk aşamada takımdan gönderilmelerine sıcak baktığı belirtti. Tello ve Holosko'yu henüz görmemesine rağmen bu iki oyuncu ile ilgili kasetleri izlediği ve kendi oyun sistemine uyum sağlayamayacakları sebebiyle Şilili ve Slovak oyuncuyu gözden çıkardığı kaydedildi. Fink'i ise yetersiz bulan Schuster'in, takıma yeni bir forvet oyuncusu alınması halinde bir yabancı futbolcunun daha adını futbol komitesine vereceği öğrenildi.
Beşiktaş kulübünün bu üç oyucu ile görüşmelere başladığı ve Tello'nun kendisine Türkiye'den ve yurtdışından gelen transfer tekliflerini değerlendirmeye alacağı kaydedildi. Holosko'nun ise menajeri ile görüşüp Siyah Beyazlı futbol komitesi ile temasa geçeceği, Fink'in de büyük bir ihtimalle Almanya'ya geri döneceği belirtildi.

Dha
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Beşiktaş, yabancı futbolcularının çoğunu elden çıkarmaya çalışırken, MKE Ankaragücü'nün Holosko ve Tello ile anlaştığı ileri sürüldü.

MKE Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek "Holosko ve Tello için görüşmelerimiz sürüyor. İkisiyle de anlaştık. Holosko burada milli takımdan arkadaşları olduğu için gelmek istiyor, Tello'da Ankara olduğu için buraya sıcak bakıyor" dedi. Başkent temsilcisinin  Holosko'yu kiralık olarak Tello'yu ise bonservisiyle transfer etmek istediği öğrenildi.

-Ligtv-

carsi52

Holosko kiralık Tello bonservisiyle güzel olur :)
Zapoyuda başka bir kulübe verirsek tamamdır.
Bölünür senin için uykular!

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Guti ORÇ.

bugün kuzenimin bursasporlu bir arkadaşı(tribündenmiş sanırsam) sercan beşiktaşta dedi,takas falan dedi ama ne kadar doğrudur bilemem.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

beckyZWICKY

hiç birine üzülmem bu durumda.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

KeePSaKe

Since 1903

CR7

Holosko ve Tello'nun ise bu hafta içinde Ankara'ya gidecekleri ve Ankaragücü ile masaya oturacakları öğrenildi.

Holosko'nun kiralık Tello'nun ise bonservisiyle birlikte Ankaragücü'ne gideceği belirtildi.Holosko'nun tüm şarları kabul ettiği Tello ile sadece garanti para konusunda anlaşılamadığı öğrenildi.

K.D

tamamda bursayla takas noldu?bunları verip vitteki mi alcaklarki:D?:)

saldır beşiktaş

Tello gitmemeli bu takımdan yine söylüyorum.
Tello gibi bir alternatif bulamayız.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

K.D

abi yedeklerde tello otursa bide robi gelirse bobo otursa diğerleri nolucak bi defans zapo ferrari falan?

keskinli

ne ümitlere kapilmistik holokonun gelmesine
simdi arkasindan tef caliyoruz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

K.D

hep böyle oluyo ahmet abi inşallah artık giden oyuncunun arkasından kına yakmıycaz q7 cenk guti ama hilbertte onu yaşayabiliriz inşallah olmaz:D

[KralKartal]

anlamadigim yeni transfer HILBERTIn gitmesine kimse birsey demiyor,
allah allah, ne diye aliyorsun o zaman???

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi